Ilość zamawianych produktów w VM
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Ilość zamawianych produktów w VM

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny Ilość zamawianych produktów w VM

    Witam
    Czy ktoś może wie, jak ustawić wartość początkową ilości produktów (na stronie produktu tam gdzie klient wrzuca już do koszyka) z 0 na 1
    , ilosc.jpg

    chodzi o to żeby, klient wchodząc na dany produkt z zamiarem kupna, nie musiał dodatkowo wpisywać tam tej jedynki

    z góry dziękuję za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    Ja wiem, ale nie powiem.
    To jest prosta operacja z zakresu podstaw obsługi VM.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Może jednak kolega zmieni zdanie i pomoże rozwiązać w/w problem jeżeli wie jak.

  5. #4
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Po co Prowokujesz. Przejrzyj tylko konfigurację sposobu wyświetlania produktu.
    Gwarantuję że playga007 wie i co więcej ma rację, Lecisz na skróty i urrra, zamiast chociażby się zerknąć co Masz do dyspozycji.
    All
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 08-03-2011 19:42

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przejrzałem sposób wyświetlania produktu kilkakrotnie jeszcze przed napisaniem na tym forum i jedyne co znalazłem to listę rozwijalną w której deklaruję wartość początkową i końcową tej listy I faktycznie wtedy pojawia się upragniona 1, jednak nie chcę mieć takiej listy chcę aby klient mógł wpisać dowolną ilość bez wybierania z listy. Naprawdę rozkładam ręce w tym temacie.

  7. #6
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez abgraf Zobacz wiadomość
    Witam
    Czy ktoś może wie, jak ustawić wartość początkową ilości produktów (na stronie produktu tam gdzie klient wrzuca już do koszyka) z 0 na 1
    chodzi o to żeby, klient wchodząc na dany produkt z zamiarem kupna, nie musiał dodatkowo wpisywać tam tej jedynki
    z góry dziękuję za pomoc
    Skoro tak to się najpierw zdecyduj o co Ci chodzi - bo teraz to już Piszesz zupełnie co innego:
    jednak nie chcę mieć takiej listy chcę aby klient mógł wpisać dowolną ilość bez wybierania z listy. Naprawdę rozkładam ręce w tym temacie.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Trochę pochopna ta opinia z lataniem na skróty sporo pozmieniałem w swoim VM, ale czasami zdarza się że się człowiek zawiesi na jakimś drobiazgu i nie potrafi z tego wybrnąć. przesiedziałem ogrom czasu nad swoim VM, szukają rozwiązań, wiec bardzo proszę nie przyrównywać mnie do osoby idącej na łatwiznę.

  9. #8
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez abgraf Zobacz wiadomość
    Trochę pochopna ta opinia z lataniem na skróty sporo pozmieniałem w swoim VM, ale czasami zdarza się że się człowiek zawiesi na jakimś drobiazgu i nie potrafi z tego wybrnąć. przesiedziałem ogrom czasu nad swoim VM, szukają rozwiązań, wiec bardzo proszę nie przyrównywać mnie do osoby idącej na łatwiznę.
    Obrażalski? To nie obrażaj innych tekstami typu "jeśli wie" podającymi w wątpliwość to co napisali.
    Pzdr

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2011
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przecież wkleiłem fotkę na której widać zupełnie inny typ okna do wpisywania ilości niż jest to przy liście rozwijalnej. to wtym okienku chcę zmienić typową ilość z 0 na 1.
    Na zdjęciu nie ma listy rozwijalnej a moje pytanie dotyczyło właśnie tego co jest na zdjęciu. I nie obraziłem się tylko dobrze jest czasami pomóc, a nie pokazywać swoją wyższość.
    Ostanio edytowane przez abgraf : 08-03-2011 20:01

  11. #10
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Sorki, widziałem co wkleiłeś - to jest wartośc początkowa 0 (którą zmieniamy na 1) i strzałki zmiany o ilość krokową którą definiujesz. W którymś z ostatnich postów napisałeś że chcesz aby klient wpisywał sam, teraz że tak jak na załączniku tylko z jedynką na starcie - zastanów się o co Ci chodzi,

    P.S. Co do reszty - napisałem - nie prowokuj - zazwyczaj po czymś takim nie chce mi się odpowiadać nie zależnie do kogo to się odnosi.
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 08-03-2011 20:08

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Ograniczenie ilośći wyświetlanych produktów
    przez wisnia37 na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 31-03-2010, 14:17
  2. ilość dostępnych produktów a atrybuty
    przez tezet na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 16-06-2007, 22:35
  3. Ilość produktów w klategorii
    przez elvispl na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 19-02-2007, 20:50
  4. Podliczanie ilości produktów w kategori
    przez tomv na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-01-2007, 15:07
  5. Koszyk a ilość produktów
    przez kukiss na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-11-2006, 03:21

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •