Joomshopping sklep dla joomla 1.6+ - może coś zanim stworzą VM dal J 1.6+ - Strona 4
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Wyniki 31 do 40 z 71

Temat: Joomshopping sklep dla joomla 1.6+ - może coś zanim stworzą VM dal J 1.6+

  1. #31
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    To tak jak z Nokią niestety ta analogia mi cały czas stoi przed oczyma jak patrzę na VM, wielki lider i co teraz. Jednak uważam że nastąpi rozdrobnienie rynku co doborze zrobi, ze zaznaczonym dalszym udziałem rynku. Jeśli jak piszesz kłopoty personalne dalej trwają to cóż projekt popłynie, więcej czasu się spędza nad dochodzeniem do porozumienia niż pracą. Jednak tutaj chcę zwrócić uwagę na taki fakt, co może nie wyszło mi w poprzednim poście. Rozwój tak dużych komponentów jak Twój Sobi czy VM wymaga czasu i niestety nakładów. Nikt nie będzie siedział za free kiedy trzeba jeść, tankować auto i płacić rachunki. Dlatego jestem zdziwiony wokół VM powstał cały system firm zarabiających kase i nikt nie wspomógł w odpowiednim momencie rozwoju.

    Reasumując dziś złożone projekty to fundacje a nie pojedycze osoby czy grupy osób. Tylko fundacja jest w stanie pozyskać efektywnie środki dla takich projektów jak VM, znaleźć sponsorów. Inną drogą poszedł redshop - najpierw tylko wersja płatna systemu - nie duża ilośc wdrożeń, pomimo że stworzyli mase dodatków a potem wersja darmowa ale nie pełna i jadą.

    Joomshoping to też projekt który musi się finansować - są już dodatki płatne tego samego wydawcy.

    Rozwiązań jest kilka, Ja też mam wciąż w pamieci wielkie dodatki do joomla 1,0 rozwijane przez entuzjastów i juz ich nie ma, może taki los spotka VM i nie będzie już go do wersji 1,8 ??????

    Trochę poza tematem

    pz
    A kiedy nadejdzie czas ze zaszyje sie w lesie i wszystko załatwie on-line? I do zkorkowanego, zatrutego spalinami miasta przybede po........

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Mata - testujta
    user: demo
    pass: demo
    1.7+Joomshoping
    Macie tam Joomshoping
    Pzdr
    Ostanio edytowane przez Gall Anonim : 28-08-2011 23:35

  4. #33
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    Ok jak bawiłeś się obiema wersjami to jakie są twoje spostrzeżenia?
    Co do polskiej wersji VM nie wiem czy Tomek już ją wrzucił do plikowni vm

    pz
    A kiedy nadejdzie czas ze zaszyje sie w lesie i wszystko załatwie on-line? I do zkorkowanego, zatrutego spalinami miasta przybede po........

  5. #34
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @kacper - albo u mnie jest coś skiszone, albo VM pod 1.7 się jeszcze sypie - jedyne co mnie naprawdę cieszy to mechanizmy migracji i obsługi BD w nowej wersji,
    All

  6. #35
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Dlatego jestem zdziwiony wokół VM powstał cały system firm zarabiających kase i nikt nie wspomógł w odpowiednim momencie rozwoju.
    A kto Ci powiedzial ze nikt nie pomogl? Nie tylko finansowo note bene. Teraz juz nikt pomagac nie bedzie bo MM wszystkich w diably poslal bo on to sam teraz wszystko bedzie robic i kase tez bedzie sam zarabial.
    I dlatego nic z VM juz nie bedzie ;-)

  7. #36
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    Hm... to zmienia postać tematu. Może ktoś to przejmie bo jednak marka VM jest silna.
    A kiedy nadejdzie czas ze zaszyje sie w lesie i wszystko załatwie on-line? I do zkorkowanego, zatrutego spalinami miasta przybede po........

  8. #37
    Wiarus neo_fox awatar
    Dołączył
    21-09-2006
    Skąd
     neos-mac:~ neo$ /Users/neo/
    Wpisy
    1 360
    Punkty
    63

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez kacper1972 Zobacz wiadomość
    Hm... to zmienia postać tematu. Może ktoś to przejmie bo jednak marka VM jest silna.
    Na szczęście prawa do nazwy nadal ma Soeren także może jak MM całkiem zniszczy VM ktoś inny potem to przejmie. Ale na razie kiepsko przyszłość VM widzę

  9. #38
    Wyjadacz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    596
    Punkty
    47

    Domyślny

    http://mw-graphics.co.uk/ Tu macie wdrożony jooshopping na Joomla 1.6. Praca z tym komponentem to była przyjemność.

  10. #39
    Bywalec
    Dołączył
    09-02-2010
    Wpisy
    108
    Punkty
    19

    Domyślny

    a ja dostałem wczoraj może przedwczoraj takiego meila

    http://demo.icetheme.com/index.php?template=it_theshop

    już pisałem o tym ale bez linka szablon na Joomshopping ciekawe nowy lider na naszej błękitnej planecie????
    A kiedy nadejdzie czas ze zaszyje sie w lesie i wszystko załatwie on-line? I do zkorkowanego, zatrutego spalinami miasta przybede po........

  11. #40
    Wyjadacz
    Dołączył
    16-10-2009
    Wpisy
    596
    Punkty
    47

    Domyślny

    Możliwe. Powiem krótko. WoW.

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Dodanie grafiki - coś jakby wyglądała zza panelu. Patrz przykład
    przez max-301 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 18-08-2011, 12:22
  2. Sklep dla Joomla - poszukiwane funkcje
    przez Tom:-) na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 17-03-2010, 22:42
  3. bilety - coś ala sklep
    przez tomecki1 na forum Zasoby, plikownie,
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 01-09-2009, 16:46
  4. narazie napisze tutaj, może ktoś coś zrobi
    przez bosseq na forum Różne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post/autor: 19-09-2008, 05:38
  5. Czy joomla może być furtką dla nieautoryzowanej ingerencji?
    przez JMarek na forum Pomysły, sugestie, propozycje, oczekiwania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 30-12-2007, 17:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •