Nie mozna wgrać zdjęć
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Nie mozna wgrać zdjęć

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny Nie mozna wgrać zdjęć

    Zainstalowalem galerie(Ponygallery) do joomli, ale nie moge wgrywac zdjec. Tzn klikam zeby wgrac zdjecie, niby wgrywa(strona bardzo długo ładuje sie). po czym nic sie nie dzieje i okazuje sie ze zdjecie sie nie wgrało. Probowalem takze z Akogallery, ale mam ten sam problem. Zmienilem atrybuty na 777, katalogow gdzie wgrywają sie zdjecia i miniatury, ale to nie pomogło. Prosze o pomoc. pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    i nic więcej nie wiesz? jaki serwer ? safe mod? a tym bardziej co to jest? itd...
    pozdr.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny

    Strona jest na serwerze livenet.pl, Jedyną niezgodność ktorą mi wyswietla joomla to "Zmienna PHP register_globals ustawiona jest ’ON’ zamiast ’OFF’ ". Czy to moze byc tego wina? . Reszta jest ok.Jesli jeszcze jakies szczegoly prosze pisac. Prosze o pomoc, bo czasu mam coraz mniej.;), pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez arkkos : 01-10-2006 13:05

  5. #4
    Wyjadacz sogo awatar
    Dołączył
    23-11-2005
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    592
    Punkty
    131

    Domyślny

    na livenet mają domyślnie php5, może to być przyczyną kłopotów, spróbuj skontakować się z hostingiem i poprosić o włączenie Ci php4.
    pozdr.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny

    Php4 nie jest przyczyną kłopotów. admin serwera napisał mi tak" proszę poszukać opcji zmiany obsługiwanych miniatur z ImageMagic na
    freetype." wiec wyłączlem wogle obsługe miniatur, ale nadal mam ten problem, Dzis sprobowalem z RSgallery, ale to samo, nie moge wgrywac zdjec;/ . Jak ktos ma jakies pomysly, prosze pisac. pozdrawiam

  7. #6

    Domyślny

    Ja mam to samo. Zainstalowałem Joomlę po raz drugi (w innym katalogu) i to samo.

    Ten problem miałem też jak zainstalowałem Joomle i Pony na lokalu....

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-08-2006
    Wpisy
    16
    Punkty
    12

    Domyślny Problem tkwi w rg_emulation

    Jeżeli chcesz wgrać pliki do ponygallery z pod joomla to musisz wyłączyć reg emulation w pliku globals.php z 1 zmieniasz na 0. wtedy będziesz mógł wgrywać i publikować galerię ale spawdnie poziom bezpieczeństwa

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny

    reg_emulation mialem ustawione na 0, wiec zmienilem na 1. akogallery pracuje(musialem zmienic sciezki zeby wszytko bylo ok) ale nie publikuje zdjec Tzn :wczytuje zdjecia, robi miniaturki, ale kiedy chce je opublikowac pojawia mi sie komunikat" wybierz element aby wykonac operację publish", mimo ze zaznaczylem zdjecie do publikacji. Ponygallery nie działa. pozdrawiam

  10. #9

    Domyślny

    też zmieniłem reg_emulation z 0 na 1 i zaczęło wczytywać obrazki, ale w kosmos.... Gdy a panelu admina wchodzę na "pokaż obrazki" to nie widzę niestety nic. Gdy wgrywam zdjęcia jako zip to mam je w panelu, ale nie na stronie. Wtedy na stronie wyskakuje taki błąd:

    Warning: Division by zero in /home/dobrucki/ftp/team/components/com_ponygallery/ponygallery.php on line 410
    Jest 12 zdjęć w tej kategorii.
    Stron:

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/dobrucki/ftp/team/components/com_ponygallery/ponygallery.php on line 493


    Swoją drogą - jest on identyczny jak w przypadku Akobook'a przy poprzedniej instalacji.

    Co jeszcze - moje zdjęcia lądują w katalogu głównym, a nie w components/com_ponygallery/img_pictures...


    HELP !!

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10
    Zainstalowalem zoomgallery skonfigurowalem ustawienia i zaczelo dzialac, tzn nie chce wgrywac duzych zdjec, ale takie do 150 kilo ok.

    ponygallery, jak probuje wgrac zdjecia wyswietla mi cos takiego "
    Upload complete...
    ERROR: Source file not found"

    A akogallery wyswietla mi wciąż "wybierz element aby wykonac operację publish", mimo ze zaznaczylem zdjecia do publikacji.

    Jedynie co mi joomla wyswietla na czerwono to :

    Joomla! Emulacja Register Globals ON (wł.) Jak jest na "off" to wogle nie działają gallerie. pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez arkkos : 03-10-2006 20:19

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •