Nie mogę zalogować się na Zaplecze
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Nie mogę zalogować się na Zaplecze

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    10-04-2011
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny Nie mogę zalogować się na Zaplecze

    Joomle 1.5.20 postawiłem na lokalnym serwerze (QNAP TS459U). Wszystko pięknie działało: była strona i jest nadal tylko nie mogę wejśc na Zaplecze. Niby login i hasło są przyjmowane, ale po kliknięciu w logowanie formularz logowania jest czyszczony i tak za każdym razem. Wpisanie celowo błednego loginu lub/i hasła powoduje normalne zachowanie czyli wyświetlany jest komunikat o błędzie logowania.
    Proszę o pomoc - muszę pilnie wprowadzić parę zmian na stronie - wewnętrzna strona w firmie.
    Przeszukałem na forum podobne problemy - zapisy w bazie danych są prawidłowe. Zmiana hasła też nie przynisła zmiany. Nadal nie mogę się zalogować do Panelu administracyjnego
    Ostanio edytowane przez Sliwa59 : 11-04-2011 15:53

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz user13000 awatar
    Dołączył
    19-12-2010
    Skąd
    Jawor
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam,
    Miałem taki sam problem, nie pomogło RatujAdmina (zawsze jednak można spróbować ), musiałem przywracać bazę danych. Podobny przypadek był opisywany tu http://forum.joomla.pl/showthread.ph...zalogowa%C4%87
    Pozdrawiam

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    10-04-2011
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za pomoc. Przeszukując forum nie trafiłem na ten wontek. Pomogło wyedytowanie bazy danych. Nie wiem w jaki sposób wyłączyłem dodatek User - Joomla w jos_plugins. Po włączeniu wszystko działa!!!!!
    Jeszcze raz dziękuję!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-08-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam serdecznie,
    Mam ten sam problem.. Próba zalogowania kończy się odświeżeniem strony I chwytałem się różnych sposobów. RatujAdmin nie działa [mam włączone pluginy], tak samo sprawdzałem czy włączony mam User - Joomla! w jos_plugins i mam.

    Próbowałem naprawić bazy danych w DirectAdminie i kiszka. Próbowałem podmień plik który jest na samym dole
    http://joomlacode.org/gf/project/joo..._item_id=20255 i nie działa (wyskakują błędy w nagłówku).

    Ale zeby był jasny obraz sytuacji '; ) Joomla działała dobrze. Potem były przenosiny serwera (przez usługodawce hostingu), po czym w nagłówku wyskoczyły błędy - 3 linie. Błędy po interwencji administratorów i to wymuszonej wręcz znikneły, natomiast nie mogę zalogować się do PA.

    Błędy te pojawiają się, kiedy zastąpie plik session (który jest do ściągniecia powyżej). Jednym słowem lipa. Odświeżam ten temat, choć w necie kilka tematów o z tym problemem jest. Nie wiem, może coś przeoczyłem..

    Ponadto początkowo myślałem, że hasło złe to wziąłem przypomnienie [na stronie głównej mam published moduł logowania na wszelki wypadek], ale po próbach wysłania nic nie przyszło
    Tylko dla zalogowanych
    Witaj wśród zarejestrowanych użytkowników naszej witryny.
    Ma ktoś pomysł jeszcze jakiś? ;) Szkoda mi reinstallować 5 stron joomli

  6. #5
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    podejrzewam nieaktualne dane w pliku configuration.php po przeniesieniu witryny, sprawdź:
    var $live_site
    var $log_path
    var $tmp_path

    Pozdrawiam

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-08-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    czy w live_site powinno być pusto? Reszte zmienilem i faktycznie byly inne..odziwo z powszedniego konta innego hostingu.. ale strona funkcjonuje ; > moje konto to zywiolyv a było sspp, czyli nazwa konta z powszedniego hosta..
    var $live_site = '';

    Panel administratora jednak nadal nie działa.

  8. #7
    Przeglądacz grochu78 awatar
    Dołączył
    23-11-2011
    Skąd
    wlkp
    Wpisy
    40
    Punkty
    11

    Domyślny

    a spróbuj bez .htaccess

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-08-2009
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ma ktos jeszcze jakies pomysły? Próbowałem aktualizacji, ale bez Panelu Admina ani rusz. Mam 1.5

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    12-01-2013
    Wpisy
    4
    Punkty
    2

    Domyślny

    Odświeżam temat, ponieważ nie chcę tworzyć nowego. Mam ten sam problem, gdy chcę się zalogować do panelu admina po wpisaniu loginu i hasła oraz po zatwierdzeniu odświeża mi stronę bez żadnej interakcji... User authentication mam włączone próbowałem zmienić hasło w bazie danych- to samo. Ręce mi już opadają, czy istnieje jakiś sposób? Pracuję na Joomla! 1.5.

Podobne tematy

  1. nie mogę się zalogować
    przez md131 na forum Różne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 11-05-2010, 13:49
  2. nie mogę się zalogować
    przez Daidoss na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 13-08-2009, 11:48
  3. Nie mogę się zalogować na zaplecze
    przez xcore na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 23-07-2009, 01:20
  4. nie mogę się zalogować
    przez Delux na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 21-03-2009, 09:54
  5. Nie mogę zalogować się do PA
    przez Szibena na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post/autor: 21-08-2008, 12:20

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •