Spolszczenie do 1.6?
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 121

Temat: Spolszczenie do 1.6?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2010
    Skąd
    Ruda Śląska
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Spolszczenie do 1.6?

    Czy ktoś sie orientuje jak wygląda kwestia spolszczenia?Czy jakies prace zostały juz rozpoczęte?Proponuje aby na bieżąco aktualizować zdobyte informacje o postępach


    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus mjmartino awatar
    Dołączył
    03-12-2007
    Skąd
    Będzin /k Katowic
    Wpisy
    2 751
    Punkty
    212

    Domyślny

    Są rozpoczęte ale jeszcze potrwają informacje znajdziesz na stronie głównej strony joomla.pl
    ================================
    Administracja Joomla, Nowości, Artykuły Pomocne Administratorom, Usługi
    >>> https://joomlaguru.pl <<<
    Szkoła Joomla Guru (Kursy Online)
    >>> https://szkola.joomlaguru.pl <<<
    ================================

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ja uprzejmie proszę o odpuszczenie sobie pytań i prób nacisku w tej kwestii. Gdy tłumaczenie będzie gotowe, zostanie opublikowane. Orientacyjny stan prac jest sygnalizowany na głównej stronie joomla.pl.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie naciskam..ale można by dla otuchy dodać jeden procent XD a na serio..jak będzie to wyglądać tzn. są oddzielnie tłumaczone i jeśli jeden skończy się wcześniej to będzie go można osobno pobrać? P.S. z 300 takich tekstów (nie wiem ile tam było dokładnie ale nie więcej niż ta liczba) 5% to będzie pietnaście !!! A obserwując ten wskaźnik to nie ruszył sięo jeden procent od 4 dni Już nie mówiąc o tych brakujących 2% (5 tekstów ok.)...No ale doceniam co robicie i czekam cierpliwie...szkoda że nie ma aktualizacji do języków !!! (Od razu byłoby prościej ;))
    Ostanio edytowane przez DragonWorld : 21-01-2011 00:53 Powód: Błędy :")

  6. #5
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    Kolego jeśli kiedykolwiek miałeś coś wspólnego z informatyka (programowanie, wdrażanie itp) to powinieneś wiedzieć, że nic tak nie kłamie jak te śmieszne "%" procenty, na które tak wszyscy czekają. Nie zauważyłeś, że jak coś instalujesz to zawsze najdłużej siedzi na tych "99%"

    Spolszczenie zostanie wydane w całości.

    Jak będzie to będzie.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiem co to programowanie..taki stan zwykle nazywam "zawieszeniem się"...Nie naciskam bo to przecież ludzie którzy mają jeszcze inne obowiązki.
    Wiem że pewnie teraz sprawdzają itp. Ja bym wypuścił wersję beta tego spolszczenia i byłyby świetne testy wtedy, a także wyszlifowanie tego co jeszcze wymaga dodatkowej uwagi.
    Dziękuję za uwagę... No cóż.. Czekam ;)

    P.S. Jestem w technikum informatycznym a w przyszłości chcęt worzyć strony internetowe ;))
    Strona na Joomli ;) www.zsl.gliwice.pl (Ja budowałem wspólnie z kolegami )
    Ostanio edytowane przez DragonWorld : 21-01-2011 18:49

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Twoja wiara jest ogromna. Moja oparta na doświadczeniu. Błędy popełnione w tłumaczeniu Mambo eliminowałem mozolnie jeszcze ze 2 lata temu, chociaż nie dziesiątki, ale tysiące użytkowników "testowały" to całymi latami.
    Odpowiadałem dziś komuś na skype: w wyniku wczorajszych 18 godzin pracy nad tłumaczeniem poprawiłem 3 etykiety w 4 miejscach. To o ile procent miałby się zwiększyć wskaźnik realizacji? Zapewniam Cię (i innych oczekujących), że to nie żadne "zawieszenie".

    PS W Polsce zamiast sugestii poprawek łatwiej o to, że jakiś kolejny pacan poświeci w swojej książce pół strony wypocin na temat pomyłki w tłumaczeniu!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Mam podobne doświadczenia tłumaczeniami skryptów, chociażby JomSocial, niby robię to od 2 lat, a wciąż coś poprawiam, nie mówiąc już o tym, że twórcy oprogramowania coś dodają/zmienią nie informatyzując o tym dokładniej.

    p.s. Mam nadzieje, Zwiastun , że to nie było o mnie? bo nie przypominam sobie.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Tobie to bym w cztery oczy wygarnął, ale tamtego to nie znam i znać nie chcę! 4/5 strony w 122-stronicowym opracowaniu z pacanowatym objaśnieniem, jak usunąć ten błąd z pliku językowego instalatora Joomla! Bez WinSCP nie podchodź. Ale żeby się choć w jednym miejscu zająknął i podziękował za wszystko, co pościągał z owych plików językowych, to oczywiście nie.
    Szkoda słów!
    Sory więc, że mnie ponosi, gdy czytam pytania, kiedy będzie, widząc przy tym, jak drzwiami i oknami polscy "tlumacze" światowej literatury o Joomla! pchają się na nasze wiki, by wesprzeć prace nad przyswojeniem dokumentacji. Wiem, wiem, będą się pchać, jak już powstanie, jakoś przecież trzeba sobie poradzić z tłumaczeniem, by wydać kolejną biblię...
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    21-10-2009
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wybacz. Nie chcę nikogo urażać ani nie zamierzam nikogo obwiniać czy w jakkolwiek wyzywać, degradować itp.
    WIELKIE DZIĘKI ZA TŁUMACZENIE... Naprawdę dzięki ;) Fajnie że się ruszyło o parę procent. Wiadome jest że wszyscy błędy wytykać potrafią a nikt nie chcę pracować. Cieszę się że masz czas i robisz to dla WSZYSTKICH polaków korzystających z joomli.
    Jeśli tłumaczyć chcesz dokładnie i idealnie to teraz rozumiem dlaczego tak długo trwa.
    Naprawdę wielki szacunek Tobie i innym za wsparcie językowe dla polskiej joomli ;)
    Hmm... co do tych co piszą o błędach w tłumaczeniu albo tych co robią biblie ... nie przejmować się nimi bo to piranie biznesu a nie wolontariusze ;) (Wreszcie taka biblia kosztuje...ech słono). Może i dobrze że się pchają tu a nie gdzie indziej...jak coś zrobią to będzie mniej do roboty.

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. spolszczenie
    przez asniadach na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 08-01-2012, 09:54
  2. Spolszczenie 1.5.15
    przez DevilaN na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 24-02-2010, 13:55
  3. Spolszczenie
    przez smiglo23 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 18-10-2008, 15:42
  4. Spolszczenie ?
    przez jn_ na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 09-05-2006, 17:14
  5. Spolszczenie
    przez mr-misiek na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 11-02-2006, 08:55

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •