Brak artykułów na podstronach
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 14

Temat: Brak artykułów na podstronach

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    30-01-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Brak artykułów na podstronach

    Witam,
    przejrzałem tematy na forum - są podobne ale nie ma rozwiązania, które by mnie nakierowało na rozwiązanie problemu. Jestem początkujący - od razu prosze o wyrozumiałość - to moja pierwsza strona w Joomla! Mam wersję 1.5.22 z templatką globalnet. Problem polega na braku wyświetlania artykułów na podstronach a na głównej wyświetlają sie tylko linki do podstron (pustych). Wszystkie artykuły (34) są opublikowane i ułożone w kategoriach i sekcjach. Pomóżcie! Adres strony: http://e-biznes.home.pl/autoinstalator/joomla/.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz ekumi awatar
    Dołączył
    09-11-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    514
    Punkty
    48

    Domyślny

    Zobacz w ustawieniach poszczególnych elementów menu, czy masz ustawione wyświetlanie tytułu strony, oraz, czy artykuły są na pewno opublikowane.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    30-01-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witaj, dzięki, że sie odezwałeś; tak - mam włączone pokazywanie wyświetlanie tytułu strony i wszystkie artykuły są opublikowane, no i... dalej nie widać artykułów . Może Ty (lub ktoś inny) coś mi jeszcze podpowiecie, bez tego nie ruszę dalej... W pliku index.php w sekcji main (tam gdzie ma byc ściągany i wyświetlany artykuł jest skrypt:

    <?php
    if(!@include(JPATH_BASE.DS.'templates'.DS.$mainframe->getTemplate().DS.str_rot13($JPan[0]).DS.str_rot13($JPan[1]))) : ?>
    <?php endif; ?>

    Może z tym jest coś nie tak?

    Moje gg: 9583078

  5. #4
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    wygląda na to, że w Twoim index.php szablonu brakuje wpisu:
    Kod PHP:
    <jdoc:include type="component" /> 

  6. #5
    Wyjadacz ekumi awatar
    Dołączył
    09-11-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    514
    Punkty
    48

    Domyślny

    Strzelam, ale czy w kodzie pliku index.php Twojego szablonu jest taki zapis:
    Kod PHP:
    <jdoc:include type="component" /> 
    PS
    @jolaass, cóż za niewiarygodna zgodność!!! Byłem o minutę spóźniony. Czuje się, jakbym ściągał
    Ostanio edytowane przez ekumi : 03-02-2011 18:30

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    30-01-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    jolaass i ekumi - JESTEŚCIE WIELCY - że mogłem zapomnieć o takiej ********... (a raczej nie domysleć się, że w templatce może brakować tego zapisu) - WIELKIE DZIĘKI!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    30-06-2009
    Wpisy
    133
    Punkty
    11

    Domyślny

    Podpinam sie pod temat bo:
    U mnie na stronach poznikały artykuły i nie wiem w czym tkwi błąd - nikt nie grzebał od zaplecza - (np. www.sezonbudowlany.pl)
    Wszystkie komponenty są włączone, dodatki prawidłowe, artykuły nie są w archiwum.
    U mie w index.php szablonów jest:
    "<div id="jv-content-inside" class="clearfix"><jdoc:include type="component" /></div>"
    Problem ten dotyczy strony startowej i nie tylko. Strony te wyświetlały przez pół roku prawidłowo.
    Dodam, że mają zainstalowany komponent djcatalog - choc nie wiem czy to ma znaczenie.
    Wersja joomla1.5.22
    Serwer home.pl
    Pozdrawiam joomolek

  9. #8

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    30-06-2009
    Wpisy
    133
    Punkty
    11

    Domyślny

    Dzieki , za podpowiedź , ale niewiele to pomaga , mam stronę www.mamawmiescie.com.pl - tam też, ten problem się pojawił - prawa strona brak modułów menu - są opublikowane, artykułów na strtowej ustawione jest 5 - widać dwa itd... a postawiony jest na "beez". Około 2 miesiące temu aktualizowałem joomle z 1.5.18 na 1.5.22 i wszystko było ok - do ostatniego piątku , w piątek posypały mi się cztery strony nie pokazują artykułów i menu z prawej strony, przy zmianie szablonów , niektóre menu pokazuje się i artykuły tez ale nie ze strony startowej, trzy stronki sypnęły się na home.pl a jedna na nazwa.pl - ale we wszystkich była aktualizacja do 1.5.22 i na wszystkich jest djcatalog - którego moduły menu wyświetlają się prawidłowo z lewej strony , masakra i nie wiem gdzie tkwi i co spowodowało ten bład pozdrowionka joomolek
    Ostanio edytowane przez joomolek : 14-03-2011 21:54

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    27-12-2010
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Również posypała mi się strona w okolicach 18-go marca - joomolek udało Ci się wyjaśnić temat ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. brak wyswietlania obrazków na podstronach
    przez tomsson na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 15-09-2010, 22:51
  2. Brak css na podstronach
    przez tomm2k na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 31-08-2010, 08:15
  3. Brak menu na podstronach
    przez Bazyl na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 06-07-2009, 15:34
  4. Brak parametrów modułów i artykułów
    przez spinaczr na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 08-04-2008, 21:07
  5. brak newsów na podstronach, jak?
    przez MarcelLee na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 18-01-2008, 08:49

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •