Problem ze stroną główną (frontpage)
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem ze stroną główną (frontpage)

  1. #1

    Domyślny Problem ze stroną główną (frontpage)

    Witam,
    Na stronie używam dwóch języków: polskiego i niemieckiego. Polski ustawiony jest jako domyślny. Wszystko zdawało się działać OK, z wyjątkiem sytuacji, gdy próbuję przełączyć język na stronie głównej przy włączonym SEF (używam sh404SEF) za pomocą mod_jflanguageselection.

    W kodzie strony URL-e wydają cię OK (/index.php?lang=pl i /index.php?lang=de), ale po kliknięciu w przeglądarka wyświetla /en/ i dostaję stronę 404 z SEF.

    Taki sam błąd otrzymuję, jeśli na polskiej (domyślnej) stronie głównej kliknę w "polski" - przenosi na /en/. Na domiar złego na odwrót działa (np. gdy z pl na de przejdę na którejkolwiek z podstron i potem wrócę na niemiecką stronę główną i przełączam się na polską).

    W Joom!Fish angielski jest usunięty, w sh404SEF nic na temat URL-a /en/ nie znalazłem (404 Logs). Jeśli wyłączę sh404SEF (Configuration, Enabled; SEO w Site/Global Configuration nadal włączone) wszystko działa.

    W index.php zmieniłem nawet:
    // loads english language file by default
    if ($mosConfig_lang=='') {
    $mosConfig_lang = 'english';
    }

    na $mosConfig_lang = 'polish';

    Podobny problem znalazłem na http://www.joomfish.net/forum/viewtopic.php?f=9&t=704, ale i tam brak rozwiązania

    Joomla!: 1.0.15 Stable, Joom!Fish: V1.8.2, sh404SEF: Version_1.3.2 - build_265 - Joomla -

    Może ktoś z forumowiczów ma pomysł, jak można sobie z tym poradzić?
    Ostanio edytowane przez redan : 09-03-2008 18:58 Powód: Literówka

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    26-03-2014
    Wpisy
    70
    Punkty
    2

    Domyślny

    bardzo proszę o pomoc, przez nieuwagę zmieniłam sobie strone główna w menu i teraz nie mogę z tego wybrnąć, tzn. przywrócić s powrotem właściwej strony, pomóżcie...

  4. #3
    Wyjadacz komodore awatar
    Dołączył
    02-03-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    822
    Punkty
    109

    Domyślny

    Załóż nowy temat w odpowiednim dziale.
    Przyłącz się jeśli masz chęć posłuchać lub porozmawiać o Joomla! i niedaleko Ci do Poznania.


    Klikając "Pomógł - daj punkt" poniżej, motywujesz mnie do dalszej pomocy użytkownikom forum.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •