Joomla 1.5 na serwerze home.pl - problem z instalacja - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 27 z 27

Temat: Joomla 1.5 na serwerze home.pl - problem z instalacja

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    22-03-2007
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny a ja miałam problem z hasłem admina

    na nazwa.pl , ale juz zainstalowałam joomlę 1.5 i jak chcecie to możecie patrzeć jak wprowadzam to i owo w skrócie artgost.com. Nie udało mi się wpisywać hasła do admina , ale udało mi się wejśc na moją stronę w joomli i zalohowałam się jako uzytkownik następnie weszlam ... i zmieniłam hasło admina, to zadziałało , bo jeszcze nie usunęlam plików instalacyjnych , a teraz musze trochę poczytać.znalazłam dwa edytory wbudowane Tiny Mce 2 i x standart 1.7 lite - na razie wybieram ten 1,7 lite - może ktoś wie który się spisuje lepiej ? user manager -edit - tam można wybrać edytor, a także zaznaczyć help - polish joomla.pl/pomoc - potem apply i save
    już przechodziłam joomlę 1.1 i trochę drupala - jeśli mi ta 1.5 nie podpadnie - to wrócę do front page
    Pozdrawiam basia

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Przeglądacz Morlokus awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    38
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Decoderro Zobacz wiadomość
    [...]Chciałem jeszcze dodać, że pomimo instalacji joomli na serwerze home.pl w jakims katalogu - joomla nie potrafi odnaleźć ścieżki do tego katalogu. Niby strona główna jest jak podam sciezke recznie w przegladarce a jak klikne na jakis link to odwoluje sie tak, jak by joomla byla zainstalowana w głównym katalogu, na serwerze. Jest jakas rada na to ?
    Trochę czasu minęło, pojawiła się wersja stabilna - czy może znacie już rozwiązanie problemu działanie joomli 1.5 w podkatalogach?
    Czy jedynym rozwiązaniem jest subdomena?

    Pozdrawiam!

  4. #23
    Wiarus
    Dołączył
    14-12-2007
    Wpisy
    2 025
    Punkty
    66

    Domyślny

    nieee, joomla 1.5 bardzo ładnie działa w podkatalogach - sam mam w podkatalog kilka joomli do testow postawionych.
    pozdrawiam

  5. #24
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Decoderro Zobacz wiadomość
    Cache jak najbardziej czysty.
    Natomiast może być ten problem drugi - Joomla ma chyba problem z funkcjonowaniem w podkatalogu. Chyba trzeba będzie to zgłosić do Developerów.
    Rozumiem, że u ciebie stoi ona w katalogu głównym ?
    najlepiej zainstaluj w katalogu głównym, wtedy działa bez zarzutu, druga rzecz, to sprawdź w kliencie ftp, jakie masz ustawione uprawnienia do podkatalogu

  6. #25
    Debiutant
    Dołączył
    25-05-2011
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Też nie mogę postawić, pytałem w Home, zainstalowali nowy system MySQL, nie działa z in-stalkami joomli. Podobno trzeba w katalogu instal w podkatalogu sql zmienić we wszystkich pliklach sql z TYPE na ENGINE. Pozmieniałem i dalej nie mogę dokończyć instalacji. Nie wiem czy zmieniłem wszystkie.
    Klinika leczenia uzależnień, depresji - Medox

  7. #26
    steelfox
    Gość

    Domyślny

    Chodzi oczywiście o pliki w katalogu Joomla_Package\installation\sql\mysql

    a, w tej chwili powiedz jaką wersję instalujesz 1.5. ...., a może to już 1.6 ?
    Ostanio edytowane przez steelfox : 28-06-2011 09:02

  8. #27
    Wyjadacz wini74 awatar
    Dołączył
    23-05-2009
    Skąd
    jablonkoskos
    Wpisy
    770
    Punkty
    24

    Domyślny

    mam serwer na home.pl - jeszcze
    sprawdzam teraz nazwa.pl

    o niebo lepiej

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •