Kurs joomla-które firme polecacie? Warszawa
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Kurs joomla-które firme polecacie? Warszawa

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2010
    Skąd
    stolica :)
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Kurs joomla-które firme polecacie? Warszawa

    Tytułem wstepu, moja firma zgodziła sie mnie wyslac na kurs joomla, w dosc wysokiej kwocie, dlatego tez szukam DOBREj firmy. Jako ze, nie jestem zupelna laiczka w kwestii komputerow, niemniej nie interesuja mnie zagadanienia czysto techniczne -chcialabym wybrac dobra firme, gdzie naprawde skorzystałabym z kursów. Chodzi mi przede wszystkim o prosty język wykładowcy (dlatego mile widziane wyksztalcenie pedagogiczne) i dobra znajomosc tematu (wyksztalcenie informatyczne) oraz wiedza praktyczna. Oczywiscie kurs od A do Zet z uzwglednieniem zakladania strony od podstaw do mniej wiecej srednio zaawansowanego poziomu. Oczywiscie kurs powinien zawierac glownie prace przy komputerze krok po kroku. Jezeli znacie takie firmy w Warszawie, to prosze o namiary. Dziekuje Termin kursów jak najszybszy (tzn od teraz).

    PS Jezeli juz jest taki temat, prosze o doklejenie mojego postu do tematu.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga palyga007 awatar
    Dołączył
    24-03-2010
    Skąd
    Wieluń
    Wpisy
    3 899
    Punkty
    229

    Domyślny

    O czyli widzę, że jednak koleżanka wróciła do tematu szkoleń..
    Bez warunku do 500pln
    Jak miło
    Pozdrawiam.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    "Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny."
    Przyjmę ofertę pracy w Australii...
    web-coder.pl

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-12-2010
    Skąd
    stolica :)
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pałyga wrocilam bo przekonalam firme, mnie akurat nie stac poki co na dodatkowe kursy (jestem na studiach podyplomowych, za ktore place). I moze sie ktos zglosi, kto naprawde skorzystal, a nie bedzie robic typowej reklamy -niemniej rozwaze wszystkie propozycje

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Dogadaj sie z kims z madrzejszych na tym forum i wez prywatne lekcje. A jak Ci za to fakture wystawiu to tylko sie cieszyc.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    09-04-2011
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, jestem po raz pierwszy na forum, ale temat mnie zaciekawił, swego czasu także poszukiwałam dobrych kursów z obsługi CMS joomla (w Warszawie), zrobiłam przegląd ofert jakie są na rynku. Zastanawiałam sie też czy nie brać kogoś prywatnie, ale jednak potrzebowałam zaświadczenie o ukończeniu kursu do firmy, no może jeszcze kiedyś się przyda
    Byłam na kursie XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX, który jest organizowany przy współpracy dwóch firm, agencji interaktywnych, na kursie jest 2 trenerów, jeden prowadzi zającia, a drugi trener jest od pomagania, chodzi między kursantami i podpowiada co i jak, swoją drogą, młodzi, fajni ludzie. Kolejna sprawa, że pracownicy agencji wiedzą jakie są realne problemy przy joomli, bo na codzień z tym oprogramowaniem się zmagają, nie tylko uczą, ale mają także praktykę, no i faktycznie było dużo ćwiczeń praktycznych, tak że zagadnienia, których wcześniej nie rozumiałam, teraz obsługuję niemal intuicyjnie. Co do ceny, to była nawet nieznacznie niższa od innych tego typu (ale i tak ceny tych kursów niezależnie od firmy są bardzo do siebie zbliżone), ale i tak nie sugerowałam się ceną, a programem i wykazem ćwiczeń.
    Ostanio edytowane przez zwiastun : 12-04-2011 22:18 Powód: usunięcie linka reklamowego

  7. #6
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    W-wa ma swoje ceny i swoich wykładowców, u nas na Dolnym Śląsku też mamy z tym doświadczenie, zarówno w modelu : wykładowca - kursant, jak i grupa 2-6 osobowa, oczywiście dyplomik jest i FV.
    Tak więc jakby co zapraszam do Wrocławia. A Joomla! znamy nie tylko "z moich" książek, hihi.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    12-04-2011
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cześć PeFik
    A ja właśnie z Wrocławia i szukam kursu Joomli - dla początkujacych. Polecisz coś?
    Tomek

  9. #8
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Z całym szacunkiem. Ale ludzie, którzy uczą o Joomla! mają takią stronę ?

    1. Formularz zamówienia się "rozsypał"
    2. Nie chciało się Panom przetłumaczyć " Masz 500 pozostało znaków."
    3. 22 błędy w walidatorze

    Do właścicieli ... Paaanowie, proszę poprawcie co nieco, żeby nie mieć złego wrażenia wchodząc na Waszą stronę.

    PS: Wpis ma charakter konstruktywnej krytyki - to nic osobistego...

  10. #9
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Moim zdaniem wpis pani (a)? magdallena -- to śmiema, jak to się mówiło " pic na wodę, fotomontaż". Nagle trafiła na forum i już od razu wychwala, co za zbieg okoliczności.

    2. autorski program kursu ----> a jest oficjalny program kursu tego CMS ?
    5. konkurencyjna cena - nasze kursy cieszą się dużą popularnością, dlatego oferujemy najniższe ceny na rynku ---> a to dziwne, chyba jest na odwrót. Bo jak ktoś się ceni to nie uczy poniżej pewnej stawki.
    7. w cenie kursu ciepły posiłek ---> łoł, to jest to!! chyba tylko dla tego warto ich wybrać
    (..)
    Ostanio edytowane przez PeFik : 12-04-2011 21:22
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  11. #10
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Wiesz co @PeFik - coś czuję że racją są słowa twoje :-)
    Pzdr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Co mam za instalować? czyli które rozszerzenia polecacie?
    przez darq88 na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 19-03-2011, 14:46
  2. Kurs Joomla! w Rzeczpospolitej.
    przez palyga007 na forum Off topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 14-12-2010, 20:38
  3. Kurs Joomla Warszawa
    przez irek_s na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 23-09-2010, 12:54
  4. Kurs Joomla
    przez Lupus na forum Ogłoszenia i komunikaty
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post/autor: 25-01-2010, 12:10
  5. Kurs robienia templatek do Joomla! 1.5
    przez goyaka na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post/autor: 11-12-2008, 15:07

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •