Witam,

Mam problem i to dość nietypowy - jednak zacznę od początku.

Strona funkcjonowała jak należy, zero problemów. Wkrótce po tym - najprawdopodobniej został TC zawirusowany (a ja głupi miałem jeszcze "zapamiętaj hasło") wszedł mi jakiś robot przez ftp i zmodyfikował mi plik (skąd wiem? data modyfikacji). Usunąłem niechciane linijki kodu i strona funkcjonowała jak trzeba (z katalogu Google zniknął z czarnej listy więc jest dobrze). Ostatnio jednak miałem potrzebę dodać jeden artykuł - nie da się. Mianowicie wchodząc do xxx.pl/administrator, wpisując dane i wciskając zaloguj NIC SIĘ NIE DZIEJE. Żadnego komunikatu czy błędne hasło lub nie. Myślałem, że hasło zapomniałem - zmieniłem przez PhpMyAdmin i nadal to samo. Pomyślałem, że baza danych coś nie tak (przywróciłem z kopii zapasowej która była wykonana przed atakiem). Podmieniłem i ten sam efekt. Ostatecznie ściągnąłem paczkę instalacyjną z strony joomla.pl i podmieniłem pliki (wyłączywszy configuration.php i katalog install). Operacja ta nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

Nie wiem co robić, czego to wina może być?

Parę rzeczy trzeba mieć na uwadze.
Strona nie jest zawirusowana w 100%.
Jak daje przycisk "zaloguj" podczas logowania do administratora to przez chwile coś wczytuję (pokazuje mi się tylko białe tło) i w ułamku sekundy wraca mi do panelu logowania.

Proszę bardzo o pomoc.