Witajcie!

Na swojej stronie: www.zazakretem.vot.pl
Wstawiłem sobie modulik "Random Image Plus" - taką bardziej rozwiniętą wersję Random Image. Problem nie dotyczy jednak stricte tylko tego moda - na standardowym Random Image/Losowy obrazek problem też występował.

Otóż chcę wykorzystywać ten moduł do "rotowania" logo strony - przygotować kilka wersji, i wraz z odświeżaniem/przejściami wyświetlało by się inne logo. Taki bajer można zaobserwować choćby na kultowym:
http://www.jdm-option.pl/forum/index.php
Wiem, to chyba na pewno nie Joomla - ale daję tylko po to, żeby rozumieć lepiej, o co chodzi

Niestety, ustrojstwo nie chce działać - pomimo dwóch obrazków w folderze (ścieżka podana jest dobrze) nie chcą się one "losowo wybierać" - pokazuje się ciągle jeden i ten sam obrazek. Co najzabawniejsze, czasem pokaże mi się drugi obrazek - sam nawet nie wiem, w jakich okolicznościach - i wtedy to on "wisi" jako logo przez długi, długi czas i dziesiątki odświeżeń/przejść na inne podstrony. Nawiasem mówiąc, nie dam nawet głowy, czy nie jest to efektem mojego jednoczesnego "mieszania" w obrazkach na FTP, usuwaniu, próbach dodawania nowych, zmieniania nazw... dziwne w każdym razie.
Czuję, że nie tak powinno to działać, dlatego pytam - czy ktoś zna rozwiązanie, lub jest w stanie polecić moduł, który lepiej będzie się do tego nadawał?

Pozdrawiam, BelegU$