Witam, mam poprawnie zainstalowaną Joomle 1.5.22.
Opis
Generalnie mój problem polega na tym, iż wyświetla mi się tytuł artykułu przy linku readmore. Wygląda to tak: "Więcej… [Robert Jasper i Adam Ondra na 8. KFG]" i trochę to przeszkadza (zwłaszcza, że własciwy tytul artykułu jest podlinkowany. Chciałbym zrobić, tak aby wyświetlał się TYLKO napis "Więcej...".
Adres do strony to : Drytooling.com.pl. Na stronie głównej jest ustawiony przegląd artykułów (aczkolwiek na stronie widać tylko link "Więcej...". Dlaczego... o tym niżej.

Chcę zooptymalizować trochę kod i wywalić parę komponentów i modułów. No i tu się pojawia mój problem, że gdy wyłączam komponent Jcomments to zamiast napisu "więcej..." pojawia się np. "Więcej… [Robert Jasper i Adam Ondra na 8. KFG]", czyli więcej + tytuł artykułu.

Pytanie
Czy taki sposów wyświetlania pluginu readmore spowodowany jest przez komponent Jcomments, czy może jest to spowodowane innym ustawieniem (joomli, modułu, komponentów?). Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Na razie wstrzymałem się z usuwaniem komponentu jcomments, ponieważ chciałem się skonsultować z wami forumowicze

przeszukiwałem fora, i wujka google, lecz nie znalazłem rozwiązania. Możliwę że używałem nieodpowiednich słów kluczowych...

Z góry dziękuję za pomoc

Link
drytooling.com.pl

Konfiguracja
Wersja bazy danych: 5.0.90
Porządek znaków w MySQL: utf8_general_ci
Wersja PHP: 5.2.13
Serwer WWW: Apache/2.2.3 (CentOS)
PHP działa na: cgi-fcgi
Wersja Joomla!: Joomla! 1.5.22 Stable [ senu takaa ama woi ] 04-November-2010 18:00 GMT