Dj classifieds
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Dj classifieds

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-03-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    11

    Domyślny Dj classifieds

    Witam,

    na swojej stronie i-elk.pl zainstalowałem komponent dj classifieds. Wszystko działa fajnie ale nie pod IE, przy przeglądaniu na IE nie widać modułów po prawej stronie joomli. A IE pokazuje błąd:
    Szczegóły błędu na stronie sieci Web

    Agent użytkownika: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727)
    Sygnatura czasowa: Thu, 3 Mar 2011 22:48:20 UTC


    Wiadomość: HTML Parsing Error: Unable to modify the parent container element before the child element is closed (KB927917)
    Wiersz: 0
    Znak: 0
    Kod: 0
    Identyfikator URI: http://i-elk.pl/ogloszenia-lokalne-elk.html

    Próbowałem zastąpienia domready na load, uzywalem dodatku rereplacer gdzie też zamieniałem te wartości bo w necie znalazłem informacje, że to powinno pomóc ale niestety nie pomaga

    Korzystałem też z rozwiązania http://joomla.jogger.pl/2010/02/25/d...mootools-1-11/
    jednak wtedy obrazy z ogłoszenia pokazują się w nowym oknie przeglądarki a nie w slimboxie, jednak ostatnie rozwiązanie przynajmniej naprawiało problem znikających kolumn.

    Czy ktoś miał może podobny problem albo ma pomysł jak to można rozwiązać?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    IE jest znany z tego... że jest do bani. Ale używa go zapewne z przyzwyczajenia blisko połowa internautów.
    Sugeruję @bajerunio poszukać błędu w swojej przeglądarce. Może trzeba ją zaktualizować, doinstalować coś, bo błąd pochodzi od łaty KB927917
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-03-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    11

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez nikszal Zobacz wiadomość
    IE jest znany z tego... że jest do bani. Ale używa go zapewne z przyzwyczajenia blisko połowa internautów.
    Sugeruję @bajerunio poszukać błędu w swojej przeglądarce. Może trzeba ją zaktualizować, doinstalować coś, bo błąd pochodzi od łaty KB927917
    Dzięki za szybką odpowiedź. Na codzień nie używam IE ale dziś ściągnąłem wersie 8 ze strony microsoftu. Dużo osób korzysta z przeglądarek IE i jeśli strona będzie się przy nich rozwalać to raczej nikt na tą stronę nie wejdzie. Problem pojawia się tylko i wyłącznie przy komponencie dj classifields i pewnie ma coś wspólnego z "domready" w behavior.php - przynajmniej takie informacje znalazłem w internecie.

  5. #4
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Popytaj Łukasza @lukasz.ciastek (http://forum.joomla.pl/showthread.ph...zeniowy/page41). Na pewni Ci pomoże.
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    15-06-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam tak mnie ciekawi , w jaki sposób problem został rozwiązany , bo nie widzę pod moim ie błędów na ww stronie , natomiast na mojej nie wiem już jak z tym walczyć. Też próbowałam różnych sposobów i nic. Co można jeszcze zrobić?

    edit:
    A jednak pod IE 7 na stronie i innych w dalszym ciągu widzę błędy, zresztą tak samo jak na stronie http://templates.design-joomla.eu/jm-classifieds/ . Różnica oczywiście taka, że pod IE 7 zamyka stronę/Program Internet Explorer nie może otworzyć miejsca internetoweg/ , a pod IE 8 wykazuje błąd unable to modify the parent container element before the child element is closed (KB927917)
    Operacja przerwana.
    Walcząc ze swoją stroną zauważyłam, że błąd występuje kiedy ogłoszenia są wyświetlane na stronie w formie tabeli. Przy wyborze-blog błąd już nie występuje . Czyli wygląda na to, że jeśli w swoim menu zastosuję odnośniki typu:
    index.php?option=com_djclassifieds&view=show&layou t=blog&cid=1&Itemid=3 błąd nie wystąpi
    natomiast przy odnośniku :
    index.php?option=com_djclassifieds&view=show&cid=1 &Itemid=3 wywala za każdym razem.
    Ma to jakiś sens ?
    Ostanio edytowane przez hekata : 15-06-2011 19:29

Podobne tematy

  1. Dj Classifieds
    przez weronika na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 12-09-2010, 23:43
  2. latest classifieds
    przez n-euro-n na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 03-06-2007, 21:07
  3. Classifieds i 'rodzaj'
    przez awariat na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 03-11-2006, 22:22

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •