Nie wyświetlają mi się reklamy adsense - dlaczego?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Nie wyświetlają mi się reklamy adsense - dlaczego?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    22-03-2010
    Wpisy
    253
    Punkty
    10

    Domyślny Nie wyświetlają mi się reklamy adsense - dlaczego?

    Wklejałam dziś sobie reklamy adsense na moją stronę. No i zauważyłam, że czasami nie wyświetla się ta reklama na pierwszej stronie i w tych artykułach: artykuł 1
    artykuł 2
    No i jak np. klikam na dział - psycho uroda
    to też nie wyświetla się reklama pod logo. Nie wiecie dlaczego tak się dzieje?

    Reklamę wkleiłam w 5 pierwszych artykułach i w trzech tylko się wyświetliła.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Generalnie korzystam z adBlock'a, ale po wyłączeniu, wszędzie na Twojej stronie widzę reklamy, Reklamy, R E K L A M Y . . . (nawet w jedną kliknąłem )
    Jeśli coś gdzieś Ci się nie wyświetla, to więcej informacji poproszę - wklejasz ręcznie w edytorze, czy przez jakiś dodatek ? u mnie po kilkunastokrotnym odświeżeniu każdej strony wszędzie są reklamy. brrr .... włączam adblock'a .
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  4. #3
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @larry_krk jak mu identyfikuje więcej niż trzy reklamy adsense na jednej stronie to reszta jest blokowana z marszu przez google
    Tutaj jest taki pustak - który czeka na potwierdzenie i dla zabawy chciałem wrzucić pięć ramek adsense i tak wyświetlało tylko trzy.
    Pzdr

  5. #4
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    @Gall - oczywista oczywistość o której nie pomyślałem.
    Odbiegając od tematu, zerknij na PW plisss ...
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    22-03-2010
    Wpisy
    253
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wklejam ręcznie w edytorze artykułu. Ja nie mam dużo reklam. Najwyżej maksymalnie dwie na stronie. Jeśli wam się wyświetla dużo reklam to nie wiem, możliwe że znowu wpierniczają się takie reklamyinne. Od kilku dni jak rano otwieram stronę to pojawiają się na mojej stronie jakieś dziwne reklamy, których ja nie wklejałam. Na dole taki czarnypasek - bos - widzicie go? Tak się dzieje od czasu jak wkleiłam sobie na stronę kod czatu i baneru. No ale dziś wszystko usunęłam dokładnie. No i nie wiem czy one jeszcze są. Bo ja nic nie widzę. Ale one tylko pojawiają się u mnie rano przy otwieraniu komputera. Także jutro zobaczę. No ale może to nie o to chodzi.W każdym razie ja mam tylko dwie reklamy. Jedną pod logo. A drugą reklamę wklejam do artykułu.

  7. #6
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    To uważaj co wklejasz bo w ten sposób otwierasz "drzwi" dla różnych ciekawostek - kilka już nawet na tym forum dokładnie opisano, a były one na swój sposób analogiczne do tego co piszesz.
    Pzdr

  8. #7
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    rzeczywiście dwie, z tymże te artykułach aż proszą się o adblocka. nie da się tego jakoś dyskretniej ?
    Jeśli chodzi o "czarny pasek", którego ja nie widzę - jeśli się pojawi zapisz stronę, żeby można było zobaczyć co jest w źródle, bo powiem szczerze, nie wiem o czym @Gall napisał
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  9. #8
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    @larry było już parokrotnie o tym że pod kody zewnętrzne baneru podpięte są często takie ciekawostki, że albo wrzucają w strukturę witryny coś dodatkowo, link ukryty, albo np powodują "ściąganie" okna przegladarki do konkretnej reklamy. Więc zagadka tkwi zapewne w kodach które Ewa (jak mniemam) wkleiła, a potem usuneła - były tutaj opisywane takie przypadki. Dlatego też proponuje aby podesłała kody które wklejała - zwłaszcza banner - bo jak mniemam nie był to olinkowany flash umieszczony w zasobach joomla tylko link wstawiający banner z zewnętrznego źródła.
    Pzdr

  10. #9
    Wyjadacz larry_krk awatar
    Dołączył
    22-07-2008
    Wpisy
    534
    Punkty
    40

    Domyślny

    Jeśli reklamy od wielkiego brata G (a takie tylko widzę u @ewqa) , to pierwsze słyszę , jeśli coś innego, to była taka piosenka :
    "wszystko się może zdarzyć .."
    Naród wspaniały tylko ludzie k..
    ----
    Nie zadaję lamerskich pytań jeśli nie zajrzę na >> wiki.joomla.pl >>google.pl >>blog.elimu.pl itp.
    Za popełnione faux pas, wredne odzywki i głupie pytania przyjmuję kopniaki prosto na klatę i nie będę ich traktował ad personam. Tego też oczekuję od innych.

  11. #10
    Senior Gall Anonim awatar
    Dołączył
    19-10-2010
    Wpisy
    6 947
    Punkty
    447

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez ewqa Zobacz wiadomość
    Od kilku dni jak rano otwieram stronę to pojawiają się na mojej stronie jakieś dziwne reklamy, których ja nie wklejałam. Na dole taki czarnypasek - bos - widzicie go? Tak się dzieje od czasu jak wkleiłam sobie na stronę kod czatu i baneru. No ale dziś wszystko usunęłam dokładnie.
    To by sugerowało że był tam jeszcze jakiś inny banerek.
    Pzdr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne tematy

  1. Dlaczego nie wyświetla się zdjęcie
    przez vcs3 na forum Szablony, wygląd, formatowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post/autor: 28-03-2011, 19:41
  2. Nie wyświetlają się tematy.
    przez Marius72 na forum Komunikacja: fora, czaty, poczta, biuletyny
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post/autor: 19-02-2011, 00:29
  3. Artykuły nie wyświetlają się w IE 6.0
    przez till na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 23-11-2010, 01:37
  4. nie wyświetlają się artykuły.
    przez nigraS na forum Administracja - ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 13-08-2009, 14:05
  5. Dlaczego niewyświetlają się katalogi z grafiką?
    przez kalamaka na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 06-03-2008, 22:17

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •