Artykuły widoczne tylko po zalogowaniu
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Artykuły widoczne tylko po zalogowaniu

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny Artykuły widoczne tylko po zalogowaniu

    Witam wszystkich. Mam taki problem, że kiedy opublikuję artykuł na swojej stronie to po kliknięciu na jego tytuł lub na przycisk "więcej" pojawia mi się ekran logowania. Jak mogę zrobić by artykuły opublikowane były widoczne dla wszystkich odwiedzających?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Są takie rzeczy jak konfiguracja - patrz - Poziom dostępu: - rejestrowany (pewnie o to chodzi). I po ptokach ( w ustawieniach artykułu). Jest jeszcze kilka innych innych możliwości.
    Polecam też lekturę jakiejś książki na temat joomli - zerknij tutaj - bo to naprawdę ABC.
    Pzdr
    Przepraszam -0 częściowo nie doczytałem - i zrozumiałem że o chodzi o tao aby nie wszyscy. Więc tak jak napisał kolega @Seba
    Sprawdzić dostępy na artykułach, sekcjach, kategoriach itd
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 11-01-2011 15:37

  4. #3
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Witaj

    Sprawdź wszystkie ustawienia poziomu dostępu >>Klik<<. Artykuły widoczne dla wszystkich muszą mieć ustawiony dostęp "publiczny"

    //

    Witaj @Gall Anonim

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @

    Cześć @seba -
    troszkę się jargnąłem w wypowiedzi powyżej - jednak już jest po edycji.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję za jakże wyczerpujące odpowiedzi i potraktowanie mnie od razu jako nowicjusza i zaszufladkowanie mnie przez jak banalny wydawałoby się problem. Jednak dostęp do artykułów mam ustawiony na "powszechny" łącza również wszyscy widzą ale po kliknięciu na "więcej..." lub na tytuł artykułu przenosi do ekranu logowania. Macie jeszcze jakieś pomysł, czy tutaj wasza wiedza się kończy?

  7. #6
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez brzydal Zobacz wiadomość
    Dziękuję za jakże wyczerpujące odpowiedzi i potraktowanie mnie od razu jako nowicjusza i zaszufladkowanie mnie przez jak banalny wydawałoby się problem. Jednak dostęp do artykułów mam ustawiony na "powszechny" łącza również wszyscy widzą ale po kliknięciu na "więcej..." lub na tytuł artykułu przenosi do ekranu logowania. Macie jeszcze jakieś pomysł, czy tutaj wasza wiedza się kończy?
    Kolego, po takiej wypowiedzi to nie specjalnie powinieneś oczekiwać pomocy - tym bardziej że najwyraźniej sprawdziłeś to dopiero po informacji od nas - jednak proponuje odpowiedzieć sobie na pytanie czy aby sprawdziłeś wszystkie konfiguracje - jako kolejne polecam - sekcje, kategorie, preferencje - i jak już przestaniesz się ewentualnie tak burzyć to wrzuć link do strony. Natomiast jak już znajdziesz rozwiązanie to podziel się nim z nami - chętnie się dowiem co w trawie piszczało.
    Pzdr

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przykro mi, znów pomyłka. Wszystkie konfiguracje dotyczące artykułów już dawno sprawdzałem. O to adres do strony www.oratorium-wroc.salezjanie.pl . Moja odpowiedź była odpowiednia do tego co sami napisaliście. To że problem brzmi banalnie to nie znaczy jego rozwiązanie jest banalne, a już jestem nauczony że "specjaliści" wypowiadający się na forum wsadzają zawsze wszystko do jednego worka. Proszę o pomoc tylko w ostateczności, kiedy nie wiem sam jak rozwiązać problem i żaden z moich pomysłów nie pomaga w jego rozwiązaniu.

  9. #8
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez brzydal Zobacz wiadomość
    Dziękuję za jakże wyczerpujące odpowiedzi i potraktowanie mnie od razu jako nowicjusza i zaszufladkowanie mnie przez jak banalny wydawałoby się problem. Jednak dostęp do artykułów mam ustawiony na "powszechny" łącza również wszyscy widzą ale po kliknięciu na "więcej..." lub na tytuł artykułu przenosi do ekranu logowania. Macie jeszcze jakieś pomysł, czy tutaj wasza wiedza się kończy?
    .
    No i czemu się kolega od razu tak denerwuje. W pierwszym poście nie wspomniałeś ani słowa że czytałeś wszystkie materiały dotyczące ustawień artykułów, które są dostępne na wiki.joomla.pl i mimo prawidłowej wg Ciebie ich konfiguracji nie działa to jak trzeba. Najlepiej od razu z pretensjami w momencie gdy ktoś chce Ci pomóc. Rozumiem że poziom dostępu w pojedynczych artykułach masz ustawiony jako powszechny - OK. Ale, czy sprawdzałeś ustawienia konfiguracji globalnej artykułów? Czy sprawdzałeś poziom dostępu w kategoriach / sekcjach? Czy w parametrach poszczególnych pozycji menu (np. Artykuły - Na Startowej) masz wszystkie ustawienia poprawne? Z podanego przez Ciebie linku do strony problem zauważyłem tylko na stronie główne. >>Tutaj<< lub >>tutaj<< już ekranu logowania przy przeglądaniu artykułów nie widzę więc sugeruję sprawdzić dokładnie ustawienia artykułów na stronie głównej.

    PS.
    Czy problem dotyczy rzeczywiście Joomla 1.0 ?

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




  10. #9
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez seba.adm Zobacz wiadomość
    .Czy problem dotyczy rzeczywiście Joomla 1.0 ?
    Jestem pewien że ............

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-01-2011
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam nie zauważyłem, że forum jest podzielone na takie kategorie. Mój błąd. To nie zmienia faktu że przeszukałem już całe zaplecze i nic. Taki problem jest tylko wtedy gdy w menu dodaję zakładkę w której wybieram kategorię "przegląd - strona startowa". Kiedy rzeczywiście dam "przegląd - artykuły w kategorii" wszystko działa jak należy. Dziwne i denerwujące. Nadal nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 31-12-2010, 20:25
  2. Widoczne tylko dla zalogowanych, ale..
    przez fcp na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 22-09-2010, 16:52
  3. Sobi2 - pola widoczne dopiero po zalogowaniu
    przez bogdanbojarski na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 07-01-2010, 21:25
  4. Menu widoczne, ale treść dostępna tylko dla zalogowanych
    przez mati0007 na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 12-10-2009, 00:21
  5. widoczne po zalogowaniu
    przez strzelec na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 29-03-2007, 20:20

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •