Laik - coś zaczyna się sypać 1.5 -jedno po drugim leci na łeb
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Laik - coś zaczyna się sypać 1.5 -jedno po drugim leci na łeb

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-12-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny Laik - coś zaczyna się sypać 1.5 -jedno po drugim leci na łeb

    Witam wszytkich to mój pierwszy post na forum, od wczoraj je studiuje niestety nie znalazłem rozwiazania dla swoich problemów - pewnie są zbyt banalne a ja laik jestem.

    Od jakiegoś czasu zarządzam sobie stroną która www shortboard pl (nie che robić krypto reklamy;) postawił mi ją chłopak wybrany przez stronę "zlecone przez net" Niestety po pewnym czasie okazało się że więcej gada niż potrafi - suma summarum strony nie dokończył. ( Chętnie bym ją przeorganizował ale w chwili obecnej nie mam na tyle gotówki) za to mam pilną potzrebe korekty błędów za które jestem w stanie zapłacić jeśli nie będzie to astronomiczna kwota.

    Ale jakoś tam działała do czasu kiedy nie zaczołgałem instalować dodatków
    Pierwszy wysypał sie link do rejestracji - nie wiem gdzie szukać go w kodzie by to poprawić.

    po kliknięciu wyskauje: 404 Not Found The request /component/user/register.html was not found on this server.

    ale jak się wpisze http://www.shortboard.pl/component/u...&view=register to działa

    tylko gdzie to podmienić?

    drugie padło forum - samo w sobie działa ale np strony które są już dzielone na dwie bo ilosć wątków przekroczyła ilość wyświtlanych na stronie to też wyskakuje

    404 Not Found The request /forum/12-downhill-skateboard/318-longboard-do-dh.html was not found on this server.

    Zmieniłem wartość z 5 na 20 widocznych na stronie ale na dłuższa mete tak się nie da działać :/

    Kolejna sprawa to ikony czytaj dalej czytaj wiecej po kliknięciu znowu błąd
    http://localhost/long-board/index.ph...&id=1&Itemid=6

    i chyba ostanie z błedów które wyłapałem to wyszukiwanie treści byk
    http://www.shortboard.pl/component/s...archphrase=all

    Dodatkowo grafika się tnie widać piksele i brak podlinkowania TOP'a by wracać na stronę gówną

    Sam wgrałem komunikator nidawno udeim i trochę grzebałem z grafiką miałem plan ją zmienić ale mnie przerosło.

    Jeśli jet ktoś zainteresowany by Mi pomuc naturalnie nie za friko prosze o kontak
    freeday.pl@gmail.com

    jeśli żle umieściłem post przepraszam i proszę go ewentualnie przesunąć.


    ps wersja Wersja 1.5.15

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    1. obecnie mamy wersję 1.5.22
    2. Na początek sprobuj wyłączyć proste adresy
    3. nie podałeś jakie dodatki zainstalowałeś

    Czasami pomagamy i za friko ;)

    ---------- Post dodany o 15:46 ---------- Poprzedni post był o 15:24 ----------

    adres zaczynający się od "localhost" raczej niewiele pomoże.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-12-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    udeim - do komunikacji wewnętrznej

    zmieniłem to ucinanie i nic

    sam nie zainstaluje nowszej wersji

    Podejrzewam że to robota na kilka kliknięć może ma ktoś trochę czasu i chciał by się z tym zmierzyć

  5. #4
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    No to już raczej temat na dział ZLECENIA. Strzelam, ze wybrałeś tego jegomościa bo najmniej chciał, lub coś w tych granicach. Sam brak aktualizacji o nim świadczy.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-12-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Rzecz w tym że wcale mało nie chciał 1,5 tyś - inna sprawa że się nie wywiązał z umowy i terminu i dostał tyle ile się należało. Miał dobrą nawijkę i mnie zbajerował. Zdarza się.

    W niedalekiej przyszłości chciał bym zmienić grafikę i układ ale w chwili obecnej brak kasy na takie zabiegi.

    Czy w kwocie 50zł da się to ponaprawiać? Czy się wygłupiłem?

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Aktualizacja nie jest wielkim zadaniem. Wybierasz odpowiednią łatkę, wysyłasz na serwer.
    W sprawie ceny mogę Ci jedynie napisać bardzo oględnie: w firmie 50 zł to cena około 1 godziny pracy informatyka. Więc owe 50 zł, które wymieniasz, to raczej niewiele. Ale zdarzyć się może, że ktoś się podejmie. Załóż jednak realniej, że trzeba mu będzie kilku godzin pracy, a nie kilka kliknięć (samo rozejrzenie się po stronie, już wymaga czasu), więc przygotuj raczej większą kwotę (choć przelicznik nie musi być taki, jak napisałem - za 100-200 możesz kupić kilka godzin pracy i wykonanie zadania).
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-12-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,

    Błędy związane z forum udało mi się wyeliminować - faktycznie wina długości adresu. Poprzednio wyłączyłem to ale nie tam gdzie powinienem - skupiłem się na forum zamiast na systemie .

    Zostaje brak możliwości korzystania z linków do modułów pod tytułem czytaj dalej czytaj wiece itp. - podejrzewam że to efekt usunięcia z serwera grafiki tych elementów i wrzucenia ich ponownie (ręcznie ftp)

    Nie chce mieszać z wersjami bo coś pokiełbaszę i będzie strona death - jak uzbieram większa kasę to poszukam chętnego na zrobienie porządku z systemem i nowa grafikę

    dziękuje za odzew na forum

Podobne tematy

  1. Coś się dzieje ze stroną główną
    przez morphic na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 25-01-2010, 00:37
  2. Newsy - dzieje się coś dziwnego.
    przez micsto na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 29-10-2009, 09:15
  3. Coś dziwnego się pojawiło na stronie
    przez pimltm na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 15-09-2006, 19:55
  4. Coś mi się zepsuło...
    przez livio na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 06-03-2006, 18:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •