komponent kontakt - problem
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: komponent kontakt - problem

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny komponent kontakt - problem

    witam,

    nie ukrywam, ze jestem poczatkujacym uzytkownikiem Joomla'i, ale co nieco juz wiem, mam tylko problem z komponentem kontakt, otoz niezaleznie od tego, czy wlacze lub ukryje formularz do wypelnienia nie widac go na stronie glownej, instalacja najnowszej wersji oprogramowania nie pomogla, moze mi ktos pomoc?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Czy masz przynajmniej 1 kategorię kontaktów
    2. Czy w niej przynajmniej jeden kontakt
    3. Czy w parametrach jest aktywny?
    4. Czy jest pozycja menu: komponent Kontakty albo tabela Kontakty albo URL?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-07-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    na wszystkie pytania odpowiedz brzmi tak, a poza tym problem nagle zniknal, naprawde nie wiem co bylo przyczyna, formularz juz sie wyswietla prawidlowo,

    pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    05-12-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10
    Witam,
    Generalnie nie rozumiem o co chodziło koledze, bo zielona jestem całkiem jeśli chodzi o joomlę... ale mam pytanie, które od biedy można by pod kontakt podczepić.

    Proszę się nie śmiać, zdaję sobie sprawę, że rozwiązanie mojego problemu MUSI być dziecinnie proste, ale jakoś nie potrafię sobie z tym poradzić... A przeglądając forum nie trafiłam na nikogo z podobnym problemem...

    Otóż - już się nieco bawiłam z joomlą i w głównym menu z lewej strony, znajduje się komponent pt "Napisz do nas" (Kontakt), po kliknięciu którego otwiera się strona z formularzem do wpisania maila (tu wszystko ok) i danymi "firmy"... Pytanie jest następujące... Jak zrobić, żeby na stronie pokazywał się tylko sam formularz, bez tych danych? Gdzie to edytować?

    Proszę o wyrozumiałość i pomoc.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    07-12-2006
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    W panelu administrotora otwierasz:
    Komponenty -> Kontakty -> Katalog kontaktów
    Wybierasz nazwę jakiegoś kontaktu i w zakładce Parametry ustawiasz co ma być widoczne a co ukryte.


    Ja mam natomiast inny problem, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
    Formularz, który mam na stronie kontaktu wysyła maile na inny adres mailowy niż chcę. We wszystkich ustawieniach kontaktu mam wpisany pewien adres, ten sam w globalnych ustawieniach witryny, a mimo to maile przychodzą na moją prywatną pocztę. W jakim jeszcze miejscu może być wpisany zły adres?

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    05-12-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Prawdę powiedziawszy dosłownie chwilę przed otrzymaniem powiadomienia o odpowiedzi sama do tego doszłam.
    Mimo wszystko dziękuję
    I przykro mi, że się nie mogę odwdzięczyć radą.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2013
    Wpisy
    31
    Punkty
    2

    Domyślny

    ja też mam problem z komponentem kontaktowym i proszę o pomoc i dokładne instrukcje chce ukryć albo usunąć opisy w komponencie kontaktowym joomla 2.5.8 wiem ze pisze w części forum dotyczącej joomli 1.0 ale mimo to prosze o pomoc
    Ostanio edytowane przez pawlos91 : 05-03-2013 15:03

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •