Inny formularz kontaktowy niż wbudowany.
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Inny formularz kontaktowy niż wbudowany.

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec czarny_85 awatar
    Dołączył
    20-06-2008
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny Inny formularz kontaktowy niż wbudowany.

    Panowie mam taki problem. Testuje na serwerze formularz kontaktowy jeden wspomagany przez AJAX drugi przez JS i oba działają poprawnie. Lecz jak jeden lub drugi wrzucę w artykuł w Jomlę nie chce wysyłać wiadomości. Może ktoś z was będzie wiedział co może być nie tak. Prawa do katalogów lub już nie wiem co.

    Na innym serwerze nie mam takiego problemu. Ten jest jakiś specyficzny.

    Ale jak działają te formularze na tym serwerze to dlaczego nie działają po podpięciu pod Joomlę?
    Ostanio edytowane przez czarny_85 : 25-04-2011 21:08


  2. #2
    Wiarus Robster awatar
    Dołączył
    30-01-2010
    Skąd
    Częstochowa
    Wpisy
    2 136
    Punkty
    135

    Domyślny

    Człowieku widzisz co napisałeś? "Coś mi nie działa, ale nie wiem dlaczego, pomożecie?". Myślcie trochę przy zakładaniu tematu.
    Nic co jest warte posiadania nie przychodzi łatwo.
    http://robertmatuszewski.pl

  3. #3
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    to jest jakiś zewnętrzny skrypt ? co to znaczy "jak podepnę pod joomla" ? joomla! ma kilka dodatkowych, gotowych modułów kontaktu.

  4. #4
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    @czarny85.
    1. Na forum są również Panie.
    2. Jak Twój temat jest postrzegany objaśnił @Robster
    3. @Zwiastun ostatnio zwracał uwagę na posługiwanie się nazwą Jommla! (sama kwesta odmiany również była nie raz poruszana)
    Ostanio edytowane przez seba.adm : 25-04-2011 22:14

    -----------------------------------------------------------
    Dajnowiec.pl
    - Tworzenie stron internetowych
    WspieramBiznes.pl
    - Twój partner w biznesie!
    Dołącz do NAS na Facebooku




  5. #5
    Bywalec czarny_85 awatar
    Dołączył
    20-06-2008
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszam Panowie i Panie pisałem wszystko w pośpiechu. Już wyjaśniam dokładnie na czym polega problem.

    Tak są to zewnętrzne skrypty formularzy które działają na serwerze lecz gdy wrzucę je do artykułu no nie chcą wysyłać wiadomości. Skrypt był przedstawiony w tym temacie http://forum.joomla.pl/showthread.ph...ku-j%C4%99zych.

    Ktoś może napisać dlaczego nie komponent kontaktowy? Już odpowiadam... strona jest w czterech językach i nie ma możliwości przetłumaczenia tych słów Temat, Nazwisko, Wiadomość.

    Jeżeli ktoś ma pomysły jak mi pomóc z góry wam dziękuję i sory jeszcze raz za nie do końca wytłumaczenie problemu z pierwszego postu.


  6. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. A dlaczegóż to nie ma możliwości przetłumaczenia słów Temat, Nazwisko, Wiadomość w zwykłym formularzu kontaktowym na stronie w 4 językach? A jak na tej stronie tłumaczysz inne etykiety i komunikaty językowe.
    2. Twój problem w tłumaczeniu na język polski brzmi mniej więcej tak: sknociłem sobie jakieś skrypty i gdy je wrzucę do artykułu, to nie chcą mi wysyłać wiadomości. Czy ktoś mógłby mi je naprawić?
    3. Prosiłeś o przywrócenie tematu usuniętego do kosza, zapewniając, że dochowasz staranności w opisie. Obiecujesz, dotrzymuj słowa, bo za diabła nie rozumiem: "gdy wrzucę je do artykułu no nie chcą wysyłać wiadomości"
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #7
    Bywalec czarny_85 awatar
    Dołączył
    20-06-2008
    Wpisy
    178
    Punkty
    10

    Domyślny

    Poprawiłem już wszystko zwiastun.

    Nikt ich nie musi naprawiać ponieważ są poprawnie osadzone. Na innym serwerze w połączeniu z Joomlą działaj poprawnie. Tym razem mam do czynienia z innym serwerem i tak samo osadzone skrypty nie wysyłają wiadomości. Dlatego pytam o poradę co może być nie tak, a nie chce aby ktoś poprawiał mi dobre skrypty.

    Zrezygnowałem z tych skryptów i skorzystałem komponentu kontakty. Nie wiedziałem że jeżeli używa się JoomFish języki w formularzach są automatycznie tłumaczone.


Podobne tematy

  1. formularz kontaktowy inny niż wszystkie
    przez isia na forum Różne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 21-02-2011, 09:24
  2. Inny formularz kontaktowy
    przez młody3 na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-03-2008, 22:28
  3. inny niż DOCman
    przez gorefest na forum Szukam dodatku do Joomla
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 03-12-2007, 09:17
  4. [mail] inny nadawca niż w ustawieniach
    przez cominher na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 24-06-2007, 12:16
  5. Inny wygląd strony niż jest w oryginał
    przez jarek28 na forum Szablony graficzne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post/autor: 01-03-2007, 00:58

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •