Portal do oceny - mediologia.pl - kurs Linux, analiza mediów, informacje.
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Portal do oceny - mediologia.pl - kurs Linux, analiza mediów, informacje.

  1. #1
    Bywalec ALEKSIEJ78 awatar
    Dołączył
    26-04-2011
    Wpisy
    141
    Punkty
    25

    Domyślny Portal do oceny - mediologia.pl - kurs Linux, analiza mediów, informacje.

    Witam joomlowicze.

    Niedawno postanowiliśmy puścić w internet kurs Linuksa który napisaliśmy za darmo. Po dłuższych przemyśleniach postanowiliśmy ze zwykłego kursu stworzyć portal w którym będziemy również analizować informację którym jesteśmy poddani na co dzień. Czyli jak nami manipulują media, jaki mają na nas wpływ itd. Chcemy trochę również funu a więc przygotowujemy sie do otwarcia działu z analizą reklam (konkurencji pomiędzy wielkimi markami, śmieszne komedie które w Polsce nie są puszczane). No i oczywiście propagowanie Linuksa a więc informacje, ciekawostki ze świata dotyczące tego wolnego oprogramowania.

    Na razie jesteśmy w trakcie zmian. A więc postanowiłem napisać może macie jakieś uwagi co do wyglądu i funkcjonalności portalu ?

    Jak dobrze wiadomo konstruktywnej krytyki nigdy za wiele a więc zapraszam:


    http://mediologia.pl/


    Pozdrawiam i dzięki z góry za komenty.
    I co wtedy?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Przyjrzyj się stronom gazet (np. polskatimes.pl, dziennikzachodni.pl, bbc.co.uk), to podobne elementy i rozmieszczenie powinieneś mieć u siebie, jeśli myślisz o serwisie informacyjnym lub przejrzysty minimalizm (np. apple.com, dell.com, oracle.com/pl).
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Bywalec ALEKSIEJ78 awatar
    Dołączył
    26-04-2011
    Wpisy
    141
    Punkty
    25

    Domyślny

    Dzięki moje przejrzałem te stronki dają mi do myślenia, tyle że to nie będzie taki typowy serwis informacyjny, a wiec co za tym idzie nie będzie działów sport, biznes itd które zazwyczaj są spotykane. Dlatego zastanawiam się czy taka rozbudowa będzie optymalna. Przyznam szczerze że nie wiem jak to wszystko zgrać by wyglądało to inaczej ale i było bardzo przejrzyste.
    I co wtedy?

  5. #4
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Nie chodzi o działy tematyczne, bo u Ciebie będę one inne ale o wygląd i strukturę.
    Webdeveloper do usług ;)

  6. #5
    Bywalec ALEKSIEJ78 awatar
    Dołączył
    26-04-2011
    Wpisy
    141
    Punkty
    25

    Domyślny

    no rozumiem, tyle że aż takich jeszcze portali chyba nie potrafię stworzyć no ale zobaczę, muszę dalej się uczyć.
    I co wtedy?

  7. #6
    Wiarus pyziak awatar
    Dołączył
    10-06-2008
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 598
    Punkty
    155

    Domyślny

    nie chciałbym byś źle mnie odebrał, ale skoro dajesz na swojej stronie logo Validi to albo strona powinna się Validować , albo usuń znaczek. ( sorry , ale mam bzika na tym punkcie, co nie znaczy że strona musi się validować)
    Joomla User Group Podlasie - Zapraszam na FanPage<script src="http://connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"></script>
    <fb:like href="https://www.facebook.com/JUGPodlasie" show_faces="true" width="450"></fb:like>

  8. #7
    Bywalec ALEKSIEJ78 awatar
    Dołączył
    26-04-2011
    Wpisy
    141
    Punkty
    25

    Domyślny

    cześć,

    Spoko żle nie odebrałem niczego jestem dosyć autokrytyczny i zdania że konstruktywna krytyka ma same pozytywy.

    Czasami testuje moduły i przez jakiś czas faktycznie nie jest Validowana, ale po usunięciu problemów zawsze staram się by była bez żadnego błędu. Akurat trafiłeś na moment gdy poprawiałem artykuł i moduł, i było najpierw 8 później 6 a jeszcze później 2 błędy.

    Ja również mam bzika na tym punkcie, nie ma nic przyjemniejszego niż po zmianach ujrzeć zielony pasek ale niestety nie chce mi się za każdym razem gdy coś testuję usuwać a póżniej znowu wrzucać Validator bo to bez sensu

    Pozdrawiam
    I co wtedy?

Podobne tematy

  1. Lokalny portal do oceny.
    przez Rubis na forum Różne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post/autor: 15-03-2010, 22:27
  2. portal do oceny
    przez ebialystok na forum Różne
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post/autor: 14-02-2010, 12:01
  3. Diagnostyka/Analiza języka TAK i ... pusto
    przez dawenport na forum Joomla 1.5 BŁĘDY
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 26-08-2009, 20:35
  4. LINUX!!!!
    przez syriusz na forum Joomla Power Edition
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 19-11-2006, 12:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •