http://www.joombers.info/ - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: http://www.joombers.info/

  1. #11

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Oficjalne Joomla!.pl jest przynajmniej profesjonalne

    Jeszcze jedno: zajmNij się porządnie swym serwisem

    To, ile razy zostałem zbanowany na cba to tylko i wyłącznie moje sprawa.
    Ostanio edytowane przez livio : 27-12-2005 17:36

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Mam sporo do zarzucenia zwiastunowi, iz nie ma odwagi powiedzieć nam wprost co myśli, tylko obgaduje nas tu za naszymi plecami.
    A gdzie te Wasze plecy? Bo joomla.pl to NA PEWNO nie Wasze plecy, chociaż...

    Zdaje się, że na cudzych plecach próbujecie robić jakąś własną popularność. Mnie to wbrew pozorom, ani parzy, ani ziębi. Sami sobie tworzycie taką markę, na jaką Was stać. Wasza strona, Wasza sprawa. Jeśli zrobicie dla joomla 1/100 tego, co zrobił zespół, z jakim mam zaszczyt pracować, to może będziecie mieć prawo wydziwiać na inne serwisy, na inne zespoły i mieć coś za złe zwiastunowi.

    Tymczasem, jak słusznie prawi Livio, zajmijcie się sobą, a nie innymi!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    27-12-2005
    Wpisy
    4
    Punkty
    10
    Myślę, że nie ma co sprawy roztrząsać, my konfliktowi nie jesteśmy (w przeciwieństwie co do niektórych, których to niby ni parzy ni ziębi). Nie budujemy sobie popularności korzystając z innych serwisów. Mylicie się, owszem, korzystamy z tego, co wy już osiągnęliście, ale też wzbogacamy, choćby o materiały z zagranicznych stron, których u was niestety mało. A u nas będzie więcej, bo to narazie początek. Nikt nie powiedział, że joomla i joomla demo to główni monopoliści.
    Byliście pierwsi, nie przeczę, i wnieśliście dużo wkładu w ramach naszej społeczności. Ty, zwiastunie, zrobiłeś bardzo dużo tłumacząc Joomle i poszczególne jej komponenty. Odczuwamy jednakże wyraźnie pewną wrogość z twej strony, co nas niepomiernie smuci. Zresztą nie jesteś jedyny, któremu nasza inicjatywa się nie podoba. My codopiero startujemy, miejcie na to wzgląd, na pewno damy coś jeszcze od siebie, i na pewno nie zaprzeczamy, że aktualnie najlepsze sa serwisy już istniejące - joomlademo.pl czy joomla.pl - i pewnie dalej będą, ale w swojej branży, a my mamy zamiar wyspecjalizować się w troszkę innej, ale o tym niebawem. Pozdrawiam i życze szczęsliwego nowego roku całemu zespołowi Joomla.pl oraz całej społeczności. Wpadnijcie czasem ;)

  5. #14
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-10-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    11

    Domyślny

    Monstrual i LIVIO coś was łączy obydwoje chcecie pomagać i robić serwisy dla użytkowników Joomli a
    LIVIO (to momentami dla Mambo on sam nie wiem, dla kogo) i macie całkowicie do tego prawo monopolu nie ma i nie będzie,
    bo to nie temu służy, ale czy warto robić coś dla siebie, aby zabłysnąć, (ale, przed kim) jak wchodzę na wasze strony
    to naprawdę mam wrażenie ze one są zrobione dla was nie dla osób odwiedzających je właśnie.
    A to nie taki cel tego chcecie pomóc to pomagajcie proszę bardzo, ale z głową a nie …
    A wrota Joomli.pl są zawsze otwarte

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20
    Dla tych co chcą zrobić nowy suport Joomli niech nie zapominają o orginale i biorą przykład z strony Joomla
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •