Aktualizacja joomla 1.5.22
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Aktualizacja joomla 1.5.22

  1. #1
    Marfish
    Gość

    Domyślny Aktualizacja joomla 1.5.22

    Mam dziwny problem z aktualizajją joomli z 1.5.21 do 1.5.22. Kiedy aktualizowałem joomlę z 20 do 21 pobrałem paczkę w której było kilka plików do podmiany na FTP. Poszło sprawnie i bezproblemowo. Tym razem jednak paczka wydaje mi się mieć kosmiczne rozmiary. Tych plikow do podmiany jest za dużo i boję się, że popełnię jakiś prosty błąd, którego później nie będzie można znaleźć. Podpowiedzcie mi jak w prosty sposób zaktualizować jomlę z 21 do 22.
    Wiem, wiem, na moim poziomie ( 4 miesiące pracy z joomlą) takich pytań już się nie powinno zadawać bo przecież wiki itd, ja jednak mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    skoro pobrana ze strony projektu ... aktualizuje się identycznie. co za różnica ile plików ? znajdą swoje miejsce same.

  4. #3
    Marfish
    Gość

    Domyślny

    Ja mówię tu o paczce aktualizacyjnej. Czy proponujesz pobrać całość i zainstalować od nowa?

  5. #4
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie, proponuję nadpisać pliki jak zwykle.

  6. #5
    Marfish
    Gość

    Domyślny

    Za pomocą instalatora mi po prostu nie wchodzi. Czemu się nie dziwię. U mnie jeszcze nie ma "jak zwykle" Wcześniej przeprowadziłem tylko jedną aktualizację za pomocą małej paczki i się udało. Tym razem łatka aktualizacyjna wydaje mi się zbyt wielka aby ją wrzucać przez ftp. Coś żle robię , nie wiem co???

  7. #6
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    , ale joomla! aktualizujemy poprzez nadpisanie plików w przestrzeni ftp ... nie ma jeszcze tak dobrze, żeby aktualizować przez administratora.

    przede wszystkim to źle myślisz. i oto cały problem. przesłałeś całego instalatora joomla! podczas instalacji, zapewniam ! przejdzie i łatka.

  8. #7
    Marfish
    Gość

    Domyślny

    W ogóle jakiś ciemny jestem!!!!!!!!!
    No dobra czy to jest właściwa łatka do aktualizacji ?http://joomlacode.org/gf/download/fr...ch_Package.zip

  9. #8
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    jeżeli z v21 do v22 to właściwa.

  10. #9
    Marfish
    Gość

    Domyślny

    Są w niej foldery:administrator, components,libraries oraz dwa pliki php. Czy ja mam nadpisać całe te foldery? Ich zawartość różni się od tego co jest obecnie.

  11. #10
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Witam

    Marku, tak jak kolega @icek_klezmer wskazał, pliki z tej paczki należy nadpisać. Tutaj informacja jaka została zamieszczona na stronie Polskiego Centrum Joomla w momencie ukazanie się tej aktualizacji:
    Na stronie joomla.org ukazała się informacja o kolejnej poprawce dla Joomla! 1.5 Oznaczona numerem 1.5.22 [senu takaa ama woi] naprawia lukę pozwalającą na atak sql iniection. Celem Grupy Roboczej Programistów projektu pozostaje nieustannie regularne dostarczanie społeczności Joomla! częstych aktualizacji systemu.

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Aktualizacja Joomla
    przez crazyluki na forum Aktualizacje i migracje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post/autor: 04-03-2018, 08:29
  2. Aktualizacja do joomla 1.5.15
    przez szoszon1 na forum Aktualizacje, migracje
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post/autor: 09-12-2009, 21:03
  3. Joomla 1.0.11 aktualizacja na 1.5.xx
    przez Hieroshima na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 18-12-2008, 09:27
  4. Joomla aktualizacja z 1.0.11 do 1.0.12
    przez pawlikp100 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 03-06-2007, 22:10
  5. Aktualizacja Joomla 1.0.3 na 1.0.4
    przez pirex na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 24-11-2005, 20:52

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •