nie znika News Show Pro GK4
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: nie znika News Show Pro GK4

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-03-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    nie znika News Show Pro GK4

    Witam - mam zainstalowany dodatek News Show Pro GK4. na stronce www.DrMassage.pl

    W meny Home -> Wiadomości udało mi się już włączyć aby wyświetlał wszystkie newsy. W konfiguracji dodatku włączone mam aby wyświetlał się tylko na Wiadomościach. Jednak po kliknięciu na interesujący artykuł pojawia się on na dole pod wszystkimi wiadomościami. Nie chcę aby się one wyświetlały tylko sam artykuł. Walczyłem z tym już cały dzień i nic.

    a_m napisał mi przy innym dodatku
    wiki.joomla.pl + ukrywanie kolumn + w konfiguracji modułu przypisanie tylko do tych pozycji menu, gdzie się ma wyświetlać
    nic mi to nie mówi - mam zaznaczone, że tylko w pozycji wiadomości ma się pokazywać. Zauważyłem, że artykuł ma ścieżkę:

    http://www.drmassage.pl/dr-massage/wiadomosci/48-trojmiejske-krgosupy-i-stawy.html

    czyli jest podkategorią w wiadomościach. Dajcie jakieś rozwiązanie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-03-2010
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czy naprawdę nie ma rozwiązania dla mnie? Może jakiś inny moduł? Sprawdzony w takiej sytuacji. Nikt nie korzysta z tego modułu?

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    17-02-2010
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny Rozwiązanie

    Moduły/News Show Pro GK4/ teraz po lewej na dole Przypisanie menu/ zaznaczasz opcje zaznaczone i następnie wybierasz z tabelki pozycje menu zaznaczając ją poprzez kliknięcie dajesz zapisz i gotowe!

    Pomogło?

  5. #4
    Bywalec EkleErs awatar
    Dołączył
    01-09-2010
    Skąd
    wawa
    Wpisy
    231
    Punkty
    45

    Domyślny

    mozesz jeszcze tak kombinowac wlaczasz pozycje tylko da gk.. jak jestes na stronie /wiadomosci.html
    Kod PHP:
    <?php if($_SERVER['REQUEST_URI'] == '/wiadomosci.html') : ?>
     <jdoc:include type="modules" name="newsshow" style="xhtml" />
    <?php endif; ?>
    + w module ustawiasz pozycje newsshow

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    25-08-2006
    Wpisy
    156
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ten dodatek nie działa poprawnie, nawet jeśli na dole zaznaczysz w nim że ma wyświetlać się tylko na wybranych stronach. Nie będzie działał, dopóki nie założysz odnośnika w jakimkolwiek menu strony do kategorii, z której wyświetla artykuły News Show Pro... Bardzo dziwne i długo się nad tym zastanawiałem dlaczego tak jest, ale właśnie tak działa...

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    ja tam nie będę silił się na krytykę niczyjej pracy, zwłaszcza, że jest ona dodawana za free, ale ten konkretny dodatek to zwyczajne skupienie się na upychaniu jak największej ilości wyświetlanych informacji przy jednoczesnym braku skupienia się na stabilizacji modułu.

    wchodząc w stronę demo każdego szablonu dla j! 1.7, wcześniej dla 1.6, wybranie czegokolwiek z modułu gavick news show pro 4, skutkuje zwróceniem strony głównej. przykład :

    Kod:
    http://demo.gavick.com/joomla16/apr2011/
    zwróć uwagę, że odnośnik prowadzi do poszczególnych pozycji id artykułu, istniejącej kategorii. itd

    Kod:
    http://demo.gavick.com/joomla16/apr2011/index.php?option=com_content&view=article&id=43:appsite-for-companies-presentation&catid=19:web-design&Itemid=101
    ... i można mnożyć kolejne.

    prawda jest taka, że moduł ten wymaga sporo zabiegów, aby dostosować go do każdego projektu. ja nie mówię tutaj o stylach, bo to jest oczywiste.

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    25-08-2006
    Wpisy
    156
    Punkty
    11

    Domyślny

    No tak, jak mówiłem wcześniej - żeby działał prawidołowo potrzeba zrobić odnośnik w menu do KAŻDEJ kategorii, jaką wyświetla ten moduł. W innym wypadku każdy link prowadzić będzie z powrotem na stronę główną...
    Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Myślę, że jest to jakiś błąd tego dodatku lub autor testował go w specyficznych warunkach, zapominając, że nie koniecznie chcemy umieszczać w menu linki do jakichś kategorii, a decydując się na ten dodatek jesteśmy do tego zmuszeni, bo inaczej nie działa prawidłowo.

  9. #8
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    autor nie testował go w specyficznym środowisku, bo joomla! jest jeden i działa w dookreślonych warunkach. zwyczajnie, tak go "napisał".

    ja nie ujmuję niczego koncepcji tego projektu. jednak żeby cokolwiek było pro, trzeba wyjść z pro podejścia do zarządzania nim i sobą.

Podobne tematy

  1. News show GK1 Pro - nie działa przesuwanie
    przez Watt na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 18-10-2011, 21:20
  2. Problem News Pro gk4
    przez cisu80 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 10-10-2010, 12:29
  3. News Show Pro GK4 - problem
    przez pioska na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 12-09-2010, 14:52
  4. Problem z Gavick News Show Pro
    przez befree na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 28-12-2009, 18:04
  5. News show pro gk 1
    przez iopi na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 06-05-2009, 10:36

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •