Projektowanie stron - własny biznes. - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 31

Temat: Projektowanie stron - własny biznes.

  1. #11
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny

    Chyba chodzi Ci o wersję EDU to samo upgrade. Pełna wersja Extended kosztuje ok 5000zł! Za Flasha Pro CS5 dajesz ok. 3500zł. Bardziej się opłaca kupić np. pakiet WebPremium.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Tak jak pisalem wczesniej - jak bedzie pracowal na normalne stawki - to skoro ma prace na dwa miesiace - to zarobi na soft.
    Jak bedzie robil stronki po 200 zl jak niektorzy z forum - to... daj mu Boze zdrowie.

  4. #13
    Bywalec czarny_85 awatar
    Dołączył
    20-06-2008
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Stawki wiadomo aby się utrzymać wystarczyło na nowe auto terenowe oraz co roku na wakacje na Majorce muszą być zadawalające dla mnie oraz klienta Dzwoniłem w kilka miejsc dzisiaj. Aktualnie jestem osobą pracując w takim razie w chwili obecnej nie ma dla mnie programu dofinansowania z UE.

    - Z urzędu pracy mogę dostać 18tys. jako bezrobotny przebiega to w miarę szybko oraz sprawnie,
    - Z UE w listopadzie będzie program dla osób chcących założyć firmę lecz nie pracujących. Do programu przystąpi 80 osób z czego 60% otrzyma dofinansowanie. Szkolenia i na koniec biznes plan przedstawiasz a oni oceniają czy dać Ci dotację.

    Tak, że jest trochę zabiegu z tym do finansowaniem. A ja sobie tak myślałem aby założyć firmę i nie rezygnować z aktualnej pracy. Wykonywać projekty po pracy, a jak się rozkręci dopiero się zwolnić.

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    09-12-2006
    Skąd
    Lubliniec
    Wpisy
    302
    Punkty
    14

    Domyślny

    Dokładnie nie ma lekko z dotacjami, prędzej dostanie je sprzedawca ziemniaków niż ktoś kto już działa w branży. Ktoś mu napisze plan, dostanie kase, urządzi se biuro, kupi nowe auto a programista znowu z palcem w d... I to ma być rozwój innowacyjnej gospodarki
    Pozdrawiam Keran
    ________________________
    • webwizard.pl - projektowanie stron i sklepów internetowych.

  6. #15
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    No właśnie nie, sprzedawca ma mniejsze szanse na dotacje niż usługodawca.
    Webdeveloper do usług ;)

  7. #16
    Bywalec czarny_85 awatar
    Dołączył
    20-06-2008
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobrze mówisz kolego. Pod uwagę dostania dotacji są brane takie kwestie jak:

    - doświadczenie w danej branży,
    - wykształcenie,
    - i inne czynni sprzyjające otworzeniu twojej firmy.

  8. #17
    Bywalec
    Dołączył
    09-12-2006
    Skąd
    Lubliniec
    Wpisy
    302
    Punkty
    14

    Domyślny

    inne 'sprzyjające czynniki' są najlepsze
    w zeszłym tygodniu dostałem na e-mail reklamę firmy która zajmuje się dotacjami. Na dzień dobry mieli wymaganie, że kwota dotacji nie może być niższa niż 300 000 zł!
    pewnie im się prowizja nie opłaca od mniejszych.
    Pozdrawiam Keran
    ________________________
    • webwizard.pl - projektowanie stron i sklepów internetowych.

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    24-09-2012
    Wpisy
    1
    Punkty
    2

    Domyślny

    Inne sprzyjające czynniki - własny wkład finansowy, listy intencyjne od przyszłych zleceniodawców, zapewnienie właściwego zabezpieczenia dotacji (np. poręczyciele), przekonujący wniosek zawierający SWOT i prognozę finansową... W zależności o jaką dotację dana osoba chce się starać, lista ta będzie wyglądała nieco inaczej. W przypadku tego typu działalności zazwyczaj powinna wystarczyć dotacja dla bezrobotnych z UP (15 000,00 zł -20 000,00 zł) no ale to dla osób niepracujących. Osoby pracujące mogą uderzyć do niektórych projektów w ramach PO KL 6.2, oraz ubiegać się o kredyty preferencyjne. Co się tyczy dotacji z PUP, to o ile samemu ma się problem z przygotowaniem biznes planu to można zlecić to firmie zewnętrznej > ciach (koszt rzędu 500,00 zł) Rzecz da radę jednak napisać samodzielnie, jeżeli się odpowiednio człowiek przyłoży, poczyta, i poświęci na to kilka dni.

  10. #19
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    1) Windows XP nie gwarantuje ci bezpieczeństwa systemu! Jeśli chcesz na tym oszczędzić, to wybacz.
    2) Jeśli w twoim sklepie Photoshop tyle kosztuje to daje dużo do myślenia, na temat legalności tego oprogramowania, albo jest inny haczyk.

    3) Jak przemyślisz pkt 1 i 2, wtedy czas abyś kupił licencje developera na szablony dla Joomla.

    - - - Updated - - -

    4)
    Z urzędu pracy mogę dostać 18tys. jako bezrobotny przebiega to w miarę szybko oraz sprawnie,
    ! Ale skoro zarabiasz nie spełniasz podstawowego wymogu ! Za co jest już paragraf, czytałeś ustawę?
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  11. #20
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @Mikron - dwie sprawy:
    a. odgrzałeś kotlet
    b. niestety twój post wygląda mi na krypto reklamę i zmuszony jestem usunąć z niego pewne elementy
    Pzdr

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Projektowanie szablonu - cd
    przez pawciak na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 17-11-2009, 23:34
  2. projektowanie skorki
    przez mat na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 13-03-2007, 17:07

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •