SOBI 2 - Sigsiu Online Business Index 2 - Beta 2 - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 28

Temat: SOBI 2 - Sigsiu Online Business Index 2 - Beta 2

  1. #11

    Domyślny

    Mam problem z SOBI2 RC 2.7.1 nie wysyła mi zdjęć ani z frontu ani backendu. Na razie lokalizuje przyczynę
    Database Version: 4.1.21-standard PHP Version: 4.4.4 Web Server: Apache WebServer to PHP interface: apache Joomla! Version: Joomla! 1.0.12 Stable [ Sunfire ] 25 December 2006 01:00 UTC User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1) Pozdrawiam.

    A i jeszcze kwestia google maps nie wiem czemu służy funkcja POKAŻ GOOGLE MAPS nie działa nie ma znaczenia czy jest włączona czy nie.
    API key mam dobry przypisany do witryny. Funkcja SOBI2 - "pokaż na mapie" działa poprawnie, otwiera nowe okno i pokazuje lokalizację. Dane odbiera $_GET.
    Ostanio edytowane przez woju : 14-06-2007 18:59

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12

    Domyślny

    Odpowiedź. Problemu ze zdjęciami nie ma na joomla 1.0.11. Sprawdzam dalej . Może to wina spolszczenia.

  4. #13
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-05-2007
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    czy jest możliwe przeszukiwanie kategorii? Np. mam kategorie sklepy, podkategorie jubilerskie (wpisy z całej Polski). Jak przeszukać tą podkategorię wybierając np z listy rozwijanej województwo?

  5. #14
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  6. #15
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-05-2007
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    fajne, ale możesz przeszukiwać, albo kategorie, albo filtrować przez dystans - czyli bezużyteczne - bo jak wyszukać sklepy jubilerskie (podkategoria kategorii sklepy)z np. mazowieckiego? Nie możesz użyć tych 2 warunków naraz - i kategorii i regionu- tak wynika z moich testów.

  7. #16
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-05-2007
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    Kolejny minus: wpisujesz w wyszukiwarkę szukane słowo i klikasz [szukaj]. Wyskakują Ci firmy, które mają w np. w opisie tekstowym to słowo (pole z opisem może być przeszukiwane ogólnie). Niestety, jeśli dodatkowo jeszcze z listy rozwijanej zaznaczysz np. województwo - to niestety żadna firma Ci się nie pokaże, nawet jeśli fizycznie spełnia ten warunek. Słabością SOBI2 jest brak możliwości filtracji bazy danych na podstawie więcej niż jednego warunku.

  8. #17
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-05-2007
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny

    pomogła instalacja wersji 2.7.4

  9. #18
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-05-2007
    Wpisy
    44
    Punkty
    10

    Domyślny problem z extended search w sobi2

    Witam, jest opcja włącz extended search w sobi2. Po jej włączeniu wyszukiwarka nie pokazuje wyników szukania w miastach z polskimi znakami w nazwie (to samo np z województwami). Po jej wyłączeniu, czyli korzystaniu ze standardowej wyszukiwarki wyniki są pokazywane prawidłowo, czyli odnajduje wpisy firm w miastach których nazwy zawierają polskie znaki. Czy ktoś potrafi rozwiązać ten problem?

  10. #19
    Debiutant
    Dołączył
    01-05-2008
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    posiadam wersje sobi 2 - RC 2.6a
    oraz joomla 1.0.15

    po zainstalowaniu sobi2, wprowadzeniu API key do mapy googla, wpisaniu jakiegos tam wpisu nie pojawia mi sie mapka google. Pojawia sie sama ramka bez mapki. Co jest tego przyczyna ?

    p.s tak samo bylo na wersji joomla 1.0.11

    natomiast jak klikne na linik waysearch to normalnie przechodzi mi na mape googla w wyznaczone miejsce


    teraz zainstalowalem wersje RC 2.8.6
    i po wprowadzeniu danych nawet ramka sie nie pojawia
    Ostanio edytowane przez wolfen3 : 09-07-2008 09:47

  11. #20
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    link?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •