Quick Start problem
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Quick Start problem

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny Quick Start problem

    Witam. Kupilem Szablon ja_anion. I chcial bym aby ktos napisal mi jak po kolei zainstalowac quick start abym po zainstalowniu mial caly szablon na stronie jak na demku. Prosze o pomoc. Czytalem mnosto angielskich poradnikow i nie wychodzi.


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    wrzucasz ma serwer quickstarta i instalujesz podczas instalacji gdy pyta o wczytanie przykładowych danych to wczytujesz i wszytko cieszysz się stronką

    ps. kupiłeś jeden szablon ? czy członkostwo ?

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeden szablon. Tylko Ze daje ta instalacje i wszystko ladnie. Na koniec pisze ze mam zrobic configuration.php i usunac folder installation. Robie to. Wchodze na str. i blad ze nie ma installation.


  5. #4
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Jeden szablon.
    nie ma takiej opcji !

    w configuration.php - musi być zawartość ! to taki plik w którym są ustawienia, kurcze 1 raz instalujesz joomla? Może zacznij od postaw potem bierz się za komercyjne szablony.

    2) a co się dzieje po wpisaniu www.adrestwojejwitryny.pl - po instalacji
    Ostanio edytowane przez trzepiz : 03-01-2011 18:58
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Na koncu istalacji pisze zeby stworzyc config... i co w tym pliku napisac. To robie to co kaza i nic. Bledy. Postaram sie jeszcze raz wszystko wgrac. I wlasnie nie pierwszy raz. Prowadzilem strone z filamami na joomli 1.5 a tu niespodzianka


  7. #6
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    @Pablo131993 sorry za dociekliwość, ale z jakiej strony kupiłeś jeden szablon JA , bo o takiej opcji nie słyszałem, ale może nie umiem szukać.

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    www.joomlart.com bede probowal :/ no co zrobic:/


  9. #8
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    1. JA nie sprzedaje szablonow pojedynczo.
    2. Jesli jestes legalnym uzytkownikiem - masz dostep do ich forum pomocy - tam szybciej znajdziesz odpowiedz na pytanie niz tu.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    24-10-2010
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Testuje to na ugu.pl Domene i serwe .pl mam Po zainstalowaniu sa takie bledy
    sporo ich:



    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/css/addons.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 107

    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/css/component.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 107

    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/css/handheld/iphone.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 107

    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/css/handheld/layout.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 107

    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/css/handheld/template.css) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 107


    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/html/com_jacomment/themes/ja-anion/images/gfx/ol.gif) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 99

    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/html/com_jacomment/themes/ja-anion/images/gfx/quote.gif) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/plugins/system/jat3/core/preload.php on line 99

    Warning: file_put_contents(/virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/templates/ja_anion/html/com_ja



    O CO CHODZI? Co zle robie?
    Znalazlem odp. Chodzilo o prawa zapisu. Zmienilem na 777 i smiga tylko teraz jeszcze jeden problem. www.pablo131993.ugu.pl Wejdzcie i zobaczcie jakie bledy. Opisac ich nie umiem. sa na str. glownej. Pomoze ktos?

    Warning
    : mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /virtual/p/a/pablo131993.ugu.pl/modules/mod_jabulletin/jaimage.php on line 191
    Ostanio edytowane przez Pablo131993 : 04-01-2011 17:51


  11. #10
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    możesz się ustosunkować do wypowiedzi @Dylka , bo ja Ci te pytanie czy kułeś jeden szablon zadałem specjalnie, wytłumacz jak się kupuje jeden szablon ? bo istnieje podejrzenie że masz go z nielegalnego źródła.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Quick CMS konwersja
    przez prentas1 na forum Aktualizacje, migracje
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 28-07-2010, 00:51
  2. problem z session-start
    przez rafalz.83 na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 29-07-2008, 22:45
  3. Start
    przez darks na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 17-05-2006, 23:58

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •