Nowa witryna - nowy użytkownik - stary problem - pozycjonowanie
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Nowa witryna - nowy użytkownik - stary problem - pozycjonowanie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-04-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Nowa witryna - nowy użytkownik - stary problem - pozycjonowanie

    Witam serdecznie!

    Słowem wstępu chciałbym powiedzieć, że jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o tworzenie witryn internetowych. Aby stworzyć własną witrynę skorzystałem z możliwości joomli - pozwala nawet kompletnemu amatorowi stworzyć coś, co przypomina stronę internetową.

    Wszelkie problemy rozwiązuje do skutku, wielokrotnie dowiadując się nowych rzeczy - tym razem trafiło na pozycjonowanie.

    Adres witryny to: www.kielcemiasto.zhp.pl/xxv
    i jakimś cudem załatwiłem też subdomenę - www.shiz.kielce.zhp.net.pl

    Troszkę minęło zanim ogarnąłem w podstawach SEO - dodałem metatagi na stronie głównej, dodałem stowarzyszenie do google locals i teraz chciałem dodać w centrum dla webmasterów google witrynę by google ją widziało chętniej ;)

    Wszystko pięknie wszystko ładnie, ale tam trzeba to zweryfikować - dodać rekord DNS, dodać link do google analytics, przesłać plik html, dodać metatag.
    I teraz tak - jak najłatwiej dokonać tego w joomli?
    To z DNSem jest dla mnie niezrozumiałe, w google analytics trzeba coś z fragmentem asynchronicznym (wtf?). Najprościej chyba dodać metatag?

    Cóż. Nie jestem jeszcze webmasterem. Jestem na razie webnoobem, ew po prostu... dopiero się uczę ;)
    Czy wystarczy skopiować ten link do metatagów i będzie ok? Czy jest w ogóle sens dodawania witryny właśnie tam? Przypadkiem tam trafiłem i nie przypominam sobie by w wielu miejscach było wspominane.

    Za wszelkie konstruktywne rady będę stanowczo wdzięczny ;) (związane z pozycjonowaniem, wyglądem, wszystkim innym)

    Obiecuję w przyszłości pomóc 10 x więcej innym użytkownikom niż uda mi się uzyskać pomoc od Was

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Wystarczy wgrać plik html na swój serwer. Jakbyś czytał uważnie, to wiedziałbyś, że są to różne sposoby weryfikacji, a Ty wybierasz jeden - najłatwiej wgrać plik html na serwer.
    Czytamy ze zrozumieniem ; )
    Nie zapominaj o pomocy, jaka oferuje google, wiele rzeczy jest tam wytłumaczone.
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    29-04-2011
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    A dziękuje, na pewno troszkę pomogło to co napisałeś, chociaż nie ukrywam, że czytam tak dużo o tym wszystkim, że aż sieczkę z głowy robi ;)

    Zbyt wiele informacji, zbyt różne, ogólnie ciężko odnaleźć odpowiedzi na konkretne pytania ;) Ale nie ma to tamto - już powoli strona znajduje się w googlach dla zapytania, które mnie interesuje - shiz Kielce ;) teraz jeszcze trzeba dopracować troszku i będzie idealnie ;)

    Pozdrawiam

    Gdyby ktoś miał jakieś ciekawe uwagi, zawsze chętnie wysłucham, bo nie ukrywam, że w ciemno ciężko ogarniać wszystko ;P

Podobne tematy

  1. CB - nowy użytkownik domyślnie jako autor
    przez Rubis na forum CB i Joomsocial
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 15-02-2011, 10:08
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post/autor: 10-10-2010, 03:27
  3. nowa instalka joomli przenosi na stary serwis
    przez Delux na forum Instalacja, aktualizacja, migracje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post/autor: 23-07-2010, 15:34
  4. Stary Nowy temat - LxMenu
    przez harpan na forum Administracja Joomla!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post/autor: 18-01-2009, 15:07
  5. Nowy użytkownik może być od razu autorem ?
    przez arkasper na forum Różne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post/autor: 14-01-2008, 23:14

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •