Joomla 1.5 - płatny dostęp
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla 1.5 - płatny dostęp

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    14-04-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla 1.5 - płatny dostęp

    Witajcie,
    Jestem tutaj nowy ... nowością jest dla mnie również joomla gdyż nigdy wcześniej się nią nie posługiwałem. Postanowiłem swoją aktualną stronę na niej oprzeć. Przewidziałem taką możliwość, że będą 2 grupy użytkowników owej strony: Zarejestrowani oraz Ci, którzy prócz rejestracji dokonali opłaty aby otrzymać dostęp do pełnego serwisu. Znalazłem w sieci podpowiedź, że powinienem skorzystać z Komponentu jakim jest K2 ale kompletnie nie potrafię sobie z tym poradzić. Jak mam nadawać dostęp? Jak to w ogóle rozwiązać? Proszę o poradę.
    Jeśli temat powtórzył się to przepraszam i proszę o odesłanie mnie do odp.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    K2 - to niezupełnie, chyba że przeczytałeś poradę, ponieważ K2 - to komponent typu CCK.

    De facto potrzebujesz komponentu od obsługi płatności-dostępu np. Account Expiration Control (AEC)

    Poszukaj go na JED, wtedy patrząc na inne rozszerzenia w tej kategorii zorientujesz się, który ci najbardziej odpowiada. Poza tym jest "problem", że nie ma polskich płatności do zagranicznych komponentów tego typu.

    ---------- Post dodany o 09:40 ---------- Poprzedni post był o 09:39 ----------

    p.s.
    Na drugi raz użyj pola [szukaj] na forum to przekonasz się ile jest tematów-wątków w danym zapytaniu, ok.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    14-04-2011
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    A nie ma przypadkiem jakiegoś darmowego komponentu?:/

    ---------- Post dodany o 12:02 ---------- Poprzedni post był o 11:00 ----------

    Dobra mam już to AEC, jest może ktoś teraz kto potrafi wyjaśnić w jakiś nietęgi sposób jak podporządkować to wszystko pod taki system, że można zarejestrować się za darmo i widzieć tylko część materiałów albo zapłacić za dostęp do części artykułów i ostatnia trzecia opcja, że opłaca się dostęp do całego serwisu? Na prawdę będę niezwykle wdzięczny za pomoc

    ---------- Post dodany o 12:35 ---------- Poprzedni post był o 12:02 ----------

    Tak na moje proste rozumowanie to nie wiem... tam może trzeba wydzielić jakoś sekcje artykułów do których dany użytkownik miałby dostęp... ale to tylko moje rozumowanie

Podobne tematy

  1. Najlepszy serwer pod Joomla 1.5.22 PL (płatny)???
    przez ferrari1995 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 14-03-2011, 16:11
  2. atom sms - płatny dostęp do materiałów
    przez myshol na forum Rozszerzenia - problemy z obsługą, zarządzaniem
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 23-10-2010, 16:58
  3. Płatny dostęp
    przez mniam na forum VirtueMart
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 01-08-2008, 21:43

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •