KOmponent Auto Backlinks
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: KOmponent Auto Backlinks

  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    08-12-2010
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny KOmponent Auto Backlinks

    Witam

    Może mi ktoś podpowie jak zrobić menu z linkami do tego komponentu (Auto Backlinks), gdyż pliku doc. komponent ten nie posiada a po zainstalowaniu wyświetla tylko to:
    "To Use this component create a menu item linking to this component"

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  4. #3
    Blokowany
    Dołączył
    08-12-2010
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jak się dodaje menu to ja doskonale wiem i nie musisz się wychylać z ta całą WIKI. Menu z komponentu to w przedszkolu potrafią już zrobić ale jak jesteś taki "obyty w WIKI" to mi napisz co mam zrobić z około 400 badlinkami, które ... np. kupiłem?

  5. #4
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Wiesz co .. w pierwszej chwili pomyślałem, że się może wygłupiłem. Zainstalowałem TO (chyba, że mówimy o czymś innym) i zgadnij, kto się wygłupia ??
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  6. #5
    Blokowany
    Dołączył
    08-12-2010
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    A o czym ja cały czas piszę?...
    Może mi ktoś podpowie jak zrobić menu z linkami do tego komponentu (Auto Backlinks),
    Przecież wyrażnie piszę, że zainstalowałem komponent Auto Backlinks ale nie wiem co dalej z linkami, które posiadam na "stanie" Poprostu gdzie mam je wsadzić?(wkleić)

  7. #6
    Senior nikszal awatar
    Dołączył
    07-09-2006
    Skąd
    FNW
    Wpisy
    5 288
    Punkty
    196

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez cars24h Zobacz wiadomość
    Jak się dodaje menu to ja doskonale wiem i nie musisz się wychylać z ta całą WIKI. Menu z komponentu to w przedszkolu potrafią już zrobić ale jak jesteś taki "obyty w WIKI" to mi napisz co mam zrobić z około 400 badlinkami, które ... np. kupiłem?
    Z natury jestem niedowiarkiem, więc te 400 kupionych linków to pewnie przesada. Poza tym w darmowej wersji tego komponentu możesz sobie jedynie pomarzyć o 400 linkach. Kłania się czytanie ze zrozumieniem: By far the best Professional SEO Tool which will Get you free 120 Auto Backlinks from high pagerank sites.

    I na koniec pytanie: komponent Ci nie działa?
    Zanim zapytasz na Forum:
    1. Przeszukaj wątki.
    2. Poszukaj odpowiedzi na wiki.
    __________________________________________________ _________________
    Książki oddane na makulaturę dowodzą, że cierpliwość papieru też ma swoje granice.

  8. #7
    Blokowany
    Dołączył
    08-12-2010
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie wspominałem wcale o tym, że te linki mam z komponentem... Zainstalowany mam zwykły komponent Auto Backlinks w wersji 1.0 (Auto Backlinks for Joomla 1.5 is a best way to get 100+ instant Backlinks) a linki mam że tak powiem swoje, nazwijmy jak wspomniałem wczesniej, kupione ale chcę je podmienić oraz nie wiem na jakiej zasadzie ten komponent działa
    Co do komponentu to zainstalował się poprawnie.
    Załącznik 3916

  9. #8
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    1. Komponent wysyła ping do jakiś stron (sztuk 120, widoczne na stronie komponentu) , które w odpowiedzi do Ciebie linkują. Zasada działania jest jasno opisana na JED, a jeśli to mało, strona Demo rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonalności.
    2. Nie wiem o co chodzi z tymi 400 linkami, które gdzieś kupiłeś i jaki to ma związek z AutoBacklinks.
    3. Jestem po ciężkich pięciu dniach, więc jeśli przeoczyłem coś ważnego z Twoich postów - wytłumacz "jak krowie na rowie"
    4. Po tym powinieneś zostać zlany ciepłym (...) no wiesz czym, prawda nerwusku ? Przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie i moją pierwszą odpowiedź.
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  10. #9
    Blokowany
    Dołączył
    08-12-2010
    Wpisy
    42
    Punkty
    10

    Domyślny

    OK Dzięki za wyjaśnienia.

Podobne tematy

  1. Auto giełda?
    przez #Longer na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 19-02-2011, 11:03
  2. auto refresh
    przez dawides na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-11-2010, 23:08
  3. auto read more
    przez kokosz_mk na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 29-09-2010, 20:35
  4. Komponent do szukania/katalogowania a la auto komis
    przez maxigas na forum Instalacje (Joomla!, składników)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 20-09-2007, 19:31
  5. Pilnie potrzebny komponent do auto komisu !
    przez kshem na forum Administracja składnikami
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 05-03-2007, 20:13

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •