Błąd serwera w aplikacji „DEFAULT WEB SITE”
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Błąd serwera w aplikacji „DEFAULT WEB SITE”

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-01-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Błąd serwera w aplikacji „DEFAULT WEB SITE”

    3 dni temu z sukcesem zainstalowałam Joomle. Juz nawet napisałam kilka artykułów. Nagle wczoraj zamiast panelu logowania admina wyskakuje mi strona z błędem 404. Niczego nie zmieniałam w Joomli od ostatniego używania, tylko restartowałam kompa. Używam movampa, który jest w C:.
    Attached Images Attached Images

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    localhost:80 ?? to raczej nie jest z movAMP tak samo ścieżka : C:\inetpub. Nie wiem czego używasz i co zrobiłaś .. Czy nie instalowałaś jakiś innych "serwerów lokalnych" ?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-01-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie, niczego nie zmieniałam, nie instalowałam. Nie wiem czemu mam ścieżkę C:\inetpub.
    Hm, czyli z Joomlą mogę się już pożegnać?

  5. #4

  6. #5
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    na pewno nie były instalowane jakieś usługi windows iis ?

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-01-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Od poczatku kiedy wchodziłam na localhost i nie chodził mi movamp ani xampp wychodzilo mi IIS7 z takim obrazkiem. Gdy włączyłam movampa to mi sie otwierało to, co trzeba było. A teraz chyba movamp mi przestał działać. Ale co sie w nim pokiełbasiło...?
    welcome.jpg

  8. #7
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    podawanie odnośników do tego czym jest folder /inetpub niczego nie wnosi, bo każdy to wie. to jak szukanie igły w stogu siana. zwykle lepiej odwołać się do przyczyny generowanego błędu, bo sam w sobie błąd w windows generowany jest z różnych poziomów.

    ---------- Post dodany o 20:20 ---------- Poprzedni post był o 20:04 ----------

    Kod:
    http://support.microsoft.com/kb/942041


    ---------- Post dodany o 20:22 ---------- Poprzedni post był o 20:20 ----------

    Kod:
    http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc771240(WS.10).aspx


    ---------- Post dodany o 20:44 ---------- Poprzedni post był o 20:22 ----------

    yyy, sorry wkleiłem zły link, ten pierwszy. teraz jest już poprawny.

    zaczytałem się z innym rozwiązaniem i bezmyślnie skopiowałem odnośnik. !



    ---------- Post dodany o 23:48 ---------- Poprzedni post był o 20:44 ----------

    możesz napisać co znajduje się pod tą ścieżką fizyczną i co się stanie, jeżeli klikniesz na któreś z powitań tego okna ze zrzutu ?

    siódemka, o ile kojarzę wywodzi się z aplikacji serwerowej. co prawda usługi nie są dostępne w wersji home, jedynie wyższych, ale kto wie.

    błąd odwołuje się do mapowania statycznych plików [ tak sądzę ]. być może [ tego nie wiem ], siódemka ma mechanizm mapowania statyków jednym kliknięciem. gdyby przyszło mi mapować w pliku każdy składnik [ statyczny ] projektu www, to podziękuję.

    nie znam systemu. używam leoparda. jeden komp jeszcze pod xp z sp 3 nie wywołuje takich niespodzianek.

    tak czy siak, masz jakąś tam wiedzę o tym jak ewentualnie radzić sobie. o ile w ogóle.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 01-02-2011 23:51

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-01-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zaświtało mi: taki mam localhost bez włączonego movampa czy xamppa. I moim problemem jest to, że choć włączam jedno albo drugie to system mi nie reaguje na to, tak jakbym w ogóle nie dusiła na ikonkę.
    Może powinnam wejsc na uprawnienia administratora (nie weim nawet jak, wiec nie sprawdziłam)

  10. #9
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    nie wiem co powinnaś. nie umiem tego odtworzyć na żadnej z moich maszyn. wczoraj poświęciłem czas, żeby znaleźć problem i ten problem przedstawiłem ci powyżej [ dokumentacja microsoft ] również pytając. odpowiedzi nie uświadczysz.

    nie mam też pojęcia co powoduje unieruchomienie wamp'ów skoro wcześniejsze problemy udało się rozwiązać i uruchomiłaś instalację, a potem przeszłaś przez jej proces.

    cóż. proponuję spróbować zamiast na localu to w środowisku fizycznym. jeżeli nie poskutkuje, porzuć " praktykę " webmasterską i administracji witryn i zajmij się np szydełkowaniem.
    Ostanio edytowane przez kurtz : 02-02-2011 06:54

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-01-2011
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez icek_klezmer Zobacz wiadomość
    jeżeli nie poskutkuje, porzuć " praktykę " webmasterską i administracji witryn i zajmij się np szydełkowaniem.
    Taaa... zostanę jednak szydłowaczką...


    Chyba jednak wracam do gry. Odinstalowałam, zainstalowałam, usunęłam, skopiowałam i wróciło! Mogę radośnie kontynuować (dopóki znów coś się nie stanie )

    Dziś znowu mi nie działa. Szok.
    Ostanio edytowane przez Lauczi : 04-02-2011 15:36 Powód: cud nad Wątokiem

Podobne tematy

  1. Otwieranie kategorii, błędny link, layout=default
    przez grobowy na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 04-01-2010, 16:12
  2. rc3 default w menu
    przez awariat na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 09-12-2007, 15:13
  3. nawigacja z web 2.0
    przez skobel na forum Różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 10-05-2007, 20:19
  4. joomla a web 2.0
    przez Colored na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 23-09-2006, 21:11
  5. letterman default emailaddress
    przez adab na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 08-06-2006, 14:00

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •