DOCMAN problem z instalacją ...
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: DOCMAN problem z instalacją ...

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-11-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny problem przy instalacji komponentów ...

    witam
    mam taki problem z instalacja docmana czy phocagdownload a mianowicie instluje sie jest komunikat ze zainstalowane powidzeniem widac go w komponentach i wogóle a kiedy w niego wchodze pokazuje sie taki komunikat:

    Warning: require_once() []: Filename cannot be empty in /home/XXXXXXX/ftp/joomla/administrator/components/com_docman/toolbar.docman.php on line 13

    Fatal error: require_once() []: Failed opening required '' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/XXXXXXXXX/ftp/joomla/administrator/components/com_docman/toolbar.docman.php on line 13

    mam joomle 1.5.15 a docman 1.4.2 zreszta starsza wersja to samo sie robi, probowałem odinstalowac i instalowac i nic???
    pomozcie
    Ostanio edytowane przez manys : 04-01-2011 22:56

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Witam

    Kolego @manys. Aktualna wersja Joomla ma numer 1.5.22, a Docman - 1.5.10. Więc pierwsza sugestia to kopia bezpieczeństwa i aktualizacja do najnowszych wersji.

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




  4. #3
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    o Ile się nie mylę, Docman jest już komercyjnym komponentem, a więc tobie jako klientowi przysługuje support (pomoc) z ich strony

    ...a hosting gdzie masz?
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-11-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    hosting mam na nazwa.pl co do aktualizacji to nie sadze zeby w tym tkwił problem

  6. #5
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    zatem, na subdomenie instalujesz pustą joomla, domyślne ustawienia i tam próbujesz instalować. a jak nie, to wybacz, ale najlepszy support jest od producenta, czyż nie.

    v1.5.7.1360, prawda ? - to mi nasuwa jedną myśl, i odpowiedź za razem, jeśli potwierdzisz.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 04-01-2011 21:25
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-11-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    juz nie prawda nawet przy 1.4.2 to samo jest

    ---------- Post dodany o 21:33 ---------- Poprzedni post był o 21:27 ----------

    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    zatem, na subdomenie instalujesz pustą joomla, domyślne ustawienia i tam próbujesz instalować. a jak nie, to wybacz, ale najlepszy support jest od producenta, czyż nie.
    jest to rozwiazanie ale nie wiem czy warto az tak sie angazowac, moze polecisz cos podobnego

  8. #7
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    czegoś tu nie rozumiem, zamiast instalować nowsze wersje ty sięgasz po starsze, możesz mi to LOGICZNIE wytłumaczyć, czy coś kręcisz?
    jesteś na forum od listopada 2010, wersja 1.5.7 docman była bodajże z maja 2010, zatem sugeruje to ....

    Wchodzisz na JED : http://extensions.joomla.org/extensi...tion/downloads i szukasz.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-11-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    Non-Commercial to jest wytłumaczenie ale nie wazne, jak zauwazyłes jestm nowy na forum i testuje probuje i ... wybieram co najlepiej pasuje do tej pory nie był mi taki kompo potrzebny wiec...

  10. #9
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Już ci odpowiedziałem gdzie szukać, więc się nie produkuj niepotrzebnie. Sugeruje sprawdzić produkcje spod znaku Foczki, www.phoca.cz
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-11-2010
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    własnie zainstalowałem phoca download i dalej podobnie instalacja oki a dalej jak chce stworzyc sekcje to wyswietla błedy:

    Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/XXXXXX/ftp/joomla/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

    Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/XXXXXX/ftp/joomla/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344


    dodam ze korzystam z phoca galery i jest wszystko OKI


    albo wejde w panelu administratora np w pliki i wyswietla:

    Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/XXXXX/ftp/joomla/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

    Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/XXXX/ftp/joomla/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

    Warning: array_merge() []: Argument #2 is not an array in /home/XXXXXX/ftp/joomla/administrator/components/com_phocadownload/helpers/phocadownload.php on line 27

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/XXXXX/ftp/joomla/libraries/joomla/html/html/select.php on line 68

    Warning: array_merge() []: Argument #2 is not an array in /home/XXXXXX/ftp/joomla/administrator/components/com_phocadownload/helpers/phocadownload.php on line 43

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/XXXXXXX/ftp/joomla/libraries/joomla/html/html/select.php on line 68
    Ostanio edytowane przez manys : 04-01-2011 22:55

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Problem z instalacją Docman
    przez Pawel1503 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 10-02-2010, 07:23
  2. Instalacja DocMan zakończona białym ekranem
    przez anja na forum Zasoby, plikownie,
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 29-05-2009, 15:28
  3. Problem z instalacją Docman 1,40 UTF na Joomla 1,013 UTF8
    przez sylwekb na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 18-01-2008, 11:57
  4. Docman - problem z instalacją (uprawnienia serwera?)
    przez blp na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 02-10-2006, 23:48
  5. Problem z instalacją DocMan
    przez blp na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 02-06-2006, 11:55

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •