Edycja strony startowej
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Edycja strony startowej

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-10-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny Edycja strony startowej

    Mam pytanie mozliwe ze bardzo proste lecz dla mnie nie. Po zainstalowaniu joomli w panelu administracyjnym chcialbym:
    1. zmienic zawartosc stron-tekst (np.startowej) jednak nie wiem gdzie to mam zrobic.
    2. namierzyc plik z ktorego otwiera sie strona glowna (bo index ma inna zawartosc niz jest wyswietlana)
    3. zmienic kodowanie znakow aby wyswietlalo polskie litery

    Szukalem juz na forum informacji w tych tematach i postepowal zgodnie z nimi ale nic nie pomoglo.
    Strona o ktora chodzi to www.vmc.com.pl tekst do zmiany na stronie glownej(Tutaj nie ma tymczasem ...)

    Prosze o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Pytasz się o podstawy i cięzko Ci odpowiedzieć w kliku słowach bo tu trzeba już coś wiedzieć. Poczytaj na początek pomoc.joomla.pl i jak nadal bedziem mial watpliwosci to pisz

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-10-2006
    Wpisy
    30
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pomoc z adresu ktory podales byla mala. Udalo mi sie zrobic ze mam juz czesc polskich znakow choc np. nie ma litery 'ś'.
    Co do zmiany zawartosci strony i najwazniejsze znalezienia pliku index, to nie wiem dalej gdzie on jest.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    poszukaj w twojcms/templates/index.php
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •