Flash jako intro
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Flash jako intro

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-10-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Flash jako intro

    Witam mam następujący problem. Stworzyłem Flasha i chcę go umieścić jako intro (index.html) który po zakończeniu intro zamyka okno i automatycznie przechodzi do index.php. Mój serwer nie przyjmuje index.html jako priorytetu, ustawiłem także w Directoryindex html przed php i nie działa. Pytanie mam następujące, czy można jakoś wkleić intro do pliku index.php w joomla. Kombinowałem na wszystkie sposoby i zawsze się wysypuje, albo nie wyświetla nic albo od razu przechodzi do strony głównej.
    Proszę o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    poszukaj w sieci opisu pliku .htaccess, tam można ustawić priorytet

    a jezeli chodzi o wklejenie do pliku index.php to możesz wykorzystać fakt że strona główna to także index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
    Czyli napisać warunek że wczytuje strone html z flashem dla option pustego

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    08-09-2006
    Wpisy
    40
    Punkty
    10

    Domyślny

    a najprosciej nie bedzie dac strone z joomla do katalogu np ../www, a w glownym katalogu na serwerze dac plik *.html z intrem flash - a odnosnik do ../www/index.php - do joomla.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    13-05-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    12

    Domyślny

    Wstawiasz w artykuł statyczny flasha (oczywiście po wyłączeniu edytora). Potem tworzysz w mainmenu link do tego artykułu jako pierwszy. Następnie musisz stworzyć sobie szablonik, który ma tylko <?php mosMainBody(); ?> wstawiony w pliku, w miejscu, gdzie ma być flash. Następnie musisz przejść do Witryna -> Szablony ->> Szablony serwisu i utworzony szablon PRZYPISAĆ do pierwszej pozycji mainmenu...

    i tyle... adresy hiperłączy możesz znaleźć podczas edycji utworzonych linków...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •