Problem z Joomfish - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 31

Temat: Problem z Joomfish

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok postaram się ściągnąć wszystko najnowsze i wszystko od nowa zrobić tylko będe musiał poszukać
    jeszcze jakiś nowych dodatkowych języków joomfisza one żeczywiście były stare wersje bo nowsze
    instalki nie chciały mi wystartwać chodzi mi o język niemiecki i rosyjski a jeżeli chodzi o kolejność
    instalacji to najpierw zainstalować virtuemarkt czy joomfisha może to też odgrywa rolę w jakiej
    kolejności instalowałeś??

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    j! -> vm -> fish

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok dzięki postaram się jutro również w takiej samej kolejności instalować i mam nadzieję że zadziała bo bardzo mi zależy
    żeby działało jedno i drugie mam na darmowym hostingu narazie joomlę 1.5.21 z virtuemart 1.1.6 i tam prawie wszystko działa
    ale najpierw testuję wszystko na localhoscie i dopiero wgrywam i teraz będę się starał dopracować by móc wgrać narazie na ten
    darmowy hosting a póżniej już na właściwą stronkę ale to dopiero jak juz całkowicie wszystko będzie działać www.snstart.cba.pl

    Pozdrawiam

  5. #14
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    odradzam hostowanie "testowo" czegokolwiek na serwerze cba. przez ten serwer twoje problemy. nasze też.

  6. #15
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    a dlaczego ten serwer jest taki strasznie problemowy ?? tzn tak jak wcześniej pisałem wszystko
    robiłem na localhoscie a dodatkowo z duzym opuźnieniem na tym hostingu cba i z tego co tam jest
    zrobione w tej chwili to tylko nie działa formularz kontaktowy nie dochodzą maile z niego również nie
    wiadomo dlaczego oraz maile potwierdzające klientowi że kupił coś mail rejstracyjny z opuźnieniem ale
    doszedł oraz polecanie strony innym użytkownikom również rejstrację mam ustawioną na automatyczną
    tzn że jak klient się zarejstruje to nie musi czekać by przyszedł do niego na maila link z aktywacją i to niby
    działa dodaje użytkownika automatycznie i może dodawać do koszyka i kupować tylko na końcu nie przyjdzie
    mu potwierdzenie tak jak jest napisane że ma przyjść na maila

    ---------- Post dodany 27-01-2011 o 14:01 ---------- Poprzedni post był 26-01-2011 o 19:28 ----------

    Witam

    Zrobiłem wszystko od nowa wszystkie instalki najnowsze i dalej to samo xampp 1.7.3 joomla 1.5.22 wirtuemarkt 1.1.6 joomfish 2.1.5
    i dalej wyskakuje dokładnie ten sam błąd w tej samej lini

    Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in C:\xampp\htdocs\SNSTART\administrator\components\c om_virtuemart\languages\common\english.php on line 1337

    czym może on być spowodowany?? Wszystkie instalki ściągane z orginalnych stron

  7. #16
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    spróbuj jeszcze przenieść tak skonfigurowaną witrynę na serwer fizyczny. tylko nie ten testowy cba tylko jakiś produkcyjny.

    przy okazji przekopałem forum fisha i vm i nie znalazłem żadnej wzmianki o podobnym problemie. tym bardziej, że linie które podałeś nie występują w tej instalacji i tej kompilacji.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 27-01-2011 14:17

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    A czy mógłbyś mi napisac dokładnie z jakich wersji kozystasz może ja coś źle robię przy instalacji do virtue markt instaluje dodatkowo
    moduły takie jak : mod_virtuemarkt , mod_virtuemarkt_cart, mod_virtuemarkt_productscroler oraz mod_virtuemarkt _login i plugity
    dwa to wszystko jest w komplecie instalki do dodatkowego zainstalowania w zależności co komu jest potrzebne.
    A jeżeli chodzi o ten serwer produkcyjny to dokładniej mógłbyś powiedzieć co miałeś na myśli mówić serwer produkcyjny?

    ---------- Post dodany o 14:33 ---------- Poprzedni post był o 14:26 ----------

    link do mojego kodu http://img508.imageshack.us/img508/4373/34120579.jpg

    ---------- Post dodany o 14:37 ---------- Poprzedni post był o 14:33 ----------

    Na załączonym Twoim scrinie początek ściezki jest inny używasz jakiegoś innego serwera wirtualnego ja uzywam xamppa może to jest wina tego serwera??
    jest jeszcze jakiś inny taki polski odpowiednik nie pamiętam jak się nazywa jak sobie przypomne to jeszcze na nim spróbuję a Ty jakiego serwera używasz??

  9. #18
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie ja nie instalowałem niczego poza vm + mod_currency (1.1.6 ), j! 1.5.22, fish 2.1.5

    ten właściwy serwer, nie cba, nie xampp, tylko ten płatny, tam gdzie ma być ta strona hostowana.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 27-01-2011 14:41

  10. #19
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-01-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    a ten test który przeprowadzałeś to jakiego serwera użyłeś bo muiałeś coś użyć

  11. #20
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    vertrigo

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. problem z joomfish 2.0
    przez futuro na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 23-11-2009, 16:17
  2. joomfish - problem z instlacją
    przez kanion na forum Instalacja rozszerzeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 11-02-2009, 17:44
  3. Joomfish - Problem z DOCMan'em
    przez djmentos na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 24-10-2008, 18:34
  4. Problem z JoomFish 1,7
    przez ADOLO na forum Joomfish
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 14-01-2008, 12:37
  5. Problem z Joomfish
    przez andrzej61 na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 04-08-2007, 20:48

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •