Witam,
jestem początkującym "absolwentem" joomli. Na serwerze byethost postawiłem, co celów testowych mały portal. Przed wystąpieniem błędów, być może wyłączyłem jakiś dodatek i teraz nie mogę dostać się do zaplecza.
Wyskakuje mi błąd o złej nazwie użytkownika (jest dobra), podobnie, kiedy przez phpAdmina utworzyłem nowego usera. Oprócz tego jest błąd:
Error Loading ModulesMySQL server has gone away SQL=SELECT id, title, module, position, content, showtitle, control, params FROM jos_modules AS m LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = m.id WHERE m.published = 1 AND m.access <= 0 AND m.client_id = 1 ORDER BY position, ordering
Szukałem na forum podobnych tematów, ale w większości ten błąd pojawiał się w innych okolicznościach.
Być może serwer byethost nie był zbyt dobrym rozwiązaniem, ale wcześniej wszystko było ok. Korzystam z Joomla 1.5.
Pytanie dodatkowe, czy mogę zrobić kopię joomli na inny serwer, bez dostępu do zaplecza, czyli na zasadzie skopiowania z ftpa całego staffu?

---------- Post dodany o 14:55 ---------- Poprzedni post był o 09:20 ----------

Problem rozwiązany, włączyłem plugin autoryzacji przez Gmail i stąd całe zamieszanie. W phpadminie zmieniłem z 1 na 0 w published i po kłopocie.