administracja krok po kroku
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: administracja krok po kroku

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    18-10-2006
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny administracja krok po kroku

    Jestem tyle co upieczoną użytkowniczką joomli. Zainstalowałam ja na serwerze i chce teraz stworzyć jakąś stronkę, ale okazuje się że administracja nie jest taka prosta, choć to układanka z klocków.
    Nie mogę doszukać się na necie jakiegoś poradnika, gdzie krok po kroku byłyby opisane konkretne zagadnienia, np Jak stworzyć 2 poziomowe menu i połączyć z linkami...Pomoc joomli jest bardziej ogólnie napisana i zawiera głównie opisy a nie konkretne problemy (chyba ,że coś przeoczyłam).
    Może ktoś podsunąłby jakieś linki odnośnie mojego problemu, bo wolałabym zacząć od konkretów niż kombinować metodą prób i błedów;)

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-10-2006
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    przyłączam się do prośby, niby sa podane 2 stronki - 2 poradniki na joomlademo.pl ale niestety tych dokumentow nie ma na tamtej stronie, albo ja nie potrafie się do nich dobrac,
    najlepiej gdyby dokument byl po polsku, ale angielski to nie problem wiec bede wdzieczny za kazdy tutorial

    pozdrawiam
    YacentY

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Poradników na joomlademo.pl już nie ma i nie będzie.
    Na joomla.pl/demo jest poradnik Pierwsze kroki. Wprowadza w podstawowe kwestie.
    Na joomla.pl/pomoc jest kilkanaście fragmentów z poradnika administratora
    http://www.joomla.pl/pomoc/content/category/4/45/26/
    Zagadnienia praktyczne związane z konkretnymi opcjami administracyjnmi są w pomocy zaprezentowane dość dokładnie. to nie tylko opisy. Proszę jednak prejrzeć całość, by zorientować się, gdzie i czego szukać, zaczynając od
    http://www.joomla.pl/pomoc/content/category/4/13/26/
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-10-2006
    Wpisy
    34
    Punkty
    10

    Domyślny

    super, wielkie dzieki za potężna porcje informacji, mam tylko prośbe - popraw albo usun te linki z FAQ, poniewaz mnie to np wkurzylo ze 2 pierwsze i niby najlepsze dokumenty sa nieosiagalne, moze wystarczy je podmienic albo zastapic tym co napisales chwilke wczesniej,
    jeszcze raz dzięki,
    pozdrawiam
    YacentY

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •