Problem po instalacji joolii 1.0.11????
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem po instalacji joolii 1.0.11????

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-08-2006
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny Problem po instalacji joolii 1.0.11????

    Nie wiem co jest ale zainstalowałem nową joomlę 1.0.11 i problem wielki. Wiem że w menu witryna ---> szablony powinienem mieć możliwość zmiany templatki, a tego brakuje. Po prostu tego mi nie wyświetla. A w instalatory --> powinien być instalator templatek witryny jak i panelu administracyjnego też tego nie ma. We wszystkich innych joomla'ch jest też "Odblokuj wszystkie" też tego nie widzę. Czy musze coś dodatkowo ustawić lub zmienić? Czy może serwer jest coś źle skonfigurowany?? Co w takim razie powinienm zrobić, aby z tego panelu administracyjego w pełni korzystać.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    może? a może coś się nie wgrało? a może przeglądarka szwankuje? a może ty jadłeś jakieś grzybki?

    żartuję ;) nie wiem, co może być z tą twoją instalacją. Instalowałeś na serwerze, na którym wcześniej zadnej Joomli nie miałeś? Instalacja odbyła się bez przeszkód? Może jakiś plik nie dotarł na serwer? Sprawdź to i podaj konigurację serwera, to łatwiej będzie szukać rozwiązania.
    szuman.eu

  4. #3
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    a przy wgrywaniu plików na serwer nie dopuściłeś czasem do zmiany wielkich liter na małe w nazwach plików?
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •