http://www.joombers.info/
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: http://www.joombers.info/

  1. #1
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jeszcze trochę i użytkownicy Joomla fizia dostaną od ilości wspierajacych ich witryn. Najlepiej przez zaangażowanych w rozwój Joomla, no chociażby polskiego joomla developerów! Tak trzymać.
    Niewątpliwie, o czym udało mi się już przekonać razy parę, zgromadzisz wokół nowego serwisu wyśmienity liczny zespół znawców Joomla najwyższej klasy. Żebyś się zbytnio nie męczył, mam dla Ciebie podarunek. Możesz skorzystać z doskonałego zaproszenia przyszłych użytkowników autorstwa twórców podobnej inicjatywy: http://www.joombers.info/

    Zobacz, jakie to proste:
    Niewątpliwie byłeś już na innych serwisach joomla, zagranicznych czy też polskich. I zapewne nie byłeś zadowolony z ich usług lub też po prostu wolałeś udac się do lepszej konkurencji. I tu pojawiliśmy się my. Naszą domeną jest oferowanie najwyższej jakości usług, oferowanie tego, czego żaden serwis nie oferuje. Jesteśmy dostępni 24h/dobę tylko po to, byś ty mógł znaleźc to, czego szukasz, a co na pewno związane jest ze znanym na całym świecie CMSem Joomla!. Inni dają wiele, my dajemy więcej. Do twojej dyspozycji są download i support w formie forum. W tym pierwszym do pobrania setki plików, tych popularnych, ale też takich, jakie znajdziesz tylko u nas. Zapraszamy Cię drogi użytkowniku, a także całą społecznośc Joomla! do czynnej współpracy z nami. Jeżeli znajdziesz jakiś artykuł, opisujący coś, o czym u nas nie było pisane, plik, którego u nas nie można pobrac, pytanie, na które nie ma odpowiedzi, złoś to natychmiast. Zajmniemy się tym niezwłocznie i prześcigniemy konkurencję. Damy ci to, czego szukasz, ale w lepszym, bardziej profesjonalnym wykonaniu. Co dajemy jeszcze?

    * Piękny layout, w pełni dynamiczny, czytelny, przyjazny

    * Przyjazną i komfortową obsługę

    * I to wszystko za DARMO!

    Jeżeli to mało, powiedz, czego jeszcze ci trzeba, może serwisu, który kawę poda do łóżka? Nad tym też się zastanowimy. Pamiętaj, serwis Joomla! jest dla Użytkowników, a nie użytkownicy dla niego.

    Zapraszamy do zaposnania się z naszym serwisem i częstego odwiedzania.
    Szczególnie ciekawe jest to:
    Jeżeli znajdziesz jakiś artykuł, opisujący coś, o czym u nas nie było pisane, plik, którego u nas nie można pobrac, pytanie, na które nie ma odpowiedzi, złoś to natychmiast. Zajmniemy się tym niezwłocznie i prześcigniemy konkurencję.
    Autorzy nie dokończyli: Ściągniemy od konkurencji i umieścimy u siebie, po co masz łazić do konkurencji! - winni dopisać. I na 100% zajmNą się profesjonalnie!

    Zastanawiam się, o co w całym tym cyrku chodzi. Bo na pewno nie o rozwój polskiego joomla, na pewno nie o rozwój polskiej społeczności joomla. I na pewno nie o pomoc użytkownikom joomla.
    W każdym bądź razie powodzenia.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Ja postaram się prosto opisać każy etap działania z Joomla!.
    Starnnie będę dobierał dodatki do Joomla!, a co d laya, szukam "portu" szablonu "Leaf" znanego z WordPress.

  4. #3

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    A co do Joombers - oni tę szatę graficzną mogą "wsadzić sobie w...... tyłek", bo powoli działa w IE i podobnych.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny

    Wiesz co Zwiastun - jęczysz jak stara baba. Rozumiem, że każdy potrzebuje sobie od czasu do czasu ponarzekać, ale żeby aż tyle? No chyba że naprawdę rzucił Cię niedawno chłopak, to jestem w stanie zrozumieć...

  6. #5

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    "rzucił Cię niedawno chłopak"
    Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale czy mam do czynienia z...?

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    01-10-2005
    Wpisy
    64
    Punkty
    6

    Domyślny

    bylem na stronce joombers.info
    najbardziej ubawilo mnie to ze uzywaja wersji 1.0.4 pobranej z joomlapl.com a komponentow pobranych od zwiastuna, super sprawa, super support, nie zmienili stopek, pewnie nie wiedza gdzie ...
    a tak na marginesie to gdzie jest to forum

    oj czepiam sie czepiam:eek:

  8. #7

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Tę stronę prowadzi jeden ze znajomych mi użytkowników forum cba.pl, Monstrual.
    Link do jego profilu:http://www.cba.pl/forum/profile.php?...wprofile&u=247

  9. #8

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Owy użytkownik zapomina o oficjalnym centrum i pisze na forum:
    Joomla! ściągniesz z joombers.info
    A ja na to:
    Ja polecam profesjonalne i oficjalne centrum Joomla! - www.joomla.pl

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    27-12-2005
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    no tak, jasne

    miło tak, livio, obgadywać? jestem redaktorem, a nie adminem, a kto prowadzi, to już zwiastun sam wie. I zdaję sobie z tego sprawę, ze niektore rzeczy nie są nasze własne. Pliki jednakże są na naszych serwerach, a że ich licencje zazwyczaj są freeware lub gpl, to mogą być te same co na innych serwisach, bo wy nie macie praw sobie do tego jakichś roszczeń robić, co do opsów, znajdzie się stosowne info, że rzetlene opisy pochodzą z takiej a takiej strony. już wkrółtce napiszemy własne, ale wybaczcie nam, na początek musimy coś dac w pol tekstowe, a jak wszystkie kompoonenty dokładnie przetestujemy itp, będziemy mogli na ten temat więcej powiedzieć. kolega computerman jak zawsz pospieszył się z reklamą strony, bo ona jest jeszcze w fazie rozwojowej, i nie powinna być oceniana, a na pewno nie powinno się jej twórców o ściąganie oskarżać! To poważne oskarżenie, a kto powiedział, że podstawne będzie za kilka dni? A od zwiastuna proszę państwa niewiele wzięliśmy, tylko z innych serwisów jego pliki oferujące. i na pewno nie były to czynności godzące w polskie prawo, to są tylko opisy, które zmienimy na własne. Mam sporo do zarzucenia zwiastunowi, iz nie ma odwagi powiedzieć nam wprost co myśli, tylko obgaduje nas tu za naszymi plecami. TAKA JEST SPOŁECZNOŚĆ JOOMLA! ? Miło wiedzieć, że z góry oceniają negatywnie, byle tylko swoje serwisy wywyższyć. Z góry przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem, ale jak to mówią, wolność słowa. Nie jestem właścicielem joombers.,info, ale poczułem się w obowiązku do jego obrony. Pozdrawiam i szczęsliwego Nowego Roku

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    27-12-2005
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Owy użytkownik zapomina o oficjalnym centrum i pisze na forum:
    Joomla! ściągniesz z joombers.info
    co ty nie powiesz... tylko sie podlizywac umiesz.... problem w tym, że zachęcając do ściągnięcia z naszej strony nic złego nie zrobiłem, ale ty natomiast, robiąc z tego aferę i owszem. Działasz na szkodę szczególnie moją a nie serwisu, ale jak drodzy użytkownicy tego forum sprawdzą, kto to livio, linkswordl lub ^_^ to się okaże, ile razy pan livio na cba został zbanowany.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •