[Joomla-Przemo] Synchronizacja użytkowników w komponencie - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: [Joomla-Przemo] Synchronizacja użytkowników w komponencie

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-05-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    12

    Domyślny

    Nie pomogło... Jak chcesz to mogę Ci dać uprawnienia Super Administratora...?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Zauważyłęm że nie masz www. przed adresem zarówno na forum jak i w serwisie, a pisałeś że to ustawiłeś. Czy zmieniełś to z powrotem?

    Co administratora jezeli może to daj, ale bardziej pomocny byłby dostęp do ftp

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-05-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    12

    Domyślny

    Zmieniłem to spowrotem... (nie lubie www) ale dałem Ci admina na joomli - z poziomu PA masz dostępnego phpmyadmina oraz joomlaXplorer, więc masz dostęp do wszystkiego... z tego co zauważyłem teraz to nie moge edytować kont użytkowników w joomla bo błędy bazy wyskakują... musiałem Ci z poziomu phpmyadmina dać SA. Jak możesz to odezwij się na gg:8925946

  5. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-05-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    12

    Domyślny

    prezes sprawdź co Ci wyskakuje jak wejdziesz w Panelu administracyjnym joomla w Konta użytkowników

  6. #25
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez tomasgor
    Zmieniłem to spowrotem... (nie lubie www) ale dałem Ci admina na joomli - z poziomu PA masz dostępnego phpmyadmina oraz joomlaXplorer, więc masz dostęp do wszystkiego... z tego co zauważyłem teraz to nie moge edytować kont użytkowników w joomla bo błędy bazy wyskakują... musiałem Ci z poziomu phpmyadmina dać SA. Jak możesz to odezwij się na gg:8925946
    Ok, weekend okazał się bardziej zajęty niż sądzieł, stąd dopiero dziś będę mógł coś popatrzyć. Odezwę się wieczorem.

  7. #26
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ok, to na razie doszliśmy do tego że jest blad w komponencie który powoduje bledne dzialanie przy Register Globals na OFF, w najblizszych dniach to poprawie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •