Brak strony i brak zaplecza
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Brak strony i brak zaplecza

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    03-01-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Brak strony i brak zaplecza

    Robię sobie stronkę próbną www pod Joomla Wersja 1.5.22. Instalacja "J" w katalogu głównym, wszystko na zielono więc raczej oki - miałem troszkę kłopotu z wgrywaniem przez zaplecze szablonu ale sobie poradziłem i już gra (jeśli dobrze pamiętam było coś nie tak z hasłem FTP i połączeniem z bazą - wpisałem msqli zamiast standardowo msql).
    Jestem na etapie tworzenia artykułów. Przedwczoraj wpisywanie / edycja / kopiuj-wklej/ wrzucanie foto i media było okej, dzisiaj w nocy z kłopotami no a dziś od rana niestety lipa... Stronka znikła, zaplecze też ... Adres http://oskpablo.os.funpic.de/. Jak wchodzę wyrzuca białą stronkę z napisem "Fehler 500". Do phpMyAdmin mogę się zalogować. Na FTP też.

    * Apache/2.2.16 (Debian)
    * Wersja klienta MySQL: 5.1.49
    * Rozszerzenie PHP: mysqli

    edit edit edit edit ;)
    Przyznaje ze skruchą, iż sam namieszałem - w configuration.php - to w czasie tych kłopotów z zapisem artykułów po kopiuj-wklej z innej stronki. Co doczytałem to poprawiłem w pliku. No i ciekawa sprawa: z tego co czytałem na forum to htaccess.txt powinienem zmienić na ".htaccess". Jak to robie to wyskakuje błąd 500. Jak zmieniłem na htaccess.TXT to najpierw wywaliło ścieżkę która mnie naprowadziła na błąd w configu a po poprawie stronka i zaplecze są widoczne.
    Problem z wklejaniem i zapisem artykułu jednak został

    Może ma ktoś jakieś wskazówki co tu zrobić lub gdzie szukać - wklejam przez ctrl+v, przez wklej jako tekst, z Worda i nic - z automatu przechodzi do strony głównej zaplecza.

    Zapomniałem dopisać, że artykuł jaki wklejam ma w Wordzie 6 stron czcionka 12 - jesli ma to jakieś znaczenie :|

    edit - @pyziak //i zapomniałeś że jest taka opcja jak edytuj tu na forum, a nie pisanie post pod postem//
    Ostanio edytowane przez pyziak : 21-01-2011 00:12

  2. #2
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    nie bardzo rozumiem ( w nie umiesz dokładnie opisać) problem , bo namieszałeś z wklejaniem a potem htaccess, następnie coś namieszałeś w pliku configuration.php (ale nie napisałeś co) jedno nie ma nic do drugiego, ale może namieszać jak się nie ma wiedzy , może po kolei i co trzeba ? no i generalnie się nie wkleja artykułów no chyba że korzystasz z narzędzi do tego stworzonych ( w edytorze)

Podobne tematy

  1. Brak dostępu do zaplecza
    przez cult na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 12-12-2010, 13:18
  2. Brak dostępu do niektórych pozycji w menu zaplecza
    przez wronal na forum Menu, struktura witryny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 03-12-2010, 14:40
  3. Brak możliwości zalogowania do zaplecza
    przez nitro07 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 05-09-2010, 17:10
  4. Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony zaplecza
    przez AgnesP na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 17-10-2009, 23:20
  5. Brak dostępu do zaplecza po zmianie szablonu
    przez jerzin na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 14-04-2009, 13:51

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •