Joomla 1.5 Beta już dostępna - Strona 2
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 51

Temat: Joomla 1.5 Beta już dostępna

  1. #11
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ok, skończcie ten wątek, ta funkcja jest w nowej Joomli i kropka

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyjadacz nexus246 awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Wpisy
    664
    Punkty
    20

    Domyślny

    Taaa, faktycznie i jak się ma 100tysięcy kont w tym wiele nieaktywnych to ekonomicznie i efektywniej jest usuwać samemu..... Całe piękno dużych serwisów to automatyzacja pewnych ruchów. A co Cię skłoni do tego czy usunąć konto niekatywne czy nie, ładnie brzmienie adresu email?

    A tak wogóle to wersja alpha coś tam jest cały czas dostępna w repozytorium.

  4. #13
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez keicaM
    Chyba nie doczytałeś dokładnie mojego posta do końca...

    NIE chodzi o grupy! Do złych wniosków doszliście, a raczej nie dostrzegliście OGROMNYCH problemów z podstawowym zarządzaniem kontami userów. Jeżeli jest kilkadziesiąt kont to jeszcze nie jest problem przejrzec je wszystkie i usunąc niektywowane, ale problem powstaje OGROMNY jeżeli tych kont jest kilkadziesiąt tysięcy! Bo ile zajmie czasu przejrzenie ich wszystkich? Tygodnie?
    To fakt. Może w J1.5 będzie taka możliwość. Ale tego niestety nie wiem :confused:
    Inna sprawa; jesli ktoś zarządza takim ogromnym portalem, to znajomość MySQL jest chyba wymagana. No i:

    Cytat Wysłane przez kotos
    Byc moze nie istnieje, ale jesli masz z tym problem to pieknie z poziomu phpMyadmina mozna to zrobic (tabela _users)
    Poza tym:

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    Komponent do zaawansowanego zarządzania użytkownikami i uprawnieniami istnieje. Chyba $80 albo $99
    To chyba niezbyt duża suma w takiej sytuacji

  5. #14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez neo_fox
    Inna sprawa; jesli ktoś zarządza takim ogromnym portalem, to znajomość MySQL jest chyba wymagana. No i:[...]
    To chyba niezbyt duża suma w takiej sytuacji
    Oczywiście że znajomosc mysql jest wymagana. Masz jakieś trudności z nim? Potrzebujesz rady?

    300zł uważasz banalną sumą za możliwość sortowania wg jednej kategorii w tabeli? Sorry ale to Polska a w tym kraju pieniądze nie rosną na ziemi bądź nie są produkowane na strychu... (offtopic: czytałem ostatnio o złodziejach samochodów którzy dziennie zarabiają 200tys zl, to jest dopiero bajka!)

    Dobra, czas skończyć ten wątek, skoro nie znalazlem odpowiedzi na angielskim joomla.org to tym bardziej na joomla.pl

    Czekam z niecierpliwością na Joomlę! 1.5 beta. Ale od bety do finalnej musi minąc sporo czasu.

  6. #15
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    skoro to dla Ciebie taka duża suma to pomyśl ile musiałaby kosztować Joomla! i ciesz się że masz ją za darmo.

  7. #16

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez neo_fox
    skoro to dla Ciebie taka duża suma to pomyśl ile musiałaby kosztować Joomla! i ciesz się że masz ją za darmo.
    A gdzie JA napisałem, że to jest w ogóle duża suma? Po prostu jest to za duża kwota za tak banalną rzecz która jest potrzebna, a to 2 RÓŻNE sprawy. Możesz za jednego ziemniaka zapłacic 100zł, jeżeli lubisz marnowac swoje zarobione pieniądze lub rodziców, ale sorry ja tyle za niego nie dam nawet gdybym wygrał w totka 5mln

    Joomla! jest darmowym CMSem, a ja bardzo szanuję czas poświęcony na tworzenie czegoś darmowego w dzisiejszych czasach. Ale byłbym totalnym idiotą gdybym nie dostrzegał niektórych "błędów" tego CMSa. Tylko ten co nic nie robi - nie popełnia błędów.

    Ostatnio dochodzę do wniosku że LUDZIE nie potrafią nieraz czytac ze zrozumieniem. Czytac "ó"czą się w szkole ale rozumiec to już nie... neo_fox to był ogólnik, ale jezeli myslisz, że to tyczy się również Ciebie to pewnie coś w tym jest

  8. #17
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63
    Masz rację
    Cytat Wysłane przez keicaM
    Dobra, czas skończyć ten wątek....

  9. #18
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    Zainstalowałem wersję Alfa... powiem tyle: Joomla 1.5 - REWELACJA!!! Na miare mozliwosci zrobilem prezentację dla tych, ktorzy chcieliby zobaczyc nowa odslone Joomla, a z roznych przyczyn nie decyduja sie na instalację: Część pierwsza prezentacji - opis zauwazalnych dla przecietniaka zmian, opis nowego instalatora i panelu... W najblizszych dniach napisze cos o zarzadzaniu zawartoscia ;) chyba, ze juz ktos gdzies opisal swoje spotkanie z Joomla 1.5 to moze poda link, bo chetnie poczytalbym ;)

    PS. Boty (mambots) zostaly zastapione przez pluginy (plugins)... Czy dotychczas stworzone boty, dla wersji 1.0.x nie beda dzialaly z 1.5 ??
    Ostanio edytowane przez szuman : 05-08-2007 19:03 Powód: niekatualny link do prezentacji
    szuman.eu

  10. #19
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No i piyyknie!
    I stronka cacy!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    Co do mojego pytania o dodatki z poprzednich wersji to nic nie działa. Druga część testu.

    trochę czasu minie, zanim zacznie się masowa migracja na 1.5...
    Ostanio edytowane przez szuman : 14-06-2007 00:59 Powód: niekatualny link do testu
    szuman.eu

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •