problem z Blog - Content Category
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: problem z Blog - Content Category

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-11-2005
    Wpisy
    16
    Punkty
    11

    Domyślny problem z Blog - Content Category

    Witam wszystkich miłośników Joomli J
    Mam kilka pytań dotyczących administracji:
    • Mam umieszczone w Blog - Content Category np.: 90 artykułów, pod każdym z nich jest przycisk czytaj więcej. Problem jest w tym że po liknięciu tegoż to napisu wyświetla mis się zawartość artykułu, ale znika mi menu z którego wywołałem cały ten blog. Problem znika kiedy ustawię w Modules->Site Modules opcję all, ale to nie oto chodzi. Bo ja mam jedno menu które jest ALL z niego po kliknięciu jakiegoś tam podmenu wyświetla się drugie menu gdzie znajduje się ten blog. I niewiem jak ten problem rozwiązać.
    • Drugie pytanie dotyczy wyświetlanego się napisu na przyciskach start i koniec.
    _PN_LT_PN_LT « start _PN_LT wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » _PN_RT koniec » _PN_RT_PN_RT

    Jak się pozbyć tych napisów „_PN_LT_PN_LT”
    Dzięki za wszelką pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-11-2005
    Wpisy
    16
    Punkty
    11

    Domyślny

    Pierwszy problem rozwiązałem, zmieniając na inną templatkę , ale nie do końca bo mam blog np.:
    Home - Zamówienia publiczne po kliknięciu przycisku czytaj więcej, wyświetla mi się zawartość ale przechodzi do statystyk Home - Statystyki - Menu Przedmiotowe - Zamówienia publiczne MGZK - MGZK.
    Zwarjować można
    Ostanio edytowane przez garex : 23-12-2005 10:34

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-10-2005
    Wpisy
    33
    Punkty
    18

    Domyślny

    Witaj
    na drugie pytanie to chyba nikt Ci nie odpowie. Chyba Ci któryz mają nerwy ze stali albo z okazji Świąt (to ja) zrobią Ci prezent pod choinkę w postaci odpowiedzi.

    Po prostu dopisz w swoim pliku językowym /language/polish.php zmienne które Ci się wyświetlają i dopisz do nich odpowiedniki a więc to co chcesz zamiast nich wyświetlać.

    A wogóle dizwi mnie to że CI się źle wyświetla - może masz nieaktualną wersje joomli albo coś wykasowałeś ?

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-11-2005
    Wpisy
    16
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dzięki twoja pomoc była wielce przydatna Rozwiązaniem było skopiowanie dwóch linijek kodu ze stałymi z wersji angielskiej do polskiej.
    /** pageNavigation */
    DEFINE('_PN_LT','<'); -----to dodałem
    DEFINE('_PN_RT','>'); ----to dodałem
    DEFINE('_PN_PAGE','Strona');
    DEFINE('_PN_OF',' z ');
    DEFINE('_PN_START','start');
    DEFINE('_PN_PREVIOUS','wstecz ');
    DEFINE('_PN_NEXT',' dalej');
    DEFINE('_PN_END','koniec');
    DEFINE('_PN_DISPLAY_NR','Pokaż #');
    DEFINE('_PN_RESULTS','Pozycje :: ');

    Niby niewiele a pomogło

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •