Ultimate Content Display błąd SQL syntax
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Ultimate Content Display błąd SQL syntax

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2009
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny Ultimate Content Display błąd SQL syntax

    Witam
    Zainstalowałem moduł Ultime content Display. Moduł jednak nie działa. Na stronce wyrzuca mi poniższy komunikat. Chodzi o wersję mojego MySQL serwera? Korzystam z nowego LAMPA. Ktoś może dać mi wskazówkę , co jest nie tak?
    Pozdrawiam

    Kod:
    No valid database connection You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') ) ORDER BY a.created DESC LIMIT 0,5' at line 11 SQL=SELECT a.*, cc.title as ctitle, s.title as stitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END as slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END as catslug FROM jos_content AS a INNER JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = a.catid INNER JOIN jos_sections AS s ON s.id = a.sectionid LEFT JOIN jos_content_frontpage AS f ON f.content_id = a.id WHERE ( a.state = '1' AND a.checked_out = '0' ) AND ( a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2009-09-18 07:22:03' ) AND ( a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2009-09-18 07:22:03' ) AND a.access <= 0 AND cc.access <= 0 AND s.access <= 0 AND f.content_id IS NULL AND ( a.sectionid IN () ) ORDER BY a.created DESC LIMIT 0,5
    
    Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/joomla/modules/mod_jw_ucd/mod_jw_ucd.php on line 232
       		@import &quot;http://localhost/joomla/modules/mod_jw_ucd/mod_jw_ucd/jqueryfader/mod_jw_ucd.css&quot;; 		ul#ucd-instance.ucd_jqueryfader li {height:300px;background-color:#ffffff;}      var jqf = jQuery.noConflict(); jqf(document).ready( function(){ 	jqf('#ucd-instance').innerfade({ 		animationtype: 'slide', 		speed: 750, 		timeout: 6000, 		type: 'sequence', 		containerheight: '300px' 	}); });

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    chodzi o ten fragment zapytania sql:
    a.sectionid IN ()Jak widać skrypt nie pobiera potrzebnych wartości - nawias jest pusty. Dla sql to błąd - brak wyników. Nie znam modułu, więc nie mogę udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2009
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Moduł ten odpowiada za wyśeitlanie(flash) tytułów artykułów wraz ze zdjęciem. Znasz może tego typu moduły(niekomercyjne), które dają się skonfigurować w sposób mnie "bolesny" niż ten moduł?

  5. #4

  6. #5

  7. #6
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    W konfiguracji modułu musisz wymienić id kategorii artykułów, które moduł ma wyświetlać. Teraz to miejsce masz puste a w ustawieniach masz wybieranie wg kategorii.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2009
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Miałem dużą przerwę w korzystaniu z joomli. Możesz podpowiedzieć jak to zrobić? Mam tam wpisać np katalog The News, rozumiem co napisałaś, ale jakoś nie wiem jak mam to zrobić. OK już sobie poradziłem. Nie wyrzuca błędu, ale też i nic nie wyśiwetla. Pewnie muszę pokombinować z ustawieniami. Jak będę miał jeszcze jakiś kłopot z tym modułem to napiszę. Narazie dzięki serdeczne za pomoc.
    Błędu nie wyrzuca wpisałem wartość ID 50, ale nic nie wyświetla.
    Ostanio edytowane przez bungo : 18-09-2009 17:34

  9. #8
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Jestem spokojna, bardzo spokojna, 1,2,3,4,5.......
    Artykuły ->Kategorie artykułów
    Masz tutaj całą listę kategorii i o dziwo nawet ID kategorii.
    Założę się , że nie masz numerka 50!!! ;)

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-02-2009
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ok, dzięki. Sorry za moją niedyzpozycję umysłową, ale dzisiaj jestem do niczego.
    Fajnie, że pomogłaś. Jeszcze raz dzięki.
    Pozdrawiam

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-10-2009
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, nie chce zakładać nowego wątku a sprawa tyczy się wyświetlania artykułów.
    Chodzi mi o to że po włączeniu "prostych adresów" wyświetla jedynie tytuł i więcej natomiast nie wyświetla obrazka z artykułu, który jest zaraz po tytule artykułu.
    Proszę o pomoc.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •