Szukam innego dodatku sklepu dla Joomla niż Virtuemart - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 39 z 39

Temat: Szukam innego dodatku sklepu dla Joomla niż Virtuemart

  1. #31
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    a ty masz środowisko jamp. możesz sobie pobrać każdy z dostępnych i z powodzeniem testować tak, aby dopasować się do swoich realiów. wszak poszukujesz rozwiązań darmowych.

    na świeżo, możesz napisać artykuł porównawczy na główną stronę pcj!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-11-2010
    Skąd
    3-misato
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Możliwe że kiedyś taki artykuł się pojawi ale najpierw temat muszę trochę chociaż przestudiować.
    Puki co chciałbym poznać wasze zdanie na temat e-commerce w joomla w praktyce

  4. #33
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    kocham redshop. uważam go za najbardziej wydajne narzędzie nie tylko pracy developera, ale również administratora. mało tego, wokół redshop fruwają dobre duchy.

    ronni za taki marketing pewnie powiesiłby się na szyję.

  5. #34
    Debiutant
    Dołączył
    23-09-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    dobór odpowiedniego oprogramowania jest bardzo ważną kwestią
    ale najpierw trza się zastanowić co chce się osiągnąć bo nie ma idealnych rozwiązań nawet autorskie oprogramowanie nie daje pełnej satysfakcji bo każdego dnia zauważamy drobne rzeczy które mogły by być troszkę inne.
    Najważniejsze to zacząć do dobrej myśli przewodniej jak to się widzi a później dopierać najlepsze z możliwych rozwiązań
    a nie odwrotnie mam rozwiązania a później dobierać myśl przewodnią

  6. #35
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    Ej, Panowie i Panie

    W Polskich realiach na dziś nie ma dobrego rozwiązania darmowego pod Joomla 1.7.
    Przetestowałem większość rozwiań. Niestety jeśli chcemy budować profesjonalny sklep ale tylko sklep Joomla 1.7 odpada. wg mnie łatwiej działać na rozwiązaniach typu Prestashop. Poprostu twierdzę, że jeśli stawiamy Joomla i na tym tylko sklep to szkoda na dziś czasu. Popatrzmy bliżej:
    Polskie systemy płatności - bezpłatnych brak, zostaje Paypal
    Dobre polskie tłumaczenie - Na dziś tylko VM2, coś Joomshopping nie ma aktualizacji
    Integracja z porównywarkami cenowymi - brak, trzeba dorabiać
    Integracja z spedytorami - oj ciężko w polskich warunkach

    Redshop chwalony - 250 euro - 1000 zł.

    Reszta nie ma polskiego tłumaczenia, nie mówiąc o integracji.
    A kiedy nadejdzie czas ze zaszyje sie w lesie i wszystko załatwie on-line? I do zkorkowanego, zatrutego spalinami miasta przybede po........

  7. #36
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    Ameryki kolego nie odkryles. Joomla + komponent sklepu to nigdy nie bedzie to samo co oprogramowanie dedykowane dla tego typu dzialalmosci.



    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  8. #37
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Polskie systemy płatności - bezpłatnych brak, zostaje Paypal
    Nie rozumiem czemu ktoś ma wykonać pracę i przynieść ci ją w zębach za free - jak Kalemu płacić to dobrze - jak Kali płacić to źle
    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Dobre polskie tłumaczenie - Na dziś tylko VM2, coś Joomshopping nie ma aktualizacji
    Tłumaczenie jest - czemu nie na stronie Niemców to już raczej moja sprawa - na razie tak zostanie - zawsze te parę linijek możesz sam dorobić - słów do poprawy w ostatnim ogólnie dostępnym tłumaczeniu summarum nie jest chyba więcej niż zwiera twój post
    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Integracja z porównywarkami cenowymi - brak, trzeba dorabiać
    Odrobina wysiłku - all
    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Integracja z spedytorami - oj ciężko w polskich warunkach
    Niestety również błądzisz - Czy możesz mi napisać przynajmniej dwóch z którymi podjąłeś próbę integracji
    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Redshop chwalony - 250 euro - 1000 zł
    Kali j.w. Nomen omen 250 euro to i tak super cena za kawał tak fajnie wykonanej roboty.
    Ogólnie to bardzo przepraszam w swoim imieniu że nie dostarczyłem wszystkiego czego potrzebujesz za darmo, nie zmontowałem ci sklepu, nie wykupiłem hostingu, nie zainstalowałem SSl licząc na to że może dasz mi rękę do pocałowania.
    Mój post jest przepełniony cynizmem, tak ale czym jest przepełniony twój?
    Pzdr

  9. #38
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    A ja piszę, że 1000 PLN to dużo czy mało za Redshop'a? Rozczaruje Ciebie. Od 20 lat siedze w handlu, zajmowałem się zakupami i sprzedażą i nauczyłem się jednego - towar kosztuje tyle ile za niego ktoś jest gotów zapłacić.

    Jesteś wstanie sprzedać piasek na pustyni za 100 Euro kilogram to ok. Ech wielka firma sprzedawała dyspensery do taśm biurowych chwaląc się że jest w nich piasek z Sahary. Wiem to bo z nimi negocjowałem dostawy.

    Ok koszt sklepu w kwocie 1000 PLN to nic w stosunku do tego co trzeba wydać by ten sklep funkcjonował i przynosił satysfakcję. Sam mam sklep, do spółki z kolegą, z materiałami ściernymi i wiem czego potrzebuję. Teraz siedzę w pneumatyce. 250 euro to pikuś w stosunku do ceny np szlifierki za 2000 euro tak mówimy o maszynach pracujących bez przerwy a nie maszynach marketowych. Ale nie da się sprzedać takich maszyn przez internet, sprzedaje się akcesoria, jak węże, nyple, złączki za kilkanaście złotych.

    Wiesz, że marże sklepów internetowych to czasem 3-5%. Więc aby zarobić 5 tyś złotych trzeba sprzedać za 100 tyś. to druga strona medalu. więc liczą się koszty.

    Nie ma sklepów za darmo czy za 500 zł. To bzdura, możemy tutaj mówić o oprogramowaniu do jego obsługi i tutaj zaczynają się wymagania i wiem czego chcę. Kocham Joomla ale patrzę realnie, Co mi da dane rozwiązanie i ile będzie kosztować. Popatrz w ten sposób. Inwestując w joomshooping do sprzedaży pneumatyki, co muszę zrobić aby sklep był efektywny. Dokończyć tłumaczenie bo naród nie chce się dzielić, trzyma dla siebie. Zintegrować się z systemami płatności, wymyślać sposób na integrację z porównywarkami. Niby nie jest to problem. Ale ja wolę ten czas poświęcić na zrobienie opisów produktów.

    I tutaj odpowiedź: No to daj zarobić informatykom. Chętnie dam zarobić ale muszę być idiotą by płacić za coś co mogę mieć za free. chętnie wspomagam twórców dobrych programów i dobrej roboty, zawsze datek rzucę a nie zaliczam się do zamożnych, czasem jest lepiej czasem gorzej.

    To teraz zadam pytanie, z jednej strony masz darmowy sklep dostosowany do warunków polskich z drugiej darmowy ale trzeba z nim pracować, co wybierzesz? Tak jest na dziś z sklepami pod Joomla - nic nie ma dokończonego. Nie znalazł się ktoś kto np stworzy coś na wzór tego co zrobił zwiastun by spopularyzowac Joomla. Cała biblioteka i pomoc, na jego tekstach poznawałem Joomla. Zrobił to za darmo. A dziś "moja sprawa dlaczego nie ma tłumaczenia" Ile zwiastun udostępnił tłumaczeń, do samego VM 1 robił tłumaczenia, sam pomagałem przy tłumaczeniu VM2 za darmo. I nie marudziłem pomogłem jak umiałem i ile umiałem, nie za pieniądze. Ze sklepami pod Joomla jest tak jak z samochodem , masz go ale żeby nim jeździć, wstaw skrzynię biegów już sam sobie, a jak ktoś nie umie? co ma zrobić? Ja nie umiem zintegrować JS z systemem płatności ale umiem co innego.

    Szczerze mówiąc liczyłem, że ktoś zrobi coś z JS w Polsce, ktoś coś zrobił nawet i tyle. i co z tego demo? jaką to ma wartość poznawczą dla innych, czegoś się nauczą. Bez urazy.

    Jak pisałem Kali płaci jak widzi sens. kali płaci nawet za coś co jest za free jak widzi że to kawał dobrej roboty, a jak nie moze zapłacić to pomaga inaczej. Taka jest idea.

    Kali patrzy realnie - sa w Polsce sklepy za darmo lepsze niż to co daje Joomshopping w Polskich warunkach i inne rozwiązania pod Joomla. I szkoda bardzo bo gdyby znalazło się kilka bezinteresownych osób JS byłby liderem, niewiele trzeba. Zaskoczę mam swój sklep na JS, to takie małe hobby wieczorne, wiem czego mu brakuje.

    Sorki za długi post, trochę nie w temacie - chciałem pokazać, że dyskutując nic nie zrobimy. Dalej będa pytania co w zamian za VM. Jako miłosnik Joomla, patrząc na to co się dzieje w oprogramowaniu sklepów pod Joomla z bólem poszedłem do innych i tak zrobią inni. Bo nie wszyscy umią programować, nie wszyscy znają niemiecki.

    Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam nie było to celowe a jedynie miało na celu pokazanie idei.
    A kiedy nadejdzie czas ze zaszyje sie w lesie i wszystko załatwie on-line? I do zkorkowanego, zatrutego spalinami miasta przybede po........

  10. #39
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Najbardziej chyba uraziłeś samego siebie,
    cytujesz klasyków ekonomi, cytujesz regułę "masy" - skoro jesteś taki dobry w tłumaczeniach VM2 nie wiem co ci sprawia problem w JS. A czemu Niemcom nie dałem - zapytaj Niemców.
    Na marginesie - właśnie poprawiam jeden z tych darmowych cudów.
    No to na koniec jeszcze klasyka:
    Inwestor ponosi ryzyko, a jak wiadomo chytry dwa razy traci
    Pzdr
    P.S. Cieszą mnie twoje glorie, jednak bardziej martwią me serce twe klęski.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne tematy

  1. System oceniania [coś innego niż gwiazdki]
    przez maniek90 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-07-2010, 18:19
  2. Szukam czegoś o większych możliwościach niż zwykłae Kontakty w Joomla
    przez Robotyka na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post/autor: 08-09-2009, 15:29
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 30-11-2007, 01:53
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 13-07-2007, 18:57
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 03-03-2007, 20:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •