Cytat Wysłane przez kerios83 Zobacz wiadomość
Kompletnie sie z tym nie zgadzam. W przypadku drupala nie ma zlych sukienek, sa tylko zle baletnice, w przypadku joomla mozna napotkac na pewne problemy, ktore sa bardzo trudne do pokonania - ale tutaj mowi o bardziej zaawansowanych zadaniach. W kazdym razie na ocene CMS sklada sie nie tylko ilosc uzytkownikow, ale jego konstrukcja i mozliwosci. To ze wiekszosc osob nie radzi sobie z drupalem tak dobrze jak z joomla nie oznacza ze jest on zly.
Chyba mnie źle zrozumiałeś nie chodziło mi o konkretny CMS. Chodziło mi o osoby które zawsze się znajdą aby ponarzekać. Bo nowe, bo tego nie ma, bo .... itd.
Co do konkretnego CMS-a np joomli to znam ograniczenia czasem doprowadzają do szału. Co do drupala to się nie będę wypowiadał bo nie znam tego CMS aż tak. Natomiast z tego co wiem oba te systemy mają najwięcej zwolenników nie licząc wordpresa. Więc to o czymś świadczy, ta liczba.
Popatrz na to może troszeczkę inaczej. To jest open source. Dokładnie możesz wszystko sobie zobaczyć porównać, wiesz co jest w środku.
Czego nie możemy powiedzieć w przypadku systemów operacyjnych gdzie znany nam gigant robi wszystko aby jego oprogramowanie znalazło się na każdym biurku i tu zasada ilości użytkowników nie przekłada się na jakość. Kończąc powiem że pośrednio się z tobą zgodzę że ilość nie odzwierciedla jakości ale w tym przypadku coś jest z tą ilością użytkowników.