Bezwzględna? rejestracja na stronie?
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Bezwzględna? rejestracja na stronie?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-01-2011
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny Bezwzględna? rejestracja na stronie?

    Witam wszystkich jestem nowy zarówno na forum jak i w joomala więc jeśli zapytam nie tak jak trzeba proszę o wyrozumiałość i przymrużenie oka no ale do żeczy potrzebuje moda odpowiedzialnego za rejestracje użytkownika na stronie chodzi o coś takiego a żeby gość odwiedzający stronę klikając w dany artykuł, temat czy też cokolwiek na stronie startowej dostawał okienko z " bezwzględnym" zalogowaniem lub rejestracją na stronie coś takiego jak na tym forum że jeśli mam cokolwiek przeczytać lub wejść musze się rejestrować czy jest coś takiego ? POzdrawiam wszystkich

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    W konfiguracji Zaznaczasz poziom dostępu dla zarejestrowanych (każdy moduł, artykuł itd - wszędzie to jest).
    Pzdr

  4. #3
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Zastanawiam sie tylko po jakie licho @glimer świadomie chce ograniczyć dostęp do strony. Ja osobiście mam dość takich stron, na których trzeba się rejestrować, aby coś tam zobaczyć. Moja skrzynka pocztowa (specjalnie przeznaczona na rejestrację) pęka od spamu.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    29-01-2011
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    @nikszal w zupełności się z tobą zgadzam sam się zastanawiam nad tą opcją u siebie nie chcę tu polemizować nad tym dlaczego i po co, bo zrobi się zamieszanie czy wypada czy nie a bo to a bo tamto.Po prostu mam swoje powody równie dobrze mógłbym zapytać poco mam się rejestrować tutaj a żeby czegokolwiek się dowiedzieć lub kogoś o coś zapytać. Powodów jest kilka może zabrzmi troche śmiesznie albo banalnie ale lubie mieć świadomość że mam na stronie użytkowników i to co pcham na swoją strone kogoś interesuje lub że moja praca warta jest przynajmniej rejestracji Myśle że dużo stron w ten sposób prosperuje no ale jak powiedziałem ty też masz tu racje więc zastanawiam się nad tym jeszcze
    Gall Anonim bardzo dziękuje za podpowiedz tą opcje znam lecz nie jest mi całkiem pomocna chodziło mi raczej o coś innego bo gdy zastosuje to o czym tu wspomniałeś artykuły dla zwykłego gościa są niewidoczne czyli strona staje się pusta dopiero po rejestracji widać arty spróbuje jeszcze pokombinować

  6. #5
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    29-01-2011
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    @palyga007 śliczne dzięki za link tak tam też szukałem jest tego sporo ale nie znam dość dobrze anglika i jak powiedziałem zagłębiam się w temat joomala od niedawna .Po prostu pomyślałem że wejde tu i zaoszczędzę kupe czasu na szukanie dodatku/moda i zapytam fachowców.Mody na tej stronie a raczej ich opis są po angielsku niektóre podobne nawet do siebie , ale który nadawał by się na moje potrzeby tego nie mogę wyłapać Chodzi mi o dodatek/mod który nie zabraniał by widoczności głównej strony i artykułów na nim zawartych lecz po kliknięciu w dany art.lub temat poprosił by gościa o rejestracje na stronie a użytkownika natomiast o zalogowanie
    Ostanio edytowane przez glimer : 01-03-2011 23:29

  8. #7
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    rozwiązaniem dla artykułów może być to:
    http://wiki.joomla.pl/index.php/Ogra...ści_artykułu
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    29-01-2011
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak to by rozwiązywało zagadnienie jeśli chodzi o artykuł i zawarte w nim "czytaj dalej" jest to dobre rozwiązanie ale gdy je zastosuje cały artykuł znika dla gościa jest widoczny dopiero po rejestracji chodzi o to ażeby był widoczny podam przykład jeśli mam w kolumnie Kategorie a w niej podkategorie to chciałbym ażeby nie były dostępne ,a i owszem ale po zalogowaniu dopiero to samo tyczy się kliknięcie w co kolwiek na stronie po prostu wyskakuje okieneczko z rejestracją lub zalogowaniem to by mi ułatwiło grzebanie i ograniczanie wielu rzeczy w panelu admin
    Ostanio edytowane przez glimer : 02-03-2011 00:02

Podobne tematy

  1. bezwzględne przekierowanie a kod błędu 404
    przez color1 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 29-07-2009, 15:17
  2. Rejestracja e-maila na stronie [roundcube]
    przez Mackos na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 16-06-2009, 20:32
  3. Obcinanie adresu bezwzględnego
    przez elle na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 10-10-2008, 19:37
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post/autor: 13-01-2007, 20:44
  5. Nie działają linki na stronie głównej oraz rejestracja
    przez faygele na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 14-12-2006, 18:11

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •