Zaawansowane wyszukiwanie
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Zaawansowane wyszukiwanie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-01-2011
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Zaawansowane wyszukiwanie

    Witam, poszukuję dodatku do joomli, który pozwala na wyszukiwanie informacji na podstawie ustalonych przez administratora kryteriów. Chodzi głównie o to aby była możliwość samodzielnego dodawania/edytowania właśnie tych kryteriów, oraz później przedstawiania ich w artykule.

    Coś mniej więcej jak tutaj(zdaję sobie sprawę że ten system jet pewnie autorki twórcy tej strony).

    http://www.cmrev.com/talenty/fm2011.html

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Ogólnie trudne zadanie, szczególnie jeśli chcesz oprócz artykułów szukanie połączyć z treścią z komponentów etc.
    Aktualnie prowadzę rozmowy z jedną z firm Joomlowych, także może coś takiego powstanie wkrótce (1-2 mies.), bo zaczątki już mamy. Ale będzie to komercyjne rozwiązanie, na szczęście będzie dużo mniej kosztować niż miałbyś komuś zlecać zaprojektowanie.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    15-01-2011
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Póki co poradziłem sobie z problemem w ten sposób, że zainstalowałem Sobi2, fakt że sam komponent służy raczej do wyszukiwania firm, czy produktów(o ile dobrze rozumiem założenia tego komponentu ), ale jako że ma właśnie możliwość edytowania kategorii wyszukiwania, to spełnia większość oczekiwań, zleceniodawcy jednak zastanawiają się czy zapłacić za płatny(50zł) moduł wyszukiwania z front endu. Mimo wszystko dzięki za pomoc.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    07-11-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    narazie poradzilem sobie w taki sposob, jest latwy i bezplatny. wyszukuje wszystkie elementy potem robie redirect to glownej strony artykulu proste i skutechne

  7. #6
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    ja mam ten moduł i sobie bardzo chwalę jego możliwości, ręcznie nad nim dodałem podlinkowaną mapkę kraju i wygląda jeszcze lepiej.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  8. #7
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie wiem na ile jesteś w stanie poradzić sobie, ale moduł k2 filter & search jest doskonałym punktem wyjścia do napisania czegoś więcej. dodatkowo jest łatwy. masz spore możliwości jakie daje k2, a wyszukiwanie możesz oprzeć o znaczniki w ekstra polach k2.

    zaletą rozwiązania jest to, że k2 będzie wydane dla joomla! 1.6 co znacznie zwiększy jego potencjał.

    napisanie takiego modułu to tydzień, jednak nikt tego nie ruszy dopóki k2 nie będzie wydane chociaż do wersji rc.

    Kod:
    http://www.joomlart.com/joomla/extensions/ja-k2-search/
    tanio, a jak wiesz o co chodzi to jeszcze taniej.

Podobne tematy

  1. Wyszukiwanie zaawansowane
    przez WhiteOwl na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 02-10-2008, 18:31
  2. Zaawansowane wyszukiwanie
    przez woonski na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 05-08-2008, 15:24
  3. wyszukiwanie zaawansowane do Alberghi
    przez peyto na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 06-05-2008, 20:39
  4. Zaawansowane wyszukiwanie - filtrowanie
    przez mariov na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 05-06-2007, 14:55

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •