virtuemart-email potwierdzajacy - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 30

Temat: virtuemart-email potwierdzajacy

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    30-10-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10
    Oczywiście od razu testowałam ustawienie poczty na SMTP: znowu w VM pojawiał się "Warning wiadomość do xx nie mogła zostać wysłana", formularz kontaktowy na stronie też nie działał. Ustawienia SMTP są ok - konto konfigurowałam na wielu komputerach (w tym ftp - mam płatne konto razem z hostingiem) i zawsze działa. Poza tym gdybym coś tu poknociła to raczej Joomla nie wysyłałaby maili do nowych użytkowników? Może problem tkwi w Joomli? Coś z czymś nie gra, przez to fiksuje SMTP, a przez to nie działa VM? :confused:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    30-10-2007
    Wpisy
    4
    Punkty
    10
    No prawie miałam rację. Zamiast nazwy serwera w ustawieniach poczty (SMTP) wystarczy wpisać localhost. Teraz działa wszystko: zmiana statusu zamówień, nowe zamówienia dochodzą do admina i klienta, no i formularz kontaktowy na stronie. Hurra! DZIĘKI
    Ostanio edytowane przez beatrice : 08-11-2007 01:14

  4. #13
    Mój problem polega na tym, iż maile dotyczące rejestracji na koncie dochodzą, natomiast w ogóle nie dochodzą maile potwierdzające zakup (do admina + klienta) oraz maile ze zmianą statusu zamówienia. Testowałam wszystkie możliwe ustawienia maili i nadal to samo. Na innych serwerach działa. Na tym, na którym mam sklep w pewnym momencie po prostu przestało działać. Napisałam do nich i twierdzą, że nie było żadnych zmian na serwerze. O co chodzi? Może ktoś się spotkał z tym problemem? Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że używam Joomla 1.0.13 + Virtuemart 13a
    Problem naprawiony - chodziło o ustawienia serwera - pozmieniali coś u siebie i działa :-)
    Ostanio edytowane przez Elfiszcze : 15-11-2007 13:18
    Pozdrawiam Elfiszcze
    serialdexter.pl Najlepsza strona w sieci o serialu DEXTER

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-03-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Mam ten sam kłopot...

    Maile z linkiem aktywującym konto użytkownika dochodzą, ale potwierdzenie złożenia zamówienia nie

  6. #15
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Czyli w ustawieniach Joomla masz wszystko OK .. teraz sprawdz w VM czy wszedzie wpisałeś dobre e-maile z których ma wysyłać ..

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    31-03-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10
    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    Czyli w ustawieniach Joomla masz wszystko OK .. teraz sprawdz w VM czy wszedzie wpisałeś dobre e-maile z których ma wysyłać ..
    Spoko, ale w VM nie ma ustawień e-mail, chyba że przeoczyłem... :confused:

  8. #17
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-02-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    11

    Domyślny

    Witam, mam problem

    Joomla 1.5.6
    VirtueMart 1.1.2
    hosting nazwa.pl

    Chodzi o wiadomości, gdy klient chce zadać pytanie o produkt, nie ma żadnego problemu, wiadomości dochodzą, natomiast gorzej jest z potwierdzeniami zamówień i emailami rejestracyjnymi. Nie dochodzą, mam zwroty, adres nazwy.pl który wykorzystywany jest do wysyłania wiadomości mailto, bez uwierzytelnienia jest na spam listach. Wygląda na to że do wysyłania zapytania o produkt wykorzystywany j est inny skrypt wysyłający niż ten, który wysyła potwierdzenia. Moje pytanie da się coś z tym zrobić? Jeśli nie byłbym wdzięczny, gdyby ktoś chociarz wskazał mi pliki (funkcję) odpowiedzialne za wysyłanie wiadomości zarówno tych od zapytań o produkt jak i tych od potwierdzeń, być może wtedy w kodzie coś znajdę i poprawię. Niestey w kodzie jest tak namieszane, że nie mogę do tego dojść.

    Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

  9. #18
    Debiutant
    Dołączył
    07-08-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam ten sam problem
    joomla 1.5.9.
    VM 1.1.3
    nazwa.pl


    potwierdzenie po złożeniu zamówienia nie dochodzi do klienta. Natomiast do admin dochodzi.
    Ustawienia SMTP są poprawne ( na outlooku mogę wysyłać i maile dochodza). Próbowałem wpisać w nazwie serwera localhost jak radziła kolezanka powyżej ale wywala mi błąd wtedy.
    Co zrobić....?czy są jakieś ustawienia maili w VM? przeglądnąłem konfigurację i nic nie widzę

  10. #19

    Domyślny Słuchajcie mam ten sam problem

    Cytat Wysłane przez uczen Zobacz wiadomość
    P.S. prawdopodobnie ustawienie autoryzacji trzeba ustawić na tak.
    Pozdrawiam.
    Dawałem wszstko i jak ustawie tak jak tutaj to mi piszę ostrzeżenie, że niemożliwe jest wysłanie.

  11. #20
    Bywalec
    Dołączył
    18-07-2008
    Wpisy
    195
    Punkty
    13

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Elfiszcze Zobacz wiadomość
    Na innych serwerach działa. Na tym, na którym mam sklep w pewnym momencie po prostu przestało działać
    mam właśnie to samo z tym że mi na serwie nie działało od początku po interwencji u admina działało a teraz nagle znów przestało działać.
    I tak jak u wielu informacja o nowym koncie działa tylko nie o nowym zamówieniu.
    Ostanio edytowane przez KoTeKMalbork : 25-09-2009 10:12

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •