Komponent do pisania komentarzy
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 23

Temat: Komponent do pisania komentarzy

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny Komponent do pisania komentarzy

    Witam.

    W Joomli 1.5.22 używałem dodatku JComments 2.1.0.0 [07/08/2009] do pisania komentarzy. Joomla 1.6.1 niestety chyba z tą wersją nie współpracuje. Nie współpracuje również i z nowszymi wersjami takimi jak JComments 3.0 AVATAR.

    Trzy pytania do was. Czy można coś zrobić, aby w Joomla 1.6 dała radę obsługiwać jakąś wersję JComment? Na Joomli 1.6 mam troszkę komentarzy, czy dałoby w jakiś sposób importować te komentarze do Joomli 1.6? Być może jest jakiś inny komponent od Jcomments, który współpracuje z najnowszą wersją Joomli i można zaimportować do niej komentarze ze JComments?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    kolego trzeba było pomyśleć o tym przed przeniesieniem strony na 1.6, po co się tak śpieszyłeś z przesiadką. Nie pomyślałeś że wiele dodatków, modułów i komponentów może nie mieć jeszcze swoich wersji pod 1.6? JComments jak narazie nie wspiera 1.6.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jcomments na wersji 1.5 sprawdzał się rewelacyjnie, ale być może istnieje jakiś inny komponent pod 1.6 do którego mógłbym się przekonać. Nie zawsze muszę trwać przy jednym, staram się eksperymentować i może dzięki temu dojdę do wniosku, że istnieje inny poręczniejszy sposób aby zarządzać komentarzami.

    Cytat Wysłane przez tomaszek83 Zobacz wiadomość
    kolego trzeba było pomyśleć o tym przed przeniesieniem strony na 1.6
    Ale czy to mi w czymś przeszkodziło? Sam się zdziwiłem kiedy po zainstalowaniu Joomli 1.6 mogłem bez żadnych konsekwencji publikować swoja stronę w wersji 1.5. Na razie ludziom udostępniam swoją stronę w wersji 1.5 a wersję 1.6 staram się uporządkować tak, aby miała takie komponenty jakie mi odpowiadają.

    Cytat Wysłane przez tomaszek83 Zobacz wiadomość
    Nie pomyślałeś że wiele dodatków, modułów i komponentów może nie mieć jeszcze swoich wersji pod 1.6? JComments jak narazie nie wspiera 1.6.


    Miałem świadomość, że mogą pojawić się tego typu problemy ale jednak zaryzykowałem. Szacunek dla twórców za zastosowanie rozwiązania, że można używać wersji 1.5 nawet po zainstalowaniu 1.6. Gdy strona z wersją joomli 1.6 będzie miała wszystko czego chcę, to wtedy podmienię wersje i ludziom upowszechniał będę stronę z wersją 1.6 a z 1.5 się pożegnam.

    Ostanio edytowane przez a_m : 14-03-2011 19:24

  5. #4
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    jeśli tu nie znajdziesz nic http://extensions.joomla.org/extensi...icles-comments to wątpię żeby coś było.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Na tej stronie są dwa komponenty, ale trzeba wybulić kasę aby je pobrać. Na razie poczekam. Pozdrawiam i dzięki.

  7. #6
    Wiarus tomaszek83 awatar
    Dołączył
    19-05-2008
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Wpisy
    2 191
    Punkty
    167

    Domyślny

    obawiam się że możesz poczekać nawet kilka miesięcy a i tak nie jest pewne czy się doczekasz.

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Widziałem te dwa komponenty, jak na razie faktycznie będzie lepiej poczekać.

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam ponownie. Udało mi się znaleźć komponent do pisania komentarzy o nazwie Ja Comment pod wersję 1.6. Zainstalował się poprawnie, ale mi mogę go rozgryźć jak się nim posługuje, tzn obsługa tego komponentu jest zapewne prosta, ale nie wiem co zrobić, aby komponent do pisania komentarzy pojawiał się pod artykułami.

    A teraz powiem jak to wygląda u mnie:

    Komponent jest zainstalowany i widnieje w komponentach, jednak gdy przechodzę do dodatków w rozszerzeniach, to tam go już nie mogę znaleźć.

    jomla 1.jpgjomla 2.jpg

    Być może trzeba wpisać jakąś komendę jak to było w przypadku Jcomments. Brzmiała ona: {jcomments on}

    Jeśli ktoś by mógł opisac jak wygląda użytkowanie tego komponentu byłbym wdzięczny. Jeśli ktoś chce, to komponent mogę podesłać. Pisać maila na priv.
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez pawelet : 17-03-2011 21:16

  10. #9
    Wyga
    Dołączył
    02-06-2009
    Skąd
    straszna wiocha
    Wpisy
    3 029
    Punkty
    283

    Domyślny

    znalazłeś czy kupiłeś?

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-03-2011
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Znalazłem.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Komponent komentarzy
    przez fcp na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 04-01-2011, 11:44
  2. najlepszy komponent do komentarzy
    przez plol123 na forum Artykuły: aktualności, komentarze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 01-09-2010, 21:56
  3. Komponent komentarzy do joomla 1.5
    przez arkasper na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 17-10-2008, 19:18
  4. Szukam komponent do pisania artykułów
    przez swichu17 na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 16-10-2008, 20:04
  5. Najlepszy komponent do komentarzy.
    przez chf na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 18-04-2008, 00:31

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •