Czy dam się zrobić coś takiego??
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Czy dam się zrobić coś takiego??

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-07-2010
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Czy dam się zrobić coś takiego??

    Da się na tym pasku zmieścić tytuł godzinę autora itd a ta strzałka jako guzik więcej ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Da się.
    Jakie pytanie taka odpowiedź.
    Pozdrawiam - Piotrek
    Jeżeli pomogłem, kliknij in plus -> punkcik reputacji (z lewej).
    Taka drobna gratyfikacja & motywacja.

  4. #3
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny



    Aby podziękować, wystarczy kliknąć na gwiazdkę po prawej.

    A na marginesie dodam, ze dobrze by było gdybyś zapoznał się z regulaminem. Oszczędzi ci to sarkastycznych odpowiedzi i nerwów spowodowanych takimi osobami jak ja
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-07-2010
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak ale tytuł godzina itd to mi mało mówi... Jak to zrobić i nie chce guzika więcej tylko tą strzałkę...

  6. #5
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    rom3o - da się zrobić, tylko jak odpowiedzieć na takie pytanie?; na forum nie budujemy stron kolegom;
    Gall Anonim, Robster - może lepiej wyjaśnić koledze, że powinien uczyć się html, css a co do J! - w jego przypadku - drążyć nadpisywanie szablonem

  7. #6
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Prawdę mówiąc to może 2-3 razy trafiła mi się osoba, która po mojej dobitnej, sarkastycznej odpowiedzi nie zrozumiała o co chodzi.

    Za radą @a_m wyjaśnię Ci dokładnie @rom3o o co chodzi. Otóż ja, @ppilus oraz @Gall Anonim, robimy sobie z Ciebie zwyczajne "jaja". Dlaczego? Bo mamy do czynienia z takimi postami co najmniej 2-3 razy dziennie, a nie przeglądamy wszystkich tematów (przynajmniej ja). Skoro nie orientujesz się w temacie webasteringu i programowania, to i nie orientujesz się co jest potrzebne do wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków odnośnie błędów czy chęci modyfikacji czegoś. Dla takich osób powstał specjalny dział w regulaminie, który traktuje o tworzeniu nowych tematów i rzeczy które powinny się w nich znaleźć.
    Ty owego regulaminu nie przeczytałeś i chodź nie ma głupich pytań, to twoje jest z naszego punktu widzenia niekonkretne, nieprofesjonalne... śmieszne. Stąd krótka i rzeczowa odpowiedź @ppilus 'a, rozbawienie @Gall Anonim i moja przeróbka twojego obrazka w PAINT'ie.
    Przekładając sens Twojego pytania z naszego na Twój punkt widzenia, muszę przytoczyć powtarzane tu często zdanie:

    Przychodzisz na pieszo do mechanika i pytasz:
    -Panie samochód mi nie działa, co jest grane. Masz tu pan jego fote z Naszej Klasy.


    O ile fura nie była zaparkowana pod kamienicą pewnej części społeczeństwa grającej w tramwajach, lub nie jest po zderzeniu z lokomotywą, ciężko będzie zdecydować się na powód "niedziałania".

    Odrębna kwestia, to Twoja znajomość html'a,css i samej J!. O ile zwykły laik, nie mający nic wspólnego z programowaniem może z powodzeniem korzystać z J!, to wprowadzanie modyfikacji wymaga już pewnej (mniejszej, większej) znajomości wymienionych wcześniej zagadnień. I znowu upraszczając, musielibyśmy napisać Ci krok po kroku (czyli gotowca), jak to zrobić, a i tak miałbyś po drodze milion pytań. Chcesz dokonać modyfikacji sam, nie ma sprawy. Przeczytaj regulamin, uzupełnij temat, damy ci konkretne wskazówki i jeśli twoja znajomość języków pozwoli zrobisz to w kilka chwil. Jeśli jednak nie dasz rady i wymagasz gotowca, to radzę założyć temat w zleceniach.

    Rozpisałem się, ale przed snem mam wenę.
    Ostanio edytowane przez Robster : 02-03-2011 23:46
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-07-2010
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    I bądź tu normalny człowieku... Jak nawet nie można liczyć na pomoc itd itp... znam się trochę na html i css i nie chce gotowca tylko jakieś wskazówki bo nie wiem czy da sie przerobić tą strzałkę na guzik więcej... ale nie ma sprawy... bo widzę że tu panuje chamstwo... dlatego lepiej nie wypowiadać się na forum takim jak to ;]

  9. #8
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Firefox + Firebug i bedziesz wiedział gdzie szukać danego stylu do przerobienai , ot i wskazówka.

    Sugeruje CSS3 , bo na grafice to trochę już nie trendy robić takie rzeczy.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Chamstwo? Tak uważają zwykle Ci, którzy nie potrafią spojrzeć na się z dystansem. Zadajesz nieprzemyślane pytanie. Koledzy dość jasno objawiają Ci, że nie sposób na nie sensownie odpowiedzieć, w "robieniu sobie jaj - jak to określił Robster - można się doszukać co najwyżej życzliwości i oczekiwania, że dasz jakiekolwiek sensowne informacje, by można Ci pomóc. Ale po co, skoro można tych, co pomagają, oskarżyć o chamstwo! To jak nazwać Twoją postawę?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-07-2010
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Usera który się uczy a nie gnoi którzy nie umieją się zachować i pomóc za taką pomoc to ja szczerze dziękuję i mam ją głęboko w poważaniu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Czy da się coś takiego zrobić w Joomli
    przez Enderius na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 19-02-2011, 23:22
  2. Jak zrobić coś takiego?
    przez daumiann12345 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 21-01-2011, 01:19
  3. czy joomla potrafi coś takiego ???
    przez duffi87 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 26-08-2010, 07:45
  4. Jak zrobić coś takiego w joomla
    przez marcin88 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 19-03-2009, 20:37
  5. Czym zrobić coś takiego???
    przez mrjeremiasz na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 11-02-2006, 00:14

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •