Otwieranie zawartości menu po najechaniu - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Otwieranie zawartości menu po najechaniu

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    17-06-2014
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny Błąd w myśleniu projektanta... - sorry...

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Sory, nie obraź się, ale chyba Cię pogięło!
    Postukaj trochę w główkę - efekt musiałby być taki: że zanim trafisz na tę "wybraną" przeglądarka musiałaby otworzyć po kolei wszystkie pośrednio "najechane" pozycje menu.
    ...sorry ale można dodać spokojnie np półtora sekundowe opóźnienie w rozwijaniu takiego menu [lub innej treści w tym stylu]... Magician[dot]cba[dot]pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Masz rację. Można. Można też przeprowadzać specjalne kursy dla użytkowników takich stron, aby ich nauczyć niestandardowych reakcji.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    17-06-2014
    Wpisy
    2
    Punkty
    2

    Domyślny Sorry admin...

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Masz rację. Można. Można też przeprowadzać specjalne kursy dla użytkowników takich stron, aby ich nauczyć niestandardowych reakcji.
    Pisząc "..projektant" nie miałem na myśli webmasterów Waszej strony ale osoby, które powinny znać się trochę na projektowaniu stron internetowych skoro udzielają porad/odpowiedzi na czyjś problem w tej kwestii Także przepraszam jeśli tak to zostało odebrane - nie zamierzone to było... Magik.

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez Tom:-) Zobacz wiadomość
    Czy jest możliwość w standardowym menu zrobić taka aby po najechaniu na pozycję w menu strona się automatycznie otwierała? Żeby nie klikać na daną pozycję a tylko tylko najechać
    Skoro już udzielam się w tym temacie to mam pytanie do skryptu który zrobiłem taki jak w temacie ale jak próbuję ten skrypt przenieść na prawą stronę serwisu [a próbowałem na kilka już sposobów] to rozmywa stronę - albo sam przesuwa się na grafikę albo grafika jest przesuwana, albo po prostu nie działa czy psuje sam skrypt... zaznaczę że skrypt jest zaraz nad grafiką rozciągniętą na całą szerokość strony. Z kolei po przeciwnej stonie [po lewej] chcę umieścić logo serwisu, które zrobię chyba już jutro...

    Bardzo proszę o pomoc w wyżej opisanym problemie. Magik.

    - - - Updated - - -

    Cytat Wysłane przez magician.cba.pl Zobacz wiadomość
    Skoro już udzielam się w tym temacie to mam pytanie do skryptu który zrobiłem taki jak w temacie ale jak próbuję ten skrypt przenieść na prawą stronę serwisu [a próbowałem na kilka już sposobów] to rozmywa stronę - albo sam przesuwa się na grafikę albo grafika jest przesuwana, albo po prostu nie działa czy psuje sam skrypt... zaznaczę że skrypt jest zaraz nad grafiką rozciągniętą na całą szerokość strony. Z kolei po przeciwnej stonie [po lewej] chcę umieścić logo serwisu, które zrobię chyba już jutro...

    Bardzo proszę o pomoc w wyżej opisanym problemie. Magik.
    A! I jak zrobić by takie dwa lub trzy skrypty z rozwijanym menu były obok siebie a nie układały się jeden pod drugim?

    Dziękuję z góry serdecznie za pomoc w rozwiązaniu problemów z tym menu... Magik

  5. #14
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Musisz opisać jaśniej, o co Ci chodzi. Rozumiem, że nie jest to sprawa przenoszenia skryptu na lewą czy prawą stronę, ale umieszczania menu po lewej czy prawej stronie. Ale tak czy owak, nie bardzo wiadomo, na czym polega Twój problem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #15
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    jest jednak jedno rozwiązanie !
    umieścić w menu moduł, który pokazuje fragment artykułu, albo skorzystać z Custom HTML moduł i wtedy - owszem, da się po części zrealizować twoje marzenie
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne tematy

  1. Dźwiek po najechaniu na button w menu
    przez Derekdx na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 27-01-2010, 10:58
  2. Ruchome otwieranie menu
    przez evelange na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 17-04-2009, 02:45
  3. menu rozwijane po najechaniu kursorem
    przez lukaz na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 27-07-2007, 09:43
  4. podświetlenie top menu po najechaniu myszką
    przez milimetrhenio na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 10-03-2007, 20:48
  5. Kolor liter po najechaniu w Menu Głównym
    przez pieniak na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post/autor: 11-03-2006, 22:45

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •